Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Jak wypadnie debiut Mamrota?

ŁKS Łódź

2

• Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień ŁKS Łódź zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec, natomiast Stomil Olsztyn podejmie u siebie Widzew Łódź.

• Dzięki temu zwycięstwu ŁKS utrzymuje dwupunktową stratę do drugiego Górnika Łęczna, który także wygrał swoje spotkanie. Natomiast Stomil pozostaje w dolnej części tabeli.

• Koniec meczu w Olsztynie. ŁKS Łódź wygrywa ze Stomilem 2:0 po bramkach w drugiej części spotkania.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Jeden z zawodników ŁKS-u ucierpiał po starciu z przeciwnikiem.

• Pirulo znakomicie wykorzystał podanie Ricarinho i precyzyjnym strzałem podwyższył wynik spotkania! ŁKS jest już bardzo bliski wygrania tego meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Pirulo podwyższa wynik spotkania na 2:0 dla ŁKS-u!

• Ricardinho znalazł się na pozycji spalonej, a Brazylijczyk wychodził na czystą pozycję.

• Trzecia zmiana w drużynie ŁKS-u. Jakub Tosik pojawił się w miejsce Antonio Domingueza.

• W zespole ŁKS-u żółtą kartką został ukarany Kamil Dankowski.

• Kolejna zmiana w barwach Stomilu. Jakub Mosakowski zmienia Jonatana Strausa.

• Szybko pokazał się Hubert Szramka. Rezerwowy Stomilu faulował rywala za co otrzymał żółtą kartkę.

• Trzecia zmiana w zespole gospodarzy. Hubert Szramka zmienia Wojciecha Łuczaka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Wejście smoka Ricardinho i ŁKS prowadzi 1:0!

• Wojciech Łuczak ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Pierwsza zmiana w szeregach ŁKS-u Łódź. Piotr Gryszkiewicz zastępuje Piotra Janczukowicza.

• Żółtą kartką ukarany został Adrian Szczutowski.

• Pierwsza zmiana w szeregach ŁKS-u Łódź. Ricardinho pojawia się w miejsce Mikkela Rygaarda.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Jakub Tecław pojawił się w miejsce Macieja Spychały.

• Łukasz Sekulski zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Pirulo popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło wprost do rąk Piotra Skiby.

• Rafał Remisz doszedł na pozycji strzeleckiej, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Pierwsza zmiana w zespole Stomilu już w przerwie. Na drugą połowę nie wyjdzie Sam van Huffel, a na nim zamelduje się Damian Sierant.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę stadionu w Olszynie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części spotkania, do przerwy Stomil bezbramkowo remisuje z ŁKS-em.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Maciej Spychała zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to niedokładnie.

• Piotr Skiba ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

• Kolejna akcja skrzydłem gości, ale ponownie dośrodkowanie w pole karne zakończyło się jedynie rzutem rożnym.

• Ostatnie minuty nie są zbyt interesujące. Teraz ŁKS wywalczył rzut rożny po dośrodkowaniu piłki w pole karne Stomilu.

• Adrian Szczutowski popędził prawą stroną boiska, ale udało mu się wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Wojciech Łuczak wpadł z piłką w pole karne gości, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Mikkel Rygaard zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale piłki trafiła tylko w słupek bramki gospodarzy!

• Janusz Bucholc utrzymuje czerwoną kartkę za sfaulowanie wychodzącego na czystą pozycję rywala!

• Łukasz Sekulski znalazł się z piłką w polu karnym Stomilu, ale jego uderzenie dobrze obronił Piotr Skiba!

• Po indywidualnej akcji Koki Hinokio zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gości.

• Na razie niezbyt emocjonujący pojedynek w Olsztynie. Lepsze wrażenie sprawia ŁKS, ale na razie nie potrafi stworzyć sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki.

• Pirulo faulowany przed polem karnym gospodarzy i ŁKS stanie przed szansą na zdobycie pierwszego gola w tym meczu.

• Prostopadłe podanie do Wojciecha Łuczaka było minimalnie zbyt mocne i od własnej bramki będzie mógł rozpocząć Arkadiusz Malarz.

• Po prostopadłym podaniu w pole karne Stomilu pierwszy do piłki dopadł Piotr Skiba.

• Jurich Carolina zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Arkadiusz Malarz.

• Piłkę w polu karnym ŁKS-u otrzymał Wojciech Łuczak, po czym upadł, ale arbiter nie zdecydował się na użycie gwizdka.

