Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 Arka Gdynia

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Arka Gdynia

1

• Sędzia kończy spotkanie. Zwycięstwo Termaliki. Licząca 700 mieszkańców Nieciecza, wskoczyła dziś na fotel lidera I ligi. Arka poniosła druga porażkę z rzędu. Co za start beniaminka poprzedniego sezonu.

• Gra toczy się na połowie Arki.

• Rzut wolny dla Niecieczan.

• Cała drużna z wyjątkiem bramkarza na połowie Termaliki.

• Rzut rożny dla Arki.

• Martuś zmienia bohatera Rybskiego. Owacja od kibiców.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Po zagraniu Rybskiego blisko przejęcia piłki Drozdowicz, czujny Juszczyk wyszedł jednak z bramki.

• Surdykowski zmienia Kuklisa.

• Żółta również dla Kowalskiego.

• Gorąco na boisku. Po ostrym faulu Kowalskiego, agresywnie zareagował Jarun. Obaj piłkarze ukarani żółtymi kartkami.

• Zmiana w Termalice schodzi strzelec bramki i asystent Trafarski, wchodzi Emil Drozdowicz.

• Rzut wolny dla Termaliki z blisko 35 metrów.

• Nieciecza na połowie rywala rozgrywa piłkę.

• Kolejna zmiana w Arce, schodzi Radzewicz, w jego miejsce Kowalski.

• Piękna parada Nowaka, po bardzo ładnym uderzeniu Czoski. Rzut rożny dla Arki.

• Żółta kartka dla Plevy za zagranie ręką, zaraz przed polem karnym.

• Przerwa w grze, Piątek wymagał pomocy medycznej.

• Zmiana w drużynie gości. Wchodzi Paweł Czoska, zastępuje Arifovica.

• Sytuacja Kowalskiego, broni jednak Juszczyk.

• Rzut rożny dla Termaliki.

• Zmiana za Barana na placu gry pojawia się Dawid Kubowicz.

• GOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!!!! Nieciecza zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Pawlusińskiego, akcję zamykał Rybski, piłka przelobowała Juszczyka, z najbliższej odległości dobił ją Trafarski. Kibice szaleją. 2:1!!!!!!! Dla Termaliki.

• Rzut rożny dla Arki. W walce w powietrzu, ucierpiał jeden z graczy Niecieczy.

• Rzut wolny dla Arki, przy piłce Radzewicz.

• Po bardzo ładnym dośrodkowaniu Arifovica, bardzo dobrze w górę wyszedł Kuklis. Nie trafił jednak w bramkę.

• Arce zależy na zwycięstwie. Bardzo szybko wznawiają grę.

• Bardzo groźnie z rzutu wolnego dośrodkowywał Pawlusiński. Zabrakło przecięcia, któregoś z graczy gospodarzy.

• Rozpoczynają gracze Arki Gdynia.

• Sędzia kończy I połowę. Remis 1:1 do przerwy.

• Na koniec bardzo groźna sytuacja. Strzał Kuklisa ostatecznie obroniony przez Nowaka.

• GOOOOOOOLLLLLLLL!!!!! Po strzale z dystansu Radzewicza, mamy remis. Nowak był bliski obrony strzału, jednak Radzewicz uderzył mocno i precyzyjnie. 1:1. Emocje rozpoczynają się od początku.

• Oba zespoły spuściły z tonu. Wyczekują zakończenia pierwszej połowy.

• Zablokowany strzał Krajanowskiego.

• Po raz kolejny w polu karnym groźny był Rybski. Nieczysto jednak trafił w piłkę.

• Dobre wyjście Trafarskiego, był jednak na spalonym.

• Niecieczanie potwierdzają, że dobry początek rundy nie jest przypadkiem.

• GOOOOOLLLLLLLLLLLLL! Strzelcem bramki Andrzej Rybski. Po okresie słabszej gry i spadku tempa, najsprytniej w polu karnym zachował się właśnie Rybski, który po dobrym zastawieniu się w polu karnym oddał strzał z półwoleja, pokonując Juszczyka.

• Kolejna próba Wilczyńskiego z dystansu. Tym razem strzał mija bramkę .

• Rzut wolny dla Arki z około 30 metrów od bramki Nowaka.

• Po rzucie wolnym wykonywanym z około 28 metrów, sprytny strzał Pawlusińskiego został obroniony przez Juszczyka.

• Żółta kartka dla Budzińskiego.

• Poprzeczka po strzale Arifovica. Dobra sytuacja dla Arki. Nadal bez bramek. Obie drużyny graja bardzo żywiołowo.

• Żółta kartka dla Ceglarza.

• W odpowiedzi groźny strzał z dystansu Wilczyńskiego.

• Niecieczanie od początku agresywnie, inicjatywa na początku spotkania należy do nich. Groźny strzał z dystansu Rybksiego.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Rezerwowi, Termalica: Budka, Drozdowicz, Martuś, Skołorzyński, Szałęga, Jarecki, Kubowicz. Arka: Szromnik, Czoska, Kasperkiewicz, Łągiewka, Rysiewski, Surdykowski, Kowalski.

• Zawodnicy właśnie wybiegli na rozgrzewkę. Za około 25 minut rozpocznie się spotkanie, rozgrywane pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a spadkowiczem Ekstraklasy Arką Gdynia.