Stomil Olsztyn

1

Chrobry Głogów

2

• Koniec meczu! Skuteczna pierwsza połowa dała punkty Chrobremu. Stomil żałuje niewykorzystanej jedenastki van Huffela.

• Nie ma trzeciego gola dla Chrobrego, a powinien być. Za słaby, choć celny strzał!

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Po wolnym Chrobrego bez zagrożenia, tzn. bez strzału na bramkę.

• Mandrysz za Cywkę.

• Jeszcze jeden strzał - nad poprzeczką Stomilu.

• Bougaidis kopnął po rożnym - obok. Ale jest kolejny korner.

• W końcówce to Chrobry wykazuje sporą aktywność. Rzut rożny dla niego.

• Kartka dla van Huffela.

• Spychała za Sieranta.

• Znów kocioł w szesnastce Stomilu i znów wybicie - byle dalej, na oślep.

• Stomil ofiarnie wybija piłkę z własnej szesnastki. Chrobry potrafi się odgryzać.

• Zmiennik kopnął inaczej niż van Huffel. Zamiast okienka poszukał strzału w prawy róg. Udało się.

• GOOOOOOOOOOOOL! Szczutowski nie myli się. Wielka radość na stadionie i wokół niego.

• DRUGI RZUT KARNY DLA STOMILU! Zagranie ręką.

• Stomil próbuje wszystkiego, ale jak na złość nie wychodzi nic!

• Machaj zszedł, za niego Banaszewski.

• Zablokowany strzał gospodarzy.

• Na rozgrzewce kilku graczy obu drużyn. Za chwilę kolejne roszady.

• Próba szybkiej odpowiedzi. Strzał, ale zablokowany. Tylko róg dla Chrobrego.

• stomil

• NIE MA GOLA! Van Huffel uderza obok bramki! Ależ jest zawiedziony.

• Kartka dla Machaja.

• No to w niezłym momencie napisaliśmy o kontroli ze strony Chrobrego! Sfaulowany Hinokio po próbie dryblingu.

• Rzut karny dla Stomilu!

• Wydaje się, że Chrobry kontroluje ten mecz. Stomil mu nie zagraża.

• Kartka dla Kuświka.

• Atak Chrobrego. Próba lobu na dziesiątym metrze, ale nieudana.

• Trzeba przyznać, że warunki do gry są trudne.

• Stomilowi chyba zależy na posiadaniu piłki, a nie na strzałach. Źle się na to patrzy.

• Na spalonym złapany jeden z graczy Stomilu.

• Znów rozpadało się.

• Trwa nic innego jak walka o środek pola. Trudno mówić tu o sytuacjach...

• Stomil wysoko podchodzi pod Chrobrego.

• Druga połowa rozpoczęła się.

• Kuświk za Strausa.

• Szczutowski za Skrzypczaka.

• Koniec pierwszej odsłony. Chrobry prowadzi po golach Lebedyńskiego. Nie zanosi się na zmianę wyniku, bo Stomil gra słabo pod bramką.

• Kartka dla Strausa.

• Stomil jak w treningowej gierce: wymienia mnóstwo podań, ale nie ma chyba na celu oddawania strzałów...

• Zwija się z bólu van Huffel.

• "Piłka nożna dla kibiców" - dobiega sprzed stadionu.

• Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

• Chrobry spokojnie wyczekuje na własnej połowie. Jest już nastawiony na kontrataki.

• W ostatniej chwili zatrzymany Piła. Zabrakło mu trochę szybkości i wejścia w drybling.

• Niby Stomil prowadzi grę, ale nic z niej nie wynika.

• lebe

• Ależ trafienie. Po wrzutce z prawej strony Lebedyński uderza bez przyjęcia - z powietrza. Mamy 2:0 i jest to pewne zaskoczenie.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Dublet Lebedyńskiego!

• Myli się Leszczyński, ale bez konsekwencji.

• Straus główkuje nad bramką. Sporo zabrakło do celu.

• Znów wrzutka, znów łapie Leszczyński.

• Stomil cierpliwie buduje kolejne ataki.

• van Huffel za krótko z wolnego. Piłka w rękach bramkarza.

• Nad Olsztynem pokazało się słońce, które dziś nieustannie przeplata się z opadami deszczu.

