• Koniec spotkania. Stomil pokonuje Wigry 1:0.

• W ostatnich minutac Wigrom brakuje precyzji. Nie grają gorzej.

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Trwa walka o środek pola.

• Na ostatnie minuty wszedł Pałaszewski. Zmienił van Huffela.

• O dziwo Wigry dążą do wyrównania. Dobrze interweniuje Skiba - na przedpolu.

• Loua za Czułowskiego.

• Najemski wylatuje z boiska. Druga żółta i czerwona kartka!

• Skiba z najwyższym trudem interweniuje. Zdaje się, że Żebrakowski też trafił w piłkę, ale nie w tym kierunku, w którym zamierzał.

• Stomil marnuje okazję na gola z wolnego. Piłka obiła mur i wyszła za linię końcową - jest róg.

• No tak, kałuże robią swoje. Jeden z zawodników Wigier poślizgnął się w polu karnym, ale bez konsekwencji. W ostatniej chwili oddalił zagrożenie.

• Kąkolewski wybija na róg. Uderzał van Huffel po dwójkowej akcji z Hinokio.

• Gojko to najjaśniejsza postać Wigier. Kolejna próba, ale też nieudana. Zawodnik z Piasta często podejmuje dziś decyzje o uderzeniach. Zresztą czynił to także w poprzednim spotkaniu.

• Gojko. Ładny drybling, ale kiepski strzał. Wysoko nad poprzeczką. Bardzo wysoko!

• Sauczek za Huertasa.

• Gancarczyk za Siemaszkę.

• Ryzykownie Najemski. Faulował zatrzymując kontrę. A ma przecież kartkę na koncie.

• Nie ma drugiej bramki dla Stomilu! Piłka wybita głową z linii bramkowej. Interwencja Karankiewicza, strzał Siemaszki.

• Kartka dla Najemskiego.

• Wigry bez ostatniego podania. Zmarnowana okazja na gola.

• Bez wątpienia Hinokio ma przyszłość w polskiej lidze. Dużo widzi, jest szybki, ruchliwy.

• Wigry dość nerwowo grają pod własną bramkę. Błąd (zabawę) Dobrotki na szczęście drużyny wyjaśnia Kąkolewski.

• W odpowiedzi Gojko. Chyba pierwsza próba Wigier po przerwie. Piłka nie wpadłaby do siatki, ale Skiba i tak się po nią rzucił.

• Najlepsza akcja drugiej połowy. Znowu Hinokio! Uderzył przy słupku, ale broni bramkarz.

• Stomil spokojnie rozgrywa piłkę. Dużo podań, ale zagrożenia pod bramką wciąż brak.

• Na trybunach całkiem sporo kibiców. Widać, że byli spragnieni meczów na żywo.

• Kąkolewski na raty broni próbę Hinokio.

• Dość konkretny deszcz w Olsztynie. To może mieć wpływ na losy spotkania.

• Zszedł Carolina, wszedł Mosakowski.

• Żebrakowski za Oremo.

• Rozpoczęła się druga odsłona. Mamy zmiany.

• Koniec pierwszej połowy! Stomil prowadzi z Wigrami 1:0!

• Wojciech Hajda ostro wszedł w nogi Joela Huertasa. Sędzia oszczędził gracza Stomilu.

• Grzegorz Aftyka dośrodkował z prawej flanki w pole karne. Sytuację wyjaśnił Wiktor Biedrzycki.

• Sam van Huffel potężnie huknął z okolic narożnika pola karnego. Ponad poprzeczką.

• Mohamed Loua minął dwóch zawodniku Stomilu i dograł w pole karne do Johana Oremo. Napastnik Wigier został zablokowany.

• Grzegorz Aftyka w prosty sposób stracił piłkę. Chwilę później sfaulował Juricha Carolinę. Żółta kartka.

• Koki Hinokio także ma problemy i leży na murawie. Na boisku musiał zameldować się sztab medyczny Stomilu.

• Denis Gojko opatrywany poza końcową linią. Niewykluczone, że będzie potrzebna zmiana.

• Piłka w pole karne do Juricha Caroliny, ale pomocnik Stomilu fatalnie skiksował, a po chwili jeszcze faulował rywala. Żółta kartka.

