Stomil Olsztyn

0

Radomiak Radom

0

• W Olsztynie piłkarze ciekawsze widowisko stworzyli dopiero po przerwie. Więcej inicjatywy mieli przyjezdni z Radomia, ale to Stomil w końcówce stworzył sobie wyborne okazje strzeleckie. Bramki jednak nie padły. Obie drużyny kontynuują swoje serie. Stomil nie wygrał spotkania od ośmiu meczów, a Radomiak od czterech.

• Koniec spotkania! Stomil zremisował z Radomiakiem 0:0!

• Sędzia Aluszyk doliczył do drugiej części spotkania aż pięć minut.

• Piłka meczowa dla Stomilu! Eric Molloy otrzymał podanie na jedenasty metr. Uderzył po ziemi, ale tuż obok słupka!

• Adam Banasiak wszedł w miejsce Meika Karwota.

• Najlepsza okazja Stomilu! Po prostopadłym podaniu Erica Molloya w pole karne wpadł Szymon Sobczak. Akcję strzałem zakończył Oktawian Skrzecz, ale futbolówkę odbił Haluch!

• Z rzutu rożnego dośrodkował Patryk Mikita. Do piłki najwyżej wyskoczył Maciej Górski i ostemplował poprzeczkę! Dobitka Cichockiego wysoko ponad bramką.

• W miejsce Michała Kaputa na boisku pojawił się Mateusz Michalski.

• Artur Siemaszko opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Oktawian Skrzecz.

• Japończyk Koki Hinokio wszedł w miejsce Mateusza Gancarczyka.

• Ruszył prawą flanką Dawid Abramowicz i dośrodkował w kierunku Macieja Górskiego. Piłkę posłał jednak za wysoko i wyłapał ją Piotr Skiba.

• Damian Nowak opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Maciej Górski.

• Leandro Rossi w polu karnym podał do Rafała Makowskiego. Defensorzy Stomilu zapobiegli groźnej sytuacji.

• Zmiana w drużynie Stomilu. Eric Molloy zastąpił na boisku Grzegorza Lecha.

• Żółta kartka dla Michała Kaputa za wejście nakładką. Już czwarta dla gracza Radomiaka.

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu! Dawid Abramowicz zagrał piłkę wzdłuż bramki do Patryka Mikity. Ten uderzył w światło bramki. Przed stratą gola gospodarzy uratował... Szymon Sobczak.

• Szybki atak Stomilu. Janusz Bucholc dograł z prawej strony do Szymona Sobczaka, ale piłka w rękach Artura Halucha.

• Na bramkę Piotra Skiby strzelał Michał Kaput. Futbolówka minęła cel.

• Wyśmienita akcja Leandro! Brazylijczyk wycofał piłkę do Dawida Abramowicza, któremu w oddaniu celnego strzału przeszkodził partner z zespołu!

• Druga połowa meczu w Olsztynie już się zaczęła!

• W Olsztynie bez bramek po pierwszej części gry. Piłkarze Stomilu i Radomiaka rozgrywają wyrównane spotkanie. Na boisku nie brakuje walki, sędzia pokazał kilka żółtych kartek, a sytuacje podbramkowe można policzyć na palcach jednej ręki. Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy. Bezbramkowy remis w Olsztynie.

• Uderzenie aktywnego dzisiaj Patryka Mikity. Piłka poszybowała minimalnie ponad bramką Stomilu!

• Żółtą kartką ukarany został Damian Nowak.

• Było groźnie pod bramką Radomiaka! Główkował Grzegorz Lech, ale piłka w rękach Artura Halucha.

• Sędzia sięgnął do kieszonki. Meik Karwot obejrzał żółtą kartkę.

• Tomasz Makowski uderzył po ziemi. Blisko piłki był Damian Nowak, ale nie zdołał jej przeciąć.

• Mocny strzał Patryka Mikity z półwoleja! Piotr Skiba z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

• Z rzutu wolnego na bramkę Radomiaka strzelał Artur Siemaszko. Zawodnik Stomilu uderzył prosto w mur.

• Żółta kartka dla Kacpra Pietrzyka. Piłkarz Stomilu rękami zatrzymał wbiegającego w kierunku pola karnego Szymona Sobczaka.

• Po dalekim wyrzucie z autu Janusza Bucholca strzał z dwunastu metrów oddal Szymon Sobczak. Uderzenie zablokowane.

