Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE. Olsztynianie...

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE. Olsztynianie chcieliby złapać serię. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 13. kolejka
2020-11-21 12:40

Stomil Olsztyn

0

GKS Jastrzębie

1

• Koniec meczu! Stomil Olsztyn nie zdołał już wyrównać i to GKS przypisuje sobie trzy oczka!

• Krystian Ogrodowski również zostaje ukarany.

• Sebastian Jarosz to kolejny gracz Stomilu, który ogląda żółtą kartkę.

• Jakub Apolinarski zmienia Kamila Jadacha. Sędzia natomiast dorzuca jeszcze 4 minuty.

• Ingo van Weert ukarany żółtą kartką.

• Koki Hinokio marnuje sytuację swojej drużyny zbyt długo ciągnąc piłkę.

• Jakub Staszak ukarany żółtą kartką.

• Hubert Szramka wchodzi, a schodzi Sam van Huffel.

• Bramkarz GKS-u uprzedza rozpędzonego Sebastiana Jarosza.

• Na murawie melduje się też Krystian Ogrodowski, który zmienia Huberta Sadowskiego.

• Jakub Staszak wchodzi na boisko, a schodzi z niego Damian Sierant.

• Spokojniejszy fragment. Brakuje strzałów na bramkę.

• Kamil Jadach wpadł w pole karne rywala, świetnie wyłożył piłkę, ale Daniel Rumin nie zdołał do niej dobiec!

• Teraz dobrym strzałem głową popisał się Bytyek, ale zabrakło kilku centymetrów.

• Ależ było blisko! Głową uderzał Sebastian Jarosz, a z samej linii bramkowej wybija obrońca gości!

• Mariusz Pawełek znowu pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Adam Majewski decyduje się na jedną zmianę w przerwie. Skender Loshi nie wyszedł już na murawie, a zmienił go Sebastian Jarosz.

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy dosyć niespodziewanie prowadzi GKS Jastrzębie.

• Pewne piąstkowanie Mariusza Pawełka. Doświadczony golkiper zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Daniel Feruga potrzebuje pomocy medycznej po starciu z rywalem.

• Zamieszanie pod bramką gości! Najpierw świetnie strzał rywala obronił Pawełek, a później dobitka została zablokowana.

• Przerwa w grze spowodowana kontuzją zawodnika gości.

• Spokojniejszy fragment meczu. Jak do tej pory więcej z gry mają goście, którzy oddali już dwa celne strzały na bramkę. Dla porównania Mariusz Pawełek ani razu nie musiał podejmować się interwencji.

• Ingo van Weert uderzył z dystansu, tylko że piłka poszybowała nad poprzeczkę.

• Daniel Feruga uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale znowu znakomicie broni bramkarz Stomilu.

• Vjaceslavs Kudrjavcevs znakomicie broni strzał rywala. Dość niespodziewanie to goście są stroną przeważającą.

• Hubert Sadowski zdecydował się na strzał z dystansu, który okazał się kompletnie niecelny.

• Znakomita akcja GKS-u i ukraiński napastnik pakuje piłkę do bramki z najbliższej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Goście wychodzą na prowadzenie za sprawą Farida Aliego!

• Czujnie zachowali się defensorzy gości i zdołali wybić piłkę po dośrodkowaniu Bucholca.

• Pierwszy gwizdek!

• Sytuacja Stomilu również nie powala na kolana. Od swojego rywala mają 9 oczek więcej i zajmują 13 pozycję w tabeli.

• Oba zespoły okupują dolną część tabeli. W dużo gorszej sytuacji znajduje się GKS Jastrzębie, który z 4 punktami na koncie zajmuje przedostatnie miejsce.

• Dzień dobry Państwu! Za niecałe 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Stomilem Olsztyn, a GKS-em Jastrzębie. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!

Stomil - GKS Jastrzębie LIVE! Olsztynianie chcieliby złapać serię

Stomil - GKS Jastrzębie LIVE! Olsztynianie chcieliby złapać serię ©Karina Trojok

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE. Fortuna 1 Liga nie zatrzymuje się. Po ostatnim nadrabianiu zaległości czeka na nas 13. kolejka. Olsztynianie podejmą w niej przedostatnią drużynę. Relacja LIVE w sobotę od godziny 12:40.

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie ONLINE

Stomil chciałby ponownie złapać serię. Po bardzo słabym meczu z Chrobrym Głogów (0:3) dość nieoczekiwanie pokonał na wyjeździe Koronę Kielce (3:1). Trener Adam Majewski podziękował zawodnikom i sztabowi za zwycięstwo po dwóch porażkach. - Jesteśmy na etapie budowy. W poprzednich spotkaniach brakowało nam szczęścia - przekonywał na konferencji.

Tabela potwierdza, że Stomil należy do średniaków. Zajmuje dwunaste miejsce, bo w dwunastu meczach ugrał ledwie trzynaście punktów. Sytuacja GKS Jastrzębie jest wręcz koszmarna. Na tym samym etapie rozgrywek śląski zespół zgromadził ledwie cztery punkty.

Po przełamaniu z Odrą Opole (2:0) GKS Jastrzębie znów przestał punktować; najpierw przegrał z Górnikiem Łęczna (1:2), potem z ŁKS Łódź (0:3). - Jeżeli ktoś spojrzy na wynik to pomyśli, że przegraliśmy wysoko i zasłużenie. My jednak długimi fragmentami dotrzymywaliśmy kroku. Szkoda pierwszej bramki, na takie kapitalne strzały zza pola karnego nie zawsze ma się wpływ - przekonywał trener Paweł Ściebura.

Mecz Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:40 - zapraszamy.