• Zawodnicy Sandecji wdają się w dyskusje z trenerem Stomilu. Nerwy ponoszą obie strony

• Ostatnia zmiana w drużynie gości

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 4 minuty

• Ależ emocjonująca końcówka. Akcja za akcję

• Zamieszanie pod polem karnym Sandecji. Upada Darmochwał, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Pierwsza zmiana w drużynie Stomilu. Trzeciakiewicza zmienia Tomasz Bzdęga

• Po bardzo dobrych pierwszych pięciu minutach można było oczekiwać, że spotkanie będzie się toczyć w szybkim tempie. Niestety momentami byliśmy świadkami piknikowej atmosfery. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie nie zabraknie emocji.

• Koniec pierwszej połowy

• Piłka po uderzeniu Łukasika trafia w spojenie słupka z poprzeczką. Zawodnicy Stomilu sugerowali, że piłką spadła poza linią bramkową

• Arbiter dolicza minutę do regulaminowego czasu gry

• Od razu na myśl przychodzi powiedzenie o niewykorzystywanych okazjach...

• Stomil: Skiba- Bucholc, Czarnecki, Szymonowicz, Warcholak, Darmochwał, Głowacki, Jegliński, Lech, Trzeciakiewicz, Łukasik

Sandecja: Kozioł - Makuch, Bartków, Słaby, Frańczak, Bębenek, Nather, Szczepański, Greszczyk, Kononowicz, Traore

• - Rozgrywki jeszcze się nie skończyły i teoretycznie wszystko może się wydarzyć. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że w tej bardzo trudnej rundzie Sandecja jest w dobrym położeniu na tę chwilę. Trzeba docenić wysiłek piłkarzy i jakość naszego grania, dzięki czemu kilka kolejek przed końcem sezonu nasza sytuacja nie jest tak trudna, jak wielu innych zespołów - powiedział trener Ryszard Kuźma.

• W rundzie jesiennej lepsza okazała się Sandecja. Na własnym terenie pokonała Stomil 1:0, a gola na wagę 3 punktów zdobył M. Gorski

• Trener gości nie mógł zabrać ze sobą kontuzjowanych Pablo Gomeza, Roberta Cicmana, Tomasza Margola oraz pauzującego za kartki Adama Mójtę.

• Jeśli chodzi o personalia to trener Łopatko będzie miał do dyspozycji większość swoich podstawowych zawodników. Warto wspomnieć, że do drużyny wracają Paweł Łukasik oraz Marcin Warcholak

• Sandecja z 42 punktami na koncie może być spokojna o swój ligowy byt. Stomil nie jest w tak komfortowej sytuacji - po 29 kolejkach zajmują odległe 16 miejsce z 30 oczkami na swoim koncie.

• Na stadionie przy al. Piłsudskiego zbierają się czarne chmury. Dosłownie i w przenośni - sytuacja Stomilu w ligowej tabeli nie może napawać optymizmem, ponieważ drużyna prowadzona przez Adama Łopatko od kilku kolejek znajduje się w strefie spadkowej, a jakby tego było mało zanosi się na to, że spotkanie będzie rozgrywane w deszczowej aurze.