2

Burkina Faso

1

• Koniec meczu! Bramka Dagano nic nie zmienia! Sudan przechodzi dalej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:2 dla Burkina Faso! Dagano! Katastrofa dla zawodników Sudanu!

• Ostatnia zmiana w drużynie Sudanu.

• Niewiele brakowało a Koffi zdobyłby bramkę, na szczęście dla Sudanu chybił...

• Zmiana typowo "na czas" Bashir schodzi, a w jego miejsce Ramadan Alagab.

• Aż 5 minut doliczone do czasu gry II połowy.

• Kolejna próba Tahira, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Nieudana akcja wprowadzonego niedawno Ouedraogo.

• Fatalny błąd Diakite, który wykorzystuje Etaib, Sudan jakby dostał skrzydeł! Teraz już niewiele dzieli ich od awansu!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Sudanu!

• Zmiana w ekipie Burkina Faso. Kone schodzi, a w jego miejsce Balima.

• Pierwsza akcja Traore, ale piłkę wybijają obrońcy.

• Khalifa wywalczył rzut rożny, ale Sudan nie ma pomysłu na rozgrywanie stałych fragmentów gry, bardzo źle wykonany.

• Tahir strzela z ponad 20 metrów, bardzo niecelnie.

• Żółta kartka dla Seifaldiena Aliego.

• Na boisko wbiega młody 16 letni Traore.

• Khalifa samolubnie, zamiast dogrywać, zdecydował się sam zakończyć akcję. Nie ma gola.

• Kolejna główka Dagano i znowu niecelnie.

• Dośrodkowanie Nazera wyłapuje Diakite.

• Bezbarwny występ Prejuca Nakoulmy, trener postanawia go zmienić.

• Pitroipa faulowany z dala od pola karnego, ale szybkie rozegranie rzutu wolnego na nic się zdało, Sudan przy piłce.

• Dwa rzuty rożne dla Sudanu, pod rząd, oba bez efektów.

• Zaczynamy drugą połowę, bez zmian w składach.

• Koniec I połowy. Sudan potrzebuje jeszcze 2 goli by awansować, ponieważ Wybrzeże kości słoniowej wygrywa 1-0 z Angolą.

• Sędzia spotkania dolicza 2 minuty do czasu gry pierwszej połowy.

• Pitroipa marnuje świetną okazję... strzał z dobrej pozycji obok słupka.

• Dagano na offsidzie.

• Zawodnicy Burkina Faso są chyba oszołomieni stratą tego gola. Teraz to Sudan kreuje grę.

• Żółta kartka za brutalny faul Panandetiguiriego na Alaadine Yousif.

• El Tahir lobuje piłkę nad Diakite i mamy bramkę! Ależ niespodzianka, Sudan był w odwrocie, a jednak udało się zdobyć gola i objąć prowadzenie! Zobaczymy jak odpowie na to Burkina Faso.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Sudanu!

• Tahir faulowany przez Kone. Rzut wolny dla Sudanu słabo wykonany.

• Nakoulma wybiegał sam na sam, jednak gwizdek sędziego, spalony.

• Słabo wykonany rzut rożny przez Sudan. Piłka nie trafia nawet w pole karne, a po prostu przelatuje nad nim.

• Dalej przyciskają zawodnicy Burkina Faso. Khalifa powstrzymuje Dagano w ostatnim momencie.

• Rośnie przewaga Burkina Faso. Kolejny groźny strzał głową Dagano.

• Strzał z rzutu wolnego nad poprzeczką.

• Rzut wolny dla Burkina Faso niedaleko pola karnego Sudanu.

• Znakomita główka Dagano, minimalnie obok słupka.

• Zmiana w drużynie Sudanu, ogromny pech, kontuzja eliminuje "Eldina" z dalszej gry.

• Pitroipa wpada w pole karne, ale pewnie zabiera mu piłkę spod nóg Akram Al Hadi.

• Pierwszy gwizdek na Estadio de Bata.

• Hymny obu drużyn, za chwilę zaczynamy!

• Już tylko minuty dzielą nas od starcia Sudanu z Burkina Faso. W składzie drużyny grającej dzisiaj jako "goście" znalazł się Prejuce Nakoulma!