0

• Koniec spotkania. Sędzia postanowił nie przedłużać agonii Romy.

• Eduardo dobija Romę. Odebrał piłkę Rosiemu w polu karnym i pokonał Doniego.

• Jeszcze rzut rożny dla Romy po wybiciu Perotty.

• Spotkanie mogłoby się już zakończyć. Roma nie jest już w stanie zmienić nic w tym spotkaniu. Kibice gospodarzy mogą już spokojnie świętować pierwszy awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• Zmiana w Szachtarze. Teixeira za Michatrjana.

• Zmiana w Romie. Vucinic zastąpiony przez Brighiego.

• Jeszcze próba Rakickiego, ale niecelna.

• Willian i jest 2:0! Jest już po meczu.

• Mchitarjan strzelał zza pola karnego, ale broni Doni.

• W przerwie mieliśmy zmianę. Aleandro Rosi za Tadeiego.

• Dobra akcja Boriello, ale Piatow wybija jego strzał na rzut rożny.

• Wyszedł z bramki Doni ale wybił piłkę wprost do Jadsona. Ten jednak nie skorzystał z okazji i nie trafił w bramkę. Nerwowo gra Roma.

• Początek drugiej połowy.

• A za dyskusję z sędzią po sytuacji z De Rossim żółtą kartkę dostał jeszcze Srna.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia nie dostrzegł uderzenia łokciem De Rossiego. Nerwy puszczają Włochom. Za takie zachowanie powinna być z miejsca czerwona kartka.

• Szachtar mógł dobić Romę, jednak zabrakło dokładności przy ostatnim podaniu.

• To już chyba koniec nadziei Romy na awans do ćwierćfinału. Zdobyć trzy gole grając w "10"? Chyba niewykonalne zadanie.

• Mexes nieprzepisowo powstrzymuje kontrę Szachtara i Howard Webb jest bezlitosny - druga żółta i w efekcie czerwona kartka.

• Próba strzału Srny, ale bardzo niecelna.

• Była przerwa w grze z powodu awarii oświetlenia na stadionie w Doniecku. Oby takie sytuacje nie zdarzały się w trakcie Euro 2012...

• Piatow broni strzał Boriello z karnego!

• Rzut karny po faulu Mchitarjana na Boriello.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Tadei, jednak ten skiksował.

• Pizarro wykonywał rzut wolny z narożnika pola karnego, jednak strzał przecięty i rzut rożny.

• Roma w poważnych tarapatach. Nie ma pomysłu na grę, a gospodarze prowadzą. Teraz gości ratują tylko trzy bramki.

• William dośrodkował z lewej strony, w polu karnym piłkę musnął Hubschman i jest 1:0 dla gospodarzy.

• De Rossi wrzucił w pole karne, tam Vucinic nie sięgnął piłki głową.

• Próba Perotty zza pola karnego, jednak jego strzał minął lewy słupek bramki.

• Riise uderzał sprzed pola karnego po rzucie wolnym. Piłka leciała nisko, między obrońcami, ale minęła słupek.

• Na razie w Doniecku sporo nerwowości i fauli. Bez zagrożenia pod bramką obu zespołów.

• Rzut rożny dla Romy, jednak bez efektu.