Mecz Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice ONLINE. Olsztyńska...

Mecz Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice ONLINE. Olsztyńska piłka znów w kryzysie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 31. kolejka
2021-05-22 17:00

Stomil Olsztyn

2

Puszcza Niepołomice

1

• Koniec meczu! Stomil pokonał u siebie Puszczę 2:1.

• Żółta kartka dla Kuświka.

• Szymon Kobusiński wchodzi za Konrada Stępnia.

• Po rzucie wolnym z okolic narożnika pola karnego piłka trafiła na głowę Janusza Bucholca, który zgrał ją na środek, a Szczutowski odbił ją intuicyjnie, piętą i zaskoczył bramkarza Puszczy.

• GOOOOOL!!! 2:1!! PIĘTĄ BRAMKARZA POKONAŁ WPROWADZONY PRZED CHWILĄ SZCZUTOWSKI!!

• Jewhen Radionow za Jakuba Serafina.

• Grzegorz Kuświk za Jakuba Mysiorskiego.

• Schodzi Hubert Szramka. W jego miejsce Adrian Szczutowski.

• A Maciej Spychała za Ogrodowskiego.

• Jakub Brdak wchodzi właśnie w miejsce Łuczaka.

• Łuczak ukarany za symulowanie faulu w polu karnym. Pani sędzia nie dała się nabrać.

• Kacper Cichoń obejrzał żółtą kartkę.

• GOOOOL!! BŁYSKAWICZNE WYRÓWNANIE!! MATEUSZ WYJADŁOWSKI!!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• W 2. minucie doliczonego czasu gry z rzutu rożnego dośrodkował Wojciech Łuczak, a gola głową zdobył lewy obrońca Straus.

• GOOOOOOL!!! BRAMKĘ DO SZATNI DLA STOMILU ZDOBYŁ JONATAN STRAUS!!

• Zmiana z konieczności też w zespole gości. Tomasz Mucha za Jakuba Belskiego.

• Żółtą kartką napomniany Krystian Ogrodowski.

• Wymuszona zmiana w Stomilu. Za kontuzjowanego Damiana Byrtka wchodzi Rafał Remisz.

• Początek spotkania.

• Tak naprawdę nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Stomil. Czerwiec będzie rozstrzygający. Z końcem tego miesiąca wygasa mnóstwo kontraktów. Wtedy okaże się też czy klub otrzyma licencję na grę w 1 lidze, czy nie.

• Źle się dzieje w Stomilu - pod każdym względem. Większościowy udziałowiec Michał Brański postanowił wycofać się z klubu. Decyzję wytłumaczył brakiem gwarancji ze strony Miasta w sprawie wsparcia finansowego i budowy nowego stadionu. Zirytowała go także postawa tymczasowego trenera Piotra Klepczarka, który po zapewnieniu awansu wolał grać seniorami, zamiast młodzieżowcami, co pozwoliłoby zgarnąć sensowną premię z programu Pro Junior System.

• Witamy! W sobotnie popołudnie zmierzą się Stomil i Puszcza, czyli zespoły znajdujące się w kryzysie. Gospodarze zaliczyli trzy porażki z rzędu, goście pięć, wygrywając ostatni raz na początku kwietnia. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Stomil - Puszcza LIVE! Olsztyn w kryzysie. Zagwiżdże pani sędzia

Stomil - Puszcza LIVE! Olsztyn w kryzysie. Zagwiżdże pani sędzia ©Monika Smól/Krzysztof Kapica

Mecz Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice ONLINE. Zagrają zespoły znajdujące się w kryzysie. Gospodarze zaliczyli trzy porażki z rzędu, goście pięć, wygrywając ostatni raz na początku kwietnia. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice ONLINE

Źle się dzieje w Stomilu - pod każdym względem. Większościowy udziałowiec Michał Brański postanowił wycofać się z klubu. Decyzję wytłumaczył brakiem gwarancji ze strony Miasta w sprawie wsparcia finansowego i budowy nowego stadionu.
Zirytowała go także postawa tymczasowego trenera Piotra Klepczarka, który po zapewnieniu awansu wolał grać seniorami, zamiast młodzieżowcami, co pozwoliłoby zgarnąć sensowną premię z programu Pro Junior System.

Sobotnie spotkanie poprowadzi Ewa Augustyn. Dla arbiter z Gdańska to debiut na poziomie 1 ligi. W zeszłym tygodniu sędziowała mecz w 2 lidze między Sokołem Ostróda a Bytovią Bytów.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Puszcza - Stomil 0:2 (1 liga, 28.11.2020)

Mecz Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Nie będzie transmisji na żywo w telewizji. Na żywo mecz w aplikacji IPLA TV (bezpłatnie). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.