• Koniec meczu! Arka Gdynia mimo gry w przewadze nie zdołała pokonać Stomilu!

• Cztery minuty dołożył sędzia do drugiej połowy spotkania.

• Uderzał Adam Deja, ale zbyt lekko, by sprawić problemy bramkarzowi Stomilu.

• Mateusz Żebrowski wszedł w miejsce Juliusza Letniowskiego.

• Arkadiusz Kasperkiewicz kropnął z dobrze ponad 20 metrów! Golkiper Stomilu zdołał odbić piłkę.

• Hubert Sadowski wszedł w miejsce Krystiana Ogrodowskiego.

• Bartosz Boniecki zameldował się na boisku w miejsce Mateusza Młyńskiego

• Marcus da Silva wszedł w miejsce Kamila Mazka.

• Wiktor Biedrzycki wyskoczył najwyżej do piłki dośrodkowanej z rzutu wolnego i celnym strzałem pokonał golkipera Arki. Stomil wyrównał mimo gry w osłabieniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! WIKTOR BIEDRZYCKI! 1:1!

• Szansa dla Stomilu! Daniel Kajzer wygrał jednak pojedynek z Wojciechem Łuczakiem!

• Arkadiusz Kasperkiewicz miał sporo miejsca, ale dośrodkował zbyt wysoko.

• Kapitalna okazja Arki. Juliusz Letniowski powinien podwyższyć na 2:0, ale trafił w słupek!

• Druga część gry już się rozpoczęła!

• Jonatan Straus zastąpił Kuświka.

• Koniec pierwszej połowy spotkania! Arka Gdynia prowadzi 1:0 i gra z przewagą jednego zawodnika.

• Sędzia doliczył dwie minuty do drugiej części gry.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! JULIUSZ LETNIOWSKI Z RZUTU KARNEGO! 1:0 DLA ARKI!

• Damian Byrtek za przewinienie obejrzał też czerwoną kartkę!

• Rzut karny dla Arki! Arkadiusz Kasperkiewicz wpadł w pole karne, gdzie został sfaulowany przez Damiana Byrtka!

• Doszło do zderzenia Damiana Sieranta z Adamem Marciniakiem. Zawodnik Stomilu potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Juliusz Letniowski próbował prostopadłego podania do Kamila Mazka. W ostatnim momencie piłkę przeciął Jurich Carolina.

• Juliusz Letniowski uderzał z 16. metrów po dograniu Szymona Drewaniak z rzutu rożnego. Piłka poleciała obok słupka.

• Adam Danch sfaulował Wojciecha Łuczaka. Żółta kartka dla piłkarza gości.

• Maciej Jankowski walczył w powietrzu po dośrodkowaniu Adama Marciniaka. Będzie rzut rożny dla gdynian.

• Pierwszy gwizdek Łukasza Kuźmy! Spotkanie już się rozpoczęło!

• Arka Gdynia po imponującym początku sezonu ostatnio przestała mocno punktować. Zaliczyła dwa bezbramkowe remisy z Odrą Opole i Łódzkim Klubem Sportowym, przedzielone porażką 0:2 z GKS-em Tychy.

• Stomil Olsztyn notuje całkiem niezłą serię. Nie przegrał od czterech spotkań. W tym czasie odniósł dwa zwycięstwa i dwukrotnie zremisował. W poprzedniej kolejce punkt w meczu z Resovią uratował olsztynianom Grzegorz Kuświk.

• Oto podstawowy skład Arki Gdynia:

• Wyjściowa jedenastka Stomilu Olsztyn:

• W ramach 9. kolejki Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn skonfrontuje się na własnym terenie z Arką Gdynia. Przed tą serię gier gospodarze plasowali się na dwunastym miejscu, Arka na czwartym, ale smaku zwycięstwa nie zaznała od trzech spotkań. Witamy w relacji LIVE!

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja LIVE?

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? ©Przemyslaw Swiderski

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia ONLINE. W ramach 9. kolejki Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn skonfrontuje się na własnym terenie z Arką Gdynia. Gospodarze plasują się na dwunastym miejscu, Arka jest czwarta, ale nie wygrała od trzech spotkań. Początek meczu w sobotę, 17 października o godzinie 14. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn - Arka Gdynia ONLINE

Stomil notuje całkiem niezłą serię. Nie przegrał od czterech spotkań. W tym czasie odniósł dwa zwycięstwa i dwukrotnie zremisował. W poprzedniej kolejce punkt w meczu z Resovią uratował olsztynianom Grzegorz Kuświk. Dobrze znany w Trójmieście z występów w Lechii napastnik trafił tuż przed końcowym gwizdkiem.

Arka Gdynia po imponującym początku sezonu ostatnio przestała mocno punktować. Zaliczyła dwa bezbramkowe remisy z Odrą Opole i Łódzkim Klubem Sportowym, przedzielone porażką 0:2 z GKS-em Tychy. Teraz żółto-niebiescy chcą znowu zacząć strzelać bramki i wygrywać, aby gonić uciekających rywali w czołówce tabeli Fortuna 1. Ligi.

Piłkarze Arki mieli dotychczas wybitnie trudny terminarz. Poza inauguracyjnym meczem Fortuna 1. Ligi, kiedy to rozgromili 4:0 jeszcze sierpniu na wyjeździe GKS 1962 Jastrzębie, podopieczni trenera Ireneusza Mamrota mierzyli się następnie wyłącznie z zespołami, zajmującymi obecnie od pierwszego do ósmego miejsca w tabeli. Mimo to bilans arkowców nie wygląda źle. Biorąc pod uwagę, że drużyna została przed sezonem całkowicie przebudowana, zdobyte 14 punktów i czwarte miejsce w tabeli trzeba uznać w takich okolicznościach za wynik co najmniej przyzwoity.

Arka choć ostatnio nie wygrywa, to w spotkaniu z Łódzkim Klubem Sportowym zaprezentowała się z dobrej strony. Żółto-niebiescy przeważali na boisku, choć mierzyli się z mającym wówczas na koncie komplet zwycięstw liderem Fortuna 1. Ligi. Zabrakło niestety skuteczności aby sięgnąć po zwycięstwo.

- Graliśmy wysoko - podsumował postawę żółto-niebieskich Bartosz Kwiecień, który w tym spotkaniu zadebiutował w drużynie w roli defensywnego pomocnika. - Tak naprawdę lider, który do tej pory wszystkich „lał” , przyjechał do nas do Gdyni i nie stworzył sobie praktycznie żadnej sytuacji - dodał Kwiecień.

Stomil Olsztyn - Arka Gdynia TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Stomilu z Arką nie będzie transmitowane w telewizji. Stream online będzie dostępny w serwisie i aplikacji IPLA TV. Mecz z jednej kamery, bez komentarza. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 14:00!