• Leandro Rossi otrzymał piłkę od Patryka Mikity i szybko uderzył spod kolana w kierunku dalszego słupka. Futbolówka poszybowała obok słupka.

• Szybko ruszył Szymon Sobczak środkiem. Piłkarza Stomilu faulem powstrzymał Dawid Abramowicz.

• Lukas Kuban faulem przerwał kontratak Leandro Rossiego. Piłkarz Stomilu ukarany żółtą kartką.

• Po błędzie Damiana Jakubika szarżował na lewej stronie Lukas Kuban. Skończyło się na rzucie rożnym.

• Jakub Mosakowski zdecydowanie faulował Leandro Rossiego. Ostrzeżenie od arbitra Aluszyka.

• Dośrodkowanie Patryka Mikity z lewej strony w pole karne w kierunku Damiana Nowaka. Defensywa Stomilu wybrnęła z niebezpiecznej sytuacji.

• Pierwszy gwizdek arbitra Artura Aluszyka. Spotkanie już się zaczęło!

• Rezerwowi Stomil: Leszczyński, Niedziela, Jurczak, Hinokio, Cetnarski, Tarasenko, Skrzecz, Molloy.

• Rezerwowi Radomiak: Kochalski, Banasiak, Winsztal, Michalski, Klabnik, Faraji, Nowakowski. Górski.

• Radomiak ostatnio złapał zadyszkę. Ekipa beniaminka nie wygrała od trzech spotkań. Po porażce z Miedzią Legnica, przyszły remisy z Puszczą Niepołomice i GKS-em Tychy. Do tej pory zespół Dariusza Banasika zgromadził 32 punkty, co daje mu czwartą lokatę.

• Stomil Olsztyn w ostatnim czasie zanotował olbrzymi spadek formy. Olsztynianie nie wygrali od siedmiu serii gier (5 porażek i dwa remisy) i z każdym tygodniem obsuwają się w ligowej tabeli.

• W meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi Stomil Olsztyn skonfrontuje się z Radomiakiem Radom. Pierwszy gwizdek sędziego Artura Aluszyka o godzinie 12.40. Witamy w relacji LIVE!

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Tadeusz Klocek

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom ONLINE. O godzinie 12.40 rozpocznie się mecz Radomiaka ze Stomilem w Olsztynie. Patrząc na ligową tabelę, faworytem tego starcia jest Radomiak, który jest trzeci. Stomil plasuje się na dwunastej pozycji. Relacja na żywo w GOL24!

Fortuna 1 Liga. Stomil Olsztyn - Radomiak Radom ONLINE

Stomil w ostatnim czasie zanotował olbrzymi spadek formy. Olsztynianie nie wygrali od siedmiu serii gier (5 porażek i dwa remisy) i z każdym tygodniem obsuwają się w ligowej tabeli. Własne boisko przemawia za gospodarzami, którzy w Olsztynie wygrali cztery mecze, dwa zremisowali i trzy przegrali. Radomiak z kolei na wyjazdach trzy mecze wygrał, trzy zremisował i dwa przegrał. W meczu rozegranym w rundzie jesiennej w Radomiu, beniaminek wygrał 2:1.

Z gry w meczu ze Stomilem Olsztyn wypadł Michał Grudniewski, środkowy obrońca, który naderwał mięsień dwugłowy w meczu z GKS w Tychach. Z gry wyłączony jest także drugi defensywny zawodnik Mateusz Lewandowski, który leczy poważny uraz zerwanych więzadeł.

Pod nieobecność Michała Grudniewskiego, będą zmiany w wyjściowej jedenastce. Czy jednak tylko jedna, może ich być więcej. Obok Mateusza Cichockiego na stoperze może zagrać młodzieżowiec Kacper Pietrzyk lub Martin Klabnik. Jeżeli zagra ten pierwszy, to należy się spodziewać zmiany na pozycji bramkarza. Jeżeli zagra Martin Klabnik, to w bramce będzie młodzieżowiec Mateusz Kochalski. Kolejna zmiana, jak może nastąpić to występ w ataku Damiana Nowaka zamiast Macieja Górskiego.

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Spotkanie Stomilu z Radomiakiem pokaże Polsat Sport. Wstęp do meczu od godz. 12:30 Transmisja na żywo od 12:40. Komentuje duet: Szymon Rojek – Dariusz Kubicki. W internecie mecz odpłatnie dostępny na Ipla.tv. Relacja na żywo w GOL24. Zapraszamy!