Mecz Stomil Olsztyn - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE?...

Mecz Stomil Olsztyn - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

1

Resovia Rzeszów

1

• Koniec meczu!

• Koniec drugiej połowy i - podobnie jak w pierwszej - pada gol! Tym razem to Stomil cieszy się z bramki. Grzegorz Kuświk wykorzystał składną akcję gospodarzy w ostatnich sekundach spotkania.

• GOOOOOOOOL! GRZEGORZ KUŚWIK!

• Wasiluk chciał rozpocząć kontrę gości, ale został ostro potraktowany przez rywala.

• Podwójna zmiana w ekipie Resovii. Czernysz i Adamski zeszli, weszli Feret i Twardowski.

• Wasiluk ponownie zdecydował się na strzał z dystansu, ale został zablokowany.

• Radulj strzelał z dystansu, ale piłka poszybowała obok słupka.

• Sierant wymienił kilka podań z Loshim, ale postawili zasieki obrońcy gości i wybili piłkę - byle przed siebie.

• Radulj i Rogalski w miejsce Demaniuka i Płatka.

• Zmiana w drużynie Stomilu. Z boiska schodzi Ogrodowski, na boisku pojawia się Sadowski.

• Kolejny prosty błąd Skiby, ale znów Resovia nie jest w stanie odpowiedzieć strzałem na bramkę.

• Loshi za Spychałę.

• Biedrzycki wślizgiem wyłuskał piłkę po dograniu rywala. Mało brakowało, a goście mieliby kolejną okazję bramkową.

• Żółtą kartkę dostaje Michał Kuczałek.

• Wielka szansa rzeszowian po kontrze. Wasiluk nie trafia w bramkę!

• Wasiluk popełnił faul taktyczny.

• Sierant dynamicznie wbiegł w pole karne, wystarczyło uderzyć na dobrej wysokości, ale przestrzelił fatalnie.

• Seria strzałów gospodarzy, które są blokowane raz za razem przez piłkarzy Resovii.

• W przerwie doszło do zmiany. Domoń zastąpił Kubowicza.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bartłomiej Wasiluk uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i zaskoczyła bramkarza Stomilu. Goście dość nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie.

• GOOOOOOOL! BARTŁOMIEJ WASILUK!

• Skiba pomylił się przy wyjściu z bramki! Niepewnie złapał piłkę, wypuścił ją z rąk, ale żaden z piłkarzy Resovii nie dobiegł do niej na czas.

• Adamski mocno strzelał z dystansu na bramkę Skiby, lecz bez powodzenia.

• Czernysz ostro faulował Carolinę.

• Dobra szansa dla Resovii, ale Skiba uprzedził napastnika i wygrał pojedynek biegowy o piłkę.

• Długie, płaskie podanie w stronę Sieranta, ale zabrakło mu odpowiedniego rytmu w trakcie przyjęcia.

• Ogrodowski faulowany przy próbie rozpoczęcia akcji ofensywnej Stomilu.

• Świetne podanie Łuczaka do niepilnowanego w polu karnym Kuświka, ale ten nie zdołał uderzyć, bo odpychał go od światła bramki rywal.

• Próba prostopadłego zagrania Sieranta do Hinokio, lecz ten nie zorientował się, kto ma być adresatem i nie ruszył do piłki.

• Płatek dynamicznie wbiegł w pole karne Stomilu, uderzył na bramkę, lecz piłka poszybowała obok dalszego słupka. Goście odpowiedzieli, ale również bez bramki.

• Za mocne zagranie do Łuczaka i od bramki rozpocznie Zapytowski.

• Skutecznie blokowany Sierant na prawej stronie boiska.

• Byrtek ostro faulował rywala i jest kartka.

• Sprytne uderzenie Łuczaka z rzutu wolnego! Na posterunku był Zapytowski i od rzutu rożnego rozpoczną gospodarze.

• Zaczynamy spotkanie!

• - Na Olsztyn jedziemy z nadzieją, że dobrą dyspozycję z drugiej połowy meczów z ŁKS-em, a także z Opola i Tychów przełożymy tym razem na cały pojedynek – mówi trener biało-czerwonych, który stara się nie pamiętać już o tym, co wydarzyło się między meczami w Opolu i Łodzi, gdy przez ponad dzień nie był trenerem Resovii. Dzięki interwencji fanów został jednak przywrócony na stanowisko.

• Olsztynianie w tabeli Fortuna 1 Ligi zajmują 12. miejsce z dorobkiem 8 punktów. Mają o pięć „oczek” więcej niż ekipa Szymona Grabowskiego, która po wygranej w Niepołomicach i sześciu kolejnych porażkach uplasowała się na 16. pozycji.

• Ósmy z serii dziewięciu wyjazdów „zaliczą” w sobotę piłkarze Resovii. „Pasiaki” zagrają w Olsztynie, ze Stomilem, który w tym sezonie radzi sobie dość dobrze.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Stomil Olsztyn - Resovia!

Waldemar Mazgaj

Mecz Stomil Olsztyn - Resovia ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©karina trojok / dziennik zachodni / polska press

Mecz Stomil Olsztyn - Resovia ONLINE. Ósmy z serii dziewięciu wyjazdów „zaliczą” w sobotę piłkarze Resovii. „Pasiaki” zagrają w Olsztynie, ze Stomilem, który w tym sezonie radzi sobie dość dobrze. Relacja na żywo z meczu Stomil - Resovia live w GOL24.pl.

Mecz Stomil Olsztyn - Resovia ONLINE

- Starałem się już zapomnieć o tym przed meczem z ŁKS-em i myślę, że nie ma już do czego wracać – dodaje. – Teraz przed nami mecz ze Stomilem, mamy duże oczekiwania względem siebie i jeżeli przełożą się na lepszą grę, to wrócimy z Warmii i Mazur z punktami. Mamy już dość przegrywania, ale wiemy, że nie będzie łatwo, bo Olsztyn też potrzebuje punktów.

Grabowski znów zamierza lekko rotować składem. Tym bardziej, że kontuzje eliminują z gry Maksymiliana Hebela i Adriana Dziubińskiego.

- Mamy grupę 20 zawodników, na tyle wyrównaną, że praktycznie w każdym meczu może się zmienić skład, w zależności od tego, jak udało się przepracować ostatnie dni – twierdzi Grabowski. – Tym bardziej, że ostatnio zmiany w przerwie czy nieco później, były na dobrym poziomie.

Po meczu w Olsztynie „pasiaki” czeka jeszcze pojedynek w Sosnowcu, a następnie „domowy” mecz w Stalowej Woli z Sandecją Nowy Sącz, w piątek 23 października.

- Z tego co prezes zapewniał przed każdym meczem jeden trening przeprowadzimy na stalowowolskim stadionie – kończy „Graba”.

Mecz Stomil Olsztyn - Resovia TRANSMISJA TV

Gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn - Resovia w telewizji? Mecz Stomil - Resovia na żywo nie będzie transmitowany w tv. Początek spotkania o godz. 17:00. Mecz Stomil - Resovia online w internecie dostępny na platformie IPLA.

17:00 mecz Stomil Olsztyn - Resovia na żywo

Tekstowa relacja na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Resovia live w GOL24.pl.