• Konrad Matuszewski dogrywał w pole karne z rzutu wolnego. Piotr Skiba wypiąstkował piłkę, uprzedzając Adriana Karankiewicza.

• Zdecydowana przewaga Stomilu. Sam van Huffel tym razem niecelnie uderzał tuż zza pola karnego.

• Akcja Stomilu na lewej stronie. Jurich Carolina dograł w pole karne do Sama van Huffela. Strzał Holendra przy bliższym słupku odbił Dominik Kąkolewski!

• Dominik Kąkolewski odbił kąśliwe uderzenie Sama van Huffela, ale wobec dobitki Janusza Bucholca był już bezradny. Stomil wyszedł na szybkie prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOL! JANUSZ BUCHOLC! 1:0 DLA STOMILU!

• Artur Siemaszko zdecydował się na strzał po podaniu Hinokio. Napastnik Stomilu został zablokowany.

• Indywidualna akcja Denisa Gojki, który dryblując wszedł w pole karne. Ostatecznie stracił jednak piłkę.

• Leży na murawie Koki Hinokio. Potrzebna była chwila, żeby Japończyk doszedł do siebie.

• Pressing Stomilu. Naciskany bramkarz Wigier Dominik Kąkolewski nie popełnił błędu.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Spotkanie w Olsztynie już się rozpoczęło!

• Spotkanie w roli arbitra głównego poprowadzi Tomasz Marciniak z Płocka.

• Rezerwowi Wigry: Balawejder, Gierach, Nowak, Ozga, Żebrakowski, Łapiński, Adamec, Sauczek, Czułowski

• Rezerwowi Stomil: Leszczyński, Bondarenko, Kuban, Mosakowski, Jarosz, Staszak, Pałaszewski, Serbintowicz, Gancarczyk.

• Wigrom w oczy zagląda widmo degradacji. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a do bezpiecznej strefy mają już dziewięć punktów straty. Po wznowieniu rozgrywek Wigry przegrały trzykrotnie tylko raz remisując. Do meczu ze Stomilem zespół przygotowali Donatas Vencevicius i Karol Salik, bo klub podziękował za pracę trenerowi Pawłowi Crettiemu.

• Stomil po restarcie ligi nie zachwyca. Z czterech meczów wygrał tylko jeden (z przedostatnią Chojniczanką), dwa razy przegrał i raz zremisował. Przeciętne wyniki spowodowały, że jego przewaga nad strefą spadkową stopniała do czterech punktów.

• Trzynasty przed 27. kolejką Stomil zmierzy się u siebie z zamykającymi tabelę Wigrami Suwałki. Początek meczu o godzinie 15. Witamy w relacji LIVE!

krk

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? ©Marzena Bugała - Azarko

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE. Trzynasty przed 27. kolejką Stomil zmierzy się u siebie z zamykającymi tabelę Wigrami Suwałki. Początek meczu o godzinie 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki ONLINE

Stomil po restarcie ligi nie zachwyca. Z czterech meczów wygrał tylko jeden (z przedostatnią Chojniczanką), dwa razy przegrał i raz zremisował. Przeciętne wyniki spowodowały, że jego przewaga nad strefą spadkową stopniała do czterech punktów. Doskonałą okazją do poprawienia dorobku będzie dla drużyny z Olsztyna niedzielne starcie z "czerwoną latarnią".

Wigrom w oczy zagląda widmo degradacji. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a do bezpiecznej strefy mają już dziewięć punktów straty. Po wznowieniu rozgrywek Wigry przegrały trzykrotnie tylko raz remisując. Po przegranym w czwartek meczu z GKS-em Tychy władze klubu podziękowały za dotychczasową pracę trenerowi Pawłowi Crettiemu. Do meczu ze Stomilem zespół przygotowali Donatas Vencevicius i Karol Salik.

Dotychczasowe wyniki Wigier w delegacjach każą wątpić w ich sukces w Olsztynie. Suwalczanie na trzynaście wyjazdów punktowali jedynie w trzech. To najgorszy bilans w całej lidze.

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV i ONLINE

Spotkanie Stomilu z Wigrami pokaże Polsat Sport. Początek transmisji w niedzielę i godz. 15. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy!