Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Gdzie relacja...

Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mistrz jesieni kończy rundę w Olsztynie

• Koniec meczu!

• Uderzenie któregoś z graczy Stomilu z rzutu wolnego i piłka minimalnie minęła słupek!

• Kąkolewski gra na czas(?) za co dostał kartkę.

• Obrona Stomilu zabawiła się w Św. Mikołaja i rozdaje prezenty. Tym razem z prostej straty skorzystał Gergel. Doświadczony napastnik pewnym strzałem w dolny róg bramki skompletował hat-tricka.

• GOOOOOOOL! ROMAN GERGEL!

• Grabowski świetnie zatrzymał koronkową akcję Stomilu!

• Kuświk dostał kartkę.

• Adam Radwański zastąpił Martina Zemana.

• GOOOL! BIEDRZYCKI Z 11 METRÓW!

• Rzut karny dla Stomilu za faul w szesnastce!

• Wlazło zaatakował nogi rywala bez piłki.

• Biedrzycki ostro potraktował rywala i to jest kartka.

• Gergel już doskakiwał do piłki, ale uprzedził go Byrtek wślizgiem.

• Śpiewak za Misaka.

• Uderzenie z dystansu Łuczaka i wysoko nad bramką.

• Szramka dośrodkował w pole karne, ale nikt z zawodników Stomilu nie zdołał sięgnąć futbolówki.

• Sierant za Carolinę.

• Van Huffel za Ogrodowskiego.

• Kąkolewski za Loskę.

• W przerwie doszło do czterech zmian. Kanclerz za Kurdjacevsa.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kuświk znalazł się w polu karnym gości, przejął piłkę tuż przed Loską, ale strzelił prosto w niego! To była najlepsza sytuacja Stomilu.

• Stefanik również ma chęć do zdobycia bramki. Tym razem jego strzał został zablokowany.

• Rozstrzelała nam się Termalica! Po dwóch bramkach Gergela goście nie zwolnili tempa i wciąż atakowali. Tym razem uderzał z dystansu Grabowski. Futbolówka po rykoszecie wpadła do bramki.

• GOOOOOOL! MARCIN GRABOWSKI!

• Uderzenie z 18 metrów na bramkę! Minimalnie niecelnie pomylił się zawodnik Bruk-Betu.

• Zeman faulowany tuż przed polem karnym rywali. Będzie szansa dla gości.

• Misak wszedł w pole karne, jak do siebie i oddał mocny strzał na bramkę Kurdjavcevsa, ale wysoko nad poprzeczką. Szkoda tej akcji, bo uderzał z bliskiej odległości.

• Świetna interwencja Biedrzyckiego we własnym polu karnym. Obrońca nie dopuścił, by Gergel otrzymał podanie i wyszedł sam na sam z bramkarzem.

• Po raz kolejny prosta strata gospodarzy na własnej połowie, Gergel dopadł do piłki, minął obrońców, potem bramkarza i strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie. Co za moment dla Słoników!

• GOOOOOL! JUŻ 0:2! ZNÓW ROMAN GERGEL!

• Szybka kontra Słoni po przejęciu piłki na połowie rywala. Dogranie do Gergela, który z bliska pokonuje bramkarza Stomilu!

• GOOOOOOL! ROMAN GERGEL!

• Kuświk urywa się lewą stroną, ale goniący go Putiwcew zwalnia napastnika. Po przegraniu piłki na drugą stronę Carolina niecelnie dośrodkowuje.

• Carolina popracował w defensywie i opłaciło się, bo przerwał on groźną kontrę Termaliki.

• Seria rzutów rożnych dla gości, w końcu Biedrzycki wyekspediował piłkę daleko przed pole karne Stomilu.

• Poprzeczka ratuje Tomasza Loskę! Strzelał Byrtek!

• Zaczynamy spotkanie!

• W Olsztynie Termalica rozegrała pięć meczów i jeszcze nie wygrała. Stomil triumfował dwa razy, a trzy spotkania kończyły się remisem.

• Stomil w końcówce rundy prezentuje solidną formę. Pokonał u siebie Górnika Łęczna 2:1 i na wyjeździe Puszczę Niepołomice 2:0. Natomiast w ostatnim meczu zremisował w Legnicy z Miedzią 2:2.

• W ostatnich czterech meczach drużyna z Niecieczy trzykrotnie gubiła punkty. Remisowała z Puszczą Niepołomice 0:0, GKS-em Tychy 0:0 i w środę z Odrą Opole 1:1. Wygrała natomiast ważny pojedynek z ŁKS.

• Przed liderem Fortuna 1 Ligi ostatni mecz w rundzie. W sobotę drużyna z Niecieczy zawita do Olsztyna, gdzie stanie naprzeciw jedenastego w tabeli Stomilu. Termalica ma siedem "oczek" przewagi nad wiceliderem z Łodzi.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica!

Stomil - Bruk-Bet LIVE! Mistrz jesieni kończy rundę w Olsztynie

Stomil - Bruk-Bet LIVE! Mistrz jesieni kończy rundę w Olsztynie ©Sebastian Maciejko / termalica.brukbet.com

Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Najlepsza w rundzie jesiennej Termalica zagra na wyjeździe ze Stomilem w meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek spotkania w sobotę o godzinie 12:30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica ONLINE

Przed liderem Fortuna 1 Ligi ostatni mecz w rundzie. W sobotę drużyna z Niecieczy zawita do Olsztyna, gdzie stanie naprzeciw jedenastego w tabeli Stomilu. Termalica ma co prawda siedem "oczek" przewagi nad wiceliderem Łódzkim Klubem Sportowym, ale w ostatnich czterech meczach trzykrotnie gubiła punkty. Remisowała z Puszczą Niepołomice 0:0, GKS-em Tychy 0:0 i w środę z Odrą Opole 1:1. Wygrała natomiast ważny pojedynek z ŁKS.

- Przed nami ciężki rywal grający naprawdę ciekawą piłkę. Zrobimy wszystko, żeby w meczu ze Stomilem odzyskać punkty, które ostatnio straciliśmy - zaznaczył przed meczem Mariusz Lewandowski, szkoleniowiec Bruk-Betu Termaliki. - Mam nadzieję, że w Olsztynie pokażemy siłę naszej ofensywy – dodał pomocnik Patryk Czarnowski.

Stomil w końcówce rundy prezentuje solidną formę. Pokonał u siebie Górnika Łęczna 2:1 i na wyjeździe Puszczę Niepołomice 2:0. Natomiast w ostatnim meczu zremisował w Legnicy z Miedzią 2:2. - Termalica grała najrówniej w całej rundzie, ale ostatnim meczu zremisowała z Odrą Opole. Ten wynik pokazuje, że z każdym można powalczyć - podkreślił Adam Majewski, trener Stomilu.

Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Stomil - Bruk-Bet Termalica wyłącznie w internecie. Mecz Stomil - Termalica za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl w sobotę 12 grudnia od godziny 12:30. Zapraszamy.