Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM? Zrobić krok w stronę baraży

1

• Koniec meczu!

• Skrzypczak z żółtą kartką.

• Kaczmarek w miejsce Drzazgi.

• Carolina dostał żółtą kartkę. Przerwał atak rywali w środku boiska, ale sędzia dopatrzył się u niego przewinienia.

• Po raz kolejny dobrze w obronie interweniuje Jurich Carolina.

• Sam van Huffel był bliski strzelenia gola, ale pomylił się i piłka mija bramkę.

• Kolejna zmiana w ekipie Miedzi. Tront za Matuszka.

• Krzysztof Drzazga świetnie podał w pole karne Stomilu pomiędzy dwóch obrońców i Patryk Makuch wyszedł sam na sam z bramkarzem. Michał Leszczyński popisał się świetną paradą i obronił strzał!

• Groźna kontra gospodarzy, ale ostatnie podanie okazało się niedokładne.

• Sierant zastąpił Szczutowskiego.

• Goku z kilku metrów przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Tecław za Łuczaka.

• Podwójna zmiana w ekipie Miedzi. Olle za Lehaire i Makuch za Bednarskiego.

• Matuszek faulował Łuczaka i obejrzał za ten faul żółtą kartkę.

• Mocny strzał z dystansu. Paweł Lenarcik broni na raty.

• Michał Bednarski główkuje nad bramką po rzucie rożnym.

• Wydawało się, że Michał Bednarski był faulowany w polu karnym, ale arbiter nie zdecydował się przerwać gry.

• Szybka kontra Miedzi. Okazję miał Krzysztof Drzazga, ale nie udało nam się sforsować zasieków obronnych rywali.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Krzysztof Drzazga zagrywa z kornera w kierunku Michała Bednarskiego, ale obrońca wybija. Za chwilę kolejny rzut rożny i uderzenie Nemanji Mijuskovicia, ale bez większego zagrożenia.

• Obrońca Miedzi strzałem sprzed pola karnego, doprowadza do wyrównania!

• GOOOOOOOOOL! NEMANJA MIJUSKOVIĆ!

• Kontratak Stomilu po nieudanym ataku Miedzi, Hinokio wykorzystał zamieszanie rywali w obronie i wykorzystał swoją szansę, pewnie pokonując Lenarcika!

• GOOOOOOOL! KOKI HINOKIO!

• Mehdi Lehaire strzela płasko i piłka odbija się od gąszczu nóg. Za chwilę dobitka również zablokowana.

• Krzysztof Drzazga wykłada piłkę Michałowi Bednarskiemu, ale napastnik poślizgnął się w polu karnym, dzięki czemu futbolówkę na rzut rożny wybija obrońca.

• Krzysztof Drzazga podaje prostopadle w pole karne Stomilu na Michała Bednarskiego, ale za mocno i Michał Leszczyński łapie piłkę.

• Miedź w ataku. Podanie na prawe skrzydło, piłkę przyjmuje Mehdi Lehaire i zgrywa z pierwszej piłki w środek pola na Krzysztofa Drzazgę. Zawodnik Miedzi myli się i uderza wysoko nad naszą bramką.

• Krzysztof Drzazga uderza nad bramką.

• Miedź odpowiada wyraźnie niecelnym strzałem.

• Strzelać zza szesnastki próbował Adrian Szczutowski, ale został zablokowany.

• Początkowe fragmenty spotkania zdominowała walka w środkowej strefie boiska.

• Mysiorski złapany w pułapkę ofsjadową.

• Bardzo niecelna wrzutka w pole karne Miedzi i od bramki rozpocznie Lenarcik.

• Zaczynamy spotkanie!

• Stomil na własnym terenie regularnie oddaje punkty. W tym roku odniósł tylko dwa zwycięstwa i pięć razy przegrywał. W tabeli zajmuje czternastą lokatę. - To ostatnie spotkanie na naszym stadionie. Dla nas bardzo ważne będzie to, żeby godnie zaprezentować się przed kibicami, żeby godnie się z nimi pożegnać - powiedział trener Stomilu, Piotr Klepczarek.

• Miedź ma spore szanse na awans do strefy barażowej. Na dwie kolejki przed końcem sezonu traci co prawda punkt do szóstego Górnika Łęczna, ale ich rywal notuje mizerną końcówkę sezonu.

• Miedź Legnica rozpocznie w następującym składzie:

• Oto wyjściowy skład Stomilu:

• Przyjezdni z Legnicy pozostają w grze o strefę barażową, a olsztynianie będą chcieli zwycięstwem pożegnać się z kibicami. Witamy w relacji LIVE z meczu Stomil - Miedź!

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Piotr Krzyżanowski

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE. Przyjezdni pozostają w grze o strefę barażową, a olsztynianie będą chcieli zwycięstwem pożegnać się z kibicami. Początek spotkania w sobotę o godz. 16:30. Relacja LIVE w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn - Miedź Legnica ONLINE

Łęcznianie z dziewięciu ostatnich pojedynków nie wygrali ani jednego. Legniczan czekają jeszcze starcia ze Stomilem (na wyjeździe) i Zagłębiem Sosnowiec (u siebie). Górnik również zagra z Zagłębiem Sosnowiec (na wyjeździe) oraz Sandecją Nowy Sącz (u siebie).

Stomil na własnym terenie regularnie oddaje punkty. W tym roku odniósł tylko dwa zwycięstwa i pięć razy przegrywał. W tabeli zajmuje czternastą lokatę. - Na pewno nie będzie to łatwiejszy mecz. To, że rywale znajdują się niżej w tabeli, nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Fortuna 1 Liga nie raz już pokazała, że mecze z teoretycznie słabszymi przeciwnikami nie są wcale łatwiejsze. Stać nas na zwycięstwo w Olsztynie, ale ono samo nie przyjdzie - przyznał Jarosław Skrobacz, trener Miedzi.

- To ostatnie spotkanie na naszym stadionie. Dla nas bardzo ważne będzie to, żeby godnie zaprezentować się przed kibicami, żeby godnie się z nimi pożegnać - powiedział trener Stomilu, Piotr Klepczarek.

W rundzie jesiennej Miedź nie zdołała pokonać olsztynian. W Legnicy padł remis 2:2. Sobotnie spotkanie poprowadzi sędzia Wojciech Myć z Lublina.

Stomil Olsztyn - Miedź Legnica TRANSMISJA TV i STREAM

Transmisja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:30. Zapraszamy.