• Koniec meczu! Termalica pokonuje Flotę 1-0.

• Za strzelca bramki dla Termaliki wchodzi Pawlusiński.

• Kolejna taka akcja, wycofanie piłki przed pole karne, znowu Foszmańczyk, ale broni Brljak.

• Kujawa po podaniu Foszmańczyka, ale w środek bramki.

• Foszmańczyk z dystansu, ale nad bramką.

• Twarz Jareckiego zalała się krwią, trwa przerwa.

• W ostatnich minutach zmalał opór Termaliki.

• Zszedł Hosek, wszedl Arifovic.

• Setka Foszmańczyka, ale 5. metra trafia prosto w bramkarza!

• Podanie w uliczkę do Ceglarz a od Kujawy, ale bramkarz wyprzedził napastnika Termaliki.

• Poprzeczka Jareckiego! Piłka trafiła w nią po uderzeniu z wolnego.

• Opałacz za Olszara.

• Indywidualna akcja Fryca, wycofanie przed pole karne do Kujawy, a ten tuż obok bramki! Pokaz siły gospodarzy!

• Pleva groźnie uderza, ale paruje piłkę bramkarz gości! Chwilę wcześniej odbił futbolówkęna słupek po strzale FFoszmańczyka!

• Flota bardzo waleczna w tej drugiej połowie, Niecieczanie póki co skoncentrowani na przeszkadzaniu.

• Głową uderza Mysiak, ale Nowak wyciągnął się jak struna i łapie piłkę.

• Fryc ukarany żółtym kartonikiem.

• Strzał Olszara z 20 metrów, ale dość rachityczny i pewnie interweniuje Nowak.

• Ceglarz pod poprzeczkę z 20. metra, ale sparował na rzut rożny Brljak!

• 820 - tylu kibiców ogląda dzisiejszy mecz na żywo.

• Rozpoczyna Flota.

• Koniec pierwszej połowy.

• Po rożnym uderza nożycami Czerwiński, ale niecelnie.

• Z wolnego Jarecki, ale tuż obok spojenia!

• Kaczmarczyk podcinany niedaleko pola karnego przez Mysiaka, który dostaje za ten faul kartkę.

• Olszar strzela z ostrego kąta, ale piłkę zatrzymuje Nowak.

• Zmiana we Flocie, na boisku melduje się Bodziony, a zmienia Sołowieja.

• Groźną wrzutkę Biskupa na rzut rożny wybija Kieruzel.

• Żółty kartownik za faul w środku pola obejrzał Kaczmarczyk.

• W polu karnym Zalepa faulował Foszmańczyka, a Biskup z dużym spokojem trafia bramkę i daje gospodarzom prowadzenie.

• Karny! Biskup podcinką pokonał Brljaka!

• Ceglarz uderza po dośrodkowaniu z rożnego, ale obok bramki.

• Po okresie przewagi Termaliki, Flota stara się uspokoić grę, choć gospodarze nie chcą łatwo oddać inicjatywy.

• Gromkie brawa dla Nowaka, który przed polem karnym okiwał napastnika Floty.

• Dośrodkowanie Jareckiego łapie Brljak.

• Wymiana piłki Kujawy z Foszmańczykiem, strzał tego ostatniego z 25 metrów, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Flota powoli osiąga przewagę na boisku.

• Dośrodkował Grzelak z lewej strony, ale Czerwiński wybija na rożny.

• Póki co częściej przy piłce goście, ale głównie na własnej połowie podania wymieniają obrońcy.