• Piękny strzał Bartoszewicza w same okienko bramki. 2:2

• Pawlusiński do Cichosa, ten oddaje strzał, jednak obok bramki

• Dobra akcja w wykonaniu Ricardo, lecz dobrze broni Budka

• Rzut rożny dla gospodarzy, jednak dogranie Pawlusińskiego trafia tylko w boczną siatkę

• Znów Nildo był bliski wyrównania. Po jego strzale na linii bramkowej piłkę zatrzymał jednak Piszczek!

• Niedługo cieszyli się z remisu goście! Pawlusiński rozgrywający bardzo dobry mecz po raz drugi pokonuje Prusaka!

• Ostatnia zmiana w Niecieczy. Trafarskiego zmienia Cichos.

• Strzelec bramki opuszcza boisko. W jego miejsce Mateusz Pielach.

• A jednak wyrównanie! Kaczmarek wbiegł w pole karne i pokonał dobrze broniącego cały mecz Budkę płaskim strzