Stomil Olsztyn

0

Radomiak Radom

1

• Koniec meczu! Stomil uległ na własnym terenie Radomiakowi 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla gości Leandro.

• Trzy minuty dołożył arbiter do drugiej części gry.

• Maciej Świdzikowski wszedł w miejsce Damiana Gąski.

• Serafin Szota uderzał z dystansu. Zablokowana próba gracza Stomilu.

• Koki Hinokio ostro dośrodkował z rzutu rożnego. Skutecznie piąstkuje Mateusz Kochalski.

• Spóźniony atak Sebastiana Jarosza. Żółta kartka.

• Michał Kaput został ukarany żółtą kartką.

• Sebastian Jarosz wszedł w miejsce Macieja Spychały.

• Bez zagrożenia po kornerze piłka przeszła wszystkich zawodników.

• Alain Ebwelle centrował z lewego skrzydła. Obrońca Stomilu wybił na rzut rożny.

• Alain Ebwelle wszedł w miejsce Leandro.

• Jakub Staszak zmienił Juricha Carolinę.

• Sam van Huffel wszedł w miejsce Wojciecha Łuczaka.

• Prostopadła piłka do Karola Podlińskiego. Napastnik Radomiaka na pozycji spalonej.

• Niecelne uderzenie Damiana Gąski zza pola karnego.

• Po wrzutce Miłosza Kozaka z lewego skrzydła uderzał z kilku metrów Karol Podliński. W ostatniej chwili wyblokował to obrońca Stomilu.

• Koki Hinokio odwrócił się z piłką i oddał strzał zza pola karnego. Kilka metrów obok bramki.

• Hubert Sadowski zameldował się na boisku w miejsce Krystiana Ogrodowskiego.

• Grzegorz Kuświk wszedł w miejsce Skendera Loshiego.

• Miłosz Kozak wrzucił piłkę w pole karne. Błąd popełnił Wiktor Biedrzycki i futbolówka trafiła pod nogi Leandro, który huknął przy bliższym słupku. Bramkarz Stomilu nie dał rady zatrzymać piłki.

• GOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA RADOMIAKA! LEANDRO!

• Vjaceslavs Kudrjavcevs uprzedził Karola Podlińskiego. Napastnika Radomiaka próbował uruchomić prostopadłym podaniem Miłosz Kozak.

• Żółta kartka za dyskusje dla Wiktora Biedrzyckiego.

• Damian Jakubik faulem zatrzymał wychodzącego do kontrataku Kokiego Hinokio. Sędzia oszczędził zawodnika Radomiaka.

• Koki Hinokio przedryblował dwóch rywali, ale chwilę później źle odegrał do Macieja Spychały.

• Damian Gąska dośrodkował z rzutu rożnego. Próbował uderzać jeden z piłkarzy Radomiaka, ale został zablokowany.

• Druga połowa już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. To dość wyrównany mecz, o czym zresztą świadczy wynik. Stomil obił słupek, Radomiak też miał swoje sytuacje, ale piłka nie zatrzepotała w siatce. Wracamy za kwadrans.

• Sędzia doliczył jedną minutę.

• Końcówka to generalnie faule i walka o środek.

• Leandro wymagał pomocy medycznej po tym faulu.

• Kartka dla Ogrodowskiego.

• Dwa razy atakował Kozak; najpierw uderzył (zablokowany), potem dość groźnie wrzucił. Stomil oddala niebezpieczeństwo.

• Zablokowany strzał Radomiaka. Jest rzut rożny.

• Okres lepszej gry Radomiaka. Na razie nie przekłada się to jednak na wynik.

• Debiutujący Scheidt też uderza z dystansu - w bramkarza.

• Kudrjavcevs radzi sobie ze strzałem Podlińskiego.

• Warto odnotować celny strzał Hinokio. Kochalski odbił piłkę do boku.

• Ajjj! Kolejna dobra sytuacja dla Stomilu. Akcja kończy się... faulem w ataku.

• No i ponownie było groźnie. Szota uderzył po wrzutce, ale Kochalski odbił do boku. Korner.

• Kartka dla Jakubika. To pierwsza kara w meczu.

• Kolejna okazja dla Stomilu. Uderzył Sierant, ale tuż obok słupka.

• Kudrjavcevs udanie interweniuje.

• Sierant strzela, ale obok.

• Próba wypuszczenia Podlińskiego - zła. Bramkarz przejmuje.

• Stomil oddala zagrożenie po wrzutce, a potem zdobywa rzut wolny.

• A pod drugą bramką futbolówkę przejmuje Kudrjavcevs. Akcja Radomiaka wyglądała nieźle do momentu zagrania w pole karne.

• Nieudany strzał z dystansu. Kochalski wznawia z piątego metra.

• Długa akcja Stomilu zakończona odbiorem w okolicach szesnastki.

• Hinokio powinien był lepiej zgrać piłkę. Akcja z Łuczakiem i Loshim zapowiadała się naprawdę groźnie.

• Gospodarze mieli rzut wolny i rzut rożny - Radomiak jednak oddalił zagrożenie.

• Zaznacza się przewaga Stomilu.

• Łuczak zdaje się, że obił dwa słupki. Potem jeszcze dobitka Caroliny, ale piłka wylądowała w rękach bramkarza.

• SŁUPEK! Ależ blisko trafienia dla Stomilu. Uderzał Łuczak.

• Łuczak faulowany - szansa dla Stomilu z rzutu wolnego.

• Podliński dość ostro potraktował Carolinę. Kartki jeszcze nie ma. Jest za to slowna reprymenda.

• Nieudane dośrodkowanie Caroliny.

• Pierwszy z obrońców wybił głową na róg.

• - Wyżej, wyżej - apeluje ławka Stomilu do biegających zawodników. Wolny dla Radomiaka.

• Faul na Jakubiku. Sędzia od razu zareagował gwizdkiem.

• Gramy! Od środka rozpoczęli piłkarze Stomilu.

• Gospodarze w ciemnym komplecie strojów, goście na biało-zielono. Spotkanie poprzedziła minuta ciszy dla upamiętnienia Jerzego Rudzińskiego - znanego kibica, kierownika.

• Za chwilę pierwszy gwizdek. Zawody poprowadzi sędzia Jacek Małyszek (Lublin). Oczywiście na trybunach pusto.

• Ławka Radomiaka: Kryczka, Świdzikowski, Wiech, Diane, Kvocera, Nowakowski, Ebwelle.

• Ławka Stomilu: Skiba, Staszak, van Huffel, van Weert, Sadowski, Kuświk, Szramka, Jarosz.

• W przypadku zwycięstwa Radomiak awansuje maksymalnie o jedno miejsce. Stomil - jeśli wygra - znajdzie się najpewniej na dziewiątym miejscu.

• Radomiak w delegacji radzi sobie w kratkę; dwa razy wygrał, raz zremisował, dwa razy przegrał.

• Stomil cztery z pięciu ostatnich meczów rozegrał na własnym stadionie. O dziwo wygrał tylko jeden - z Zagłębiem Sosnowiec (1:0). Pozostałe kończyły się remisami, a wyjazdowy porażką.

• Po trzech tygodniach piłka ponownie zawitała do Olsztyna. Zajmujący jedenaste miejsce Stomil zagra z siódmym Radomiakiem. W tabeli te zespoły dzielą nie tylko cztery pozycje, ale i cztery punkty.

DW

stomil radomiak online

Stomil Olsztyn - Radomiak Radom ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Stomil - Radomiak ONLINE. Radomiak grał w miniony weekend w Fortuna Pucharze Polski i jest w rytmie meczowym. Stomil nie może tego powiedzieć, bo ostatnie spotkanie o punkty rozegrał 17 października. Na szczęście spotkanie obu tych drużyn ma się odbyć zgodnie z terminarzem, który i tak zmieniano trzykrotnie.

Stomil - Radomiak ONLINE

W przypadku drużyny Stomili Olsztyn trudno mówić o jakiejkolwiek stabilizacji. Drużyna nie grała w meczach o punkty od 17 października. Najpierw odwołali im spotkanie z Koroną Kielce, a następnie byli zmuszeni odpuścić rywalizację przez zaległe spotkania Fortuna Pucharu Polski.
- Od poniedziałku (dziś) cała drużyna i sztab szkoleniowy normalnie trenują i gramy zgodnie z terminarzem w piątek z Radomiakiem. Sytuacja jest jednak bardzo dynamiczna i wszystko może się zmienić z dnia na dzień - powiedziano nam w olsztyńskim klubie.

Zespół Stomilu podchodzi do konfrontacji z Radomiakiem po dobrej serii. Ostatnie trzy domowe spotkanie olsztynianie zremisowali, ale już dwa spotkania wcześniej wygrali - z Sandecją 4:1 i Zagłębiem Sosnowiec 1:0. Drużyna ma więc za sobą pięć meczów bez porażki, co z pewnością będzie chciała kontynuować.

Radomska drużyna z kolei, swój ostatni mecz ligowy rozegrała 28 października na własnym boisku z GKS Tychy, który zakończył się remisem 2:2. Kilka dni później, 31 października podopieczni trenera Dariusza Banasika rozegrali mecz w ramach 1/16 Fortuna Pucharze Polski z Pogonią w Siedlcach. Po golu w 97. minucie meczu Damiana Jakubika Radomiak wygrał 1:0 i awansował do kolejnej rundy.

Również w lidze radomscy piłkarze spisują się nieźle. Po porażce z niespodziewanie liderującą Termaliką Radomiakowi zdarzyło się zremisować z Odrą i GKS-em Tychy, oraz wygrać z Pogonią Siedlce i Puszczą Niepołomice.

W ostatnich pojedynkach bezpośrednich (sierpień i listopad 2019) Stomil bezbramkowo zremisował na własnym stadionie, a Radomiak wygrał 2:1

Stomil - Radomiak TRANSMISJA

Termin meczu, Stomil - Radomiak został po raz trzeci zmieniony. Ostatecznie mecz zostanie rozegrany w piątek 6 listopada o godz. 17:40. Nie zostanie przeprowadzona transmisja z tego pojedynku, aczkolwiek jest to mecz rezerwowy, w razie gdyby nie odbył się mecz Miedzi Legnica z Widzewem Łódź. Internetowy stream online dostępny jest za opłatą na stronie Ipla.tv.

Tekstowa realcja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.