• Waldemar Gancarczyk ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobry fragment gry w wykonaniu Stomilu, który osiągnął dużą przewagę.

• Faul Szymona Sobczaka.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Stomil - Chrobry!

red

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Grzegorz Dembinski

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. O godzinie 19:45 w Wielki Czwartek rozpocznie się pojedynek pomiędzy Stomilem Olsztyn i Chrobrym Głogów. Obie drużyny znajdują się tuż nad kreską. Która z nich oddali się od strefy zagrożenia? Relacja LIVE w GOL24!

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE

Piłkarze Stomilu ligowego spotkania nie przegrali od 24 listopada. Mimo to wciąż drżą o zachowanie bytu. Nad zajmującym miejsce barażowe GKS-em Katowice mają tylko "oczko" przewagi. Specjalnością olsztynian stały się w ostatnim czasie remisy. Podziałem punktów kończyły się ich cztery poprzednie potyczki (kolejno z Rakowem Częstochowa 1:1, GKS-em Jastrzębie 1:1, Chojniczanką Chojnice 0:0 i Odrą Opole 2:2).

W konfrontacji z Chrobrym gospodarze wydają się być faworytem. Głogowianie nie imponują wysoką dyspozycją. W czterech ostatnich kolejkach ponieśli aż trzy porażki, a jedyny punkt wywalczyli w meczu z zagrożoną spadkiem GieKSą. Mimo to zespół Chrobrego w Olsztynie chciałby powtórzyć wynik z jesieni, kiedy gładko pokonał Stomil 2:0 po golach Michała Michalca i Damiana Kowalczyka.

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów?

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Stomilu z Chrobrym. Tekstowa relacja na żywo w GOL24. Startujemy kwadrans przed pierwszym gwizdkiem.