• Jeden z graczy ŁKS-u ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

• Rozpoczynamy pojedynek w Olsztynie!

• Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Leszczyński (Br.), Mosakowski, Ogrodowski, Sierant, Szabaciuk, Szramka, Teclaw.

• Ławka rezerwowych ŁKS-u Łódź: Arndt (Br.), Ricardinho, Gryszkiewicz, Moros, Nawotka, Sajdak, Srnić, Tosik, Wolski.

• Już za około kwadrans rozpocznie się to spotkanie, więc warto ujawnić rezerwowych obu drużyn.

• Pierwsze spotkanie obu ekip w tym sezonie zakończyło się pewnym zwycięstwem ŁKS-u aż 3:0. Wtedy bramki dla zespołu z łodzi zdobywali Pirulo, Maciej Wolski i Samu Corral.

• Przed tygodniem Stomil Olsztyn pokonał na wyjeździe Odrę Opole 2:1, natomiast ŁKS zremisował na własnym stadionie w Derbach Łodzi z Widzewem 2:2. Dla obu zespołów były to pierwsze tego typu rezultaty w tym roku kalendarzowym.

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydaje się być ŁKS Łódź, który zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem trzydziestu sześciu punktów. Łodzianie mają dwa punkty straty do wicelidera Górnika Łęczna. Natomiast Stomil Olsztyn plasuje się dopiero na dwunastym miejscu i ma na swoim koncie tylko dwadzieścia trzy "oczka".

• Witamy serdecznie! W sobotnim spotkaniu 20. kolejki Fortuna 1. Ligi Stomil Olsztyn zmierzy się na własnym stadionie z ŁKS-em Łódź. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Stomil - ŁKS LIVE! Jak wypadnie debiut Ireneusza Mamrota?

Stomil - ŁKS LIVE! Jak wypadnie debiut Ireneusza Mamrota? ©lkslodz.pl

Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź ONLINE. W sobotnim meczu u przyjezdnych zadebiutuje trener Ireneusz Mamrot, który niedawno zastąpił Wojciecha Stawowego. Czy nastąpi tzw. "efekt nowej miotły"? Relacja na żywo w GOL24 od godziny 13:00.

Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź ONLINE

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego po remisowych derbach na własnym stadionie z Widzewem (2:2) spadli na trzecie miejsce w tabeli pierwszej ligi. A to oznacza, że łódzka drużyna nie jest już pewna awansu do ekstraklasy. Ta lokata daje jedynie prawo gry w barażach, a to nie jest cel, jaki przed sezonem stawiano ełkaesiakom.

Zwolniony został trener Wojciech Stawowy, a stery drużyny przejął Ireneusz Mamrot. Debiut, a zarazem pierwszy poważny sprawdzian nowego szkoleniowca, już w sobotę. Tego dnia ełkaesiacy zagrają w Olsztynie ze Stomilem. - Zmiany personalne oraz w ustawieniu drużyny na Stomil będą - zaznaczył Ireneusz Mamrot. - Jedna zmiana jest zresztą wymuszona, bo za kartki pauzuje Michał Trąbka, do gry nie jest jeszcze gotowy Adam Marciniak, choć mocno pracuje indywidualnie - dodał nowy trener łodzian.

Zdaniem szkoleniowca Stomilu Adama Majewskiego faworytem spotkania jest zespół gości. - Mimo słabego początku wiosny ŁKS nadal jest faworytem do wywalczenia ekstraklasy - podkreślił trener Stomilu Adam Majewski. - Mają bardzo silną kadrę. Nie mnie osądzać dlaczego doszło w Łodzi do zmiany szkoleniowca, ale zespół na tym nie straci, bo Ireneusz Mamrot, którego znam, preferuje piłkę ofensywną i spodziewamy się w sobotę otwartej gry ze strony rywala.

Co ciekawe, w tym sezonie własny stadion nie jest atutem Stomilu. W Olsztynie zespół Adama Majewskiego wygrał tylko dwa razy. - Mamy drużynę na etapie przebudowy, i tak będzie jeszcze z pół roku. Liczę jednak, że z ŁKS to przełamiemy i zaczniemy punktować u siebie - zaznaczył trener olsztynian.

Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja meczu Stomil - ŁKS wyłącznie w internecie. Mecz można śledzić za darmo w serwisie IPLA TV. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 13:00 - zapraszamy!