• chro

• Lebedyński na raty daje prowadzenie Chrobremu! Piłkę do pola karnego wrzucił Piła.

• GOOOOOOOOOOOOL! Lebedyński!

• To Stomil stara się prowadzić grę. W tych warunkach musi postawić na centry.

• Kałuża na kałuży... Źle jest szczególnie w okolicy pola karnego Chrobrego.

• Ajjj! Celna główka ze strony Stomilu, ale broni Leszczyński.

• Hinokio złapany na spalonym.

• Trudne warunki do gry. Pada, a murawa przez to jest bardzo nasiąknięta.

• stomil

• Trochę to trwało, ale już gramy. Stomil na czarno, Chrobry na biało-czarno. .

• - Przyjedzie solidny zespół, który jest bardzo doświadczony. I to jest myślę największa siła tego zespołu. Zespół Chrobrego jest bardzo stabilny od kilku sezonów i systematycznie jest wzmacniany. Wiemy czego się spodziewać i tak jak zawsze powtarzam my mamy swoje atuty i swój pomysł - mówił przed meczem Piotr Klepczarek, trener Stomilu.

• Chrobremu również można uznać nieregularność w jego występach. Głogowianie pokonali faworyzowany ŁKS, by zostać ogranym przez Odrę Opole. Nie ma co jednak ukrywać, że zespół Ivana Djurdjevicia przyjedzie do Olsztyna w roli faworyta. Do Olsztyna w sentymentalną podróż wybierze się Marcel Ziemann. W "biało-niebieskich" barwach grał w latach 2016-2018.

• Na początku miesiąca właściciel klubu Michał Brański poinformował, że celem na ostatni etap sezonu jest gra odmłodzonym składem, aby móc powalczyć o nagradzane finansowo miejsce w Pro Junior System. Efektem tego były występy trzech młodzieżowców w pierwszym składzie Stomilu na mecz z Koroną. Czwarty wszedł z ławki.

• Ostatnie mecze Stomilowi układały się różnie, ale to zespół, który nie uznaje kompromisu. Pięć remisów to nie jest najmniejsza liczba takich rezultatów w lidze (GKS Jastrzębie ma ich tylko trzy), ale ostatnie zremisowane spotkanie z udziałem Stomilu miało miejsce 4 grudnia.

• W kolejnym meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzy się ze sobą Stomil i Chrobry. Gospodarze są niżej w tabeli od swoich rywali i tracą do nich siedem punktów. W Głogowie nikt otwarcie nie przyznaje, ale ambicje zespołu Ivana Djurdjevicia są o wiele większe niż środek tabeli.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów!

red

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM ©Polska Press

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów ONLINE. W kolejnym meczu 29. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzy się ze sobą Stomil i Chrobry. Gospodarze są niżej w tabeli od swoich rywali i tracą do nich siedem punktów. W Głogowie nikt otwarcie nie przyznaje, ale ambicje zespołu Ivana Djurdjevicia są o wiele większe niż środek tabeli. Zwłaszcza, że głogowianie mają o dwa mecze mniej niż aspirująca do gry w barażach Odra Opole. Wszystko może się wydarzyć. Tego nie można powiedzieć o Stomilu, który jest raczej pewny utrzymania i zamierza dograć sezon.

Stomil - Chrobry ONLINE

Ostatnie mecze Stomilowi układały się różnie, ale to zespół, który nie uznaje kompromisu. Pięć remisów to nie jest najmniejsza liczba takich rezultatów w lidze (GKS Jastrzębie ma ich tylko trzy), ale ostatnie zremisowane spotkanie z udziałem Stomilu miało miejsce...
4 grudnia. Poza tym olsztynianie zwykli grać w kratkę. Ostatnie pięć spotkań tego zespołu to dwa zwycięstwa i trzy porażki. Ostatnio drużyna Stomilu dość efektownie pokonała Koronę Kielce 2:0, ale nie ustabilizowała ona formy, bo następnego razu przegrała z Radomiakiem 0:1.

Stomil - Chrobry TRANSMISJA

Spotkanie Stomilu Olsztyn z Chrobrym Głogów rozpocznie się w sobotę, 8 maja o godz. 16:00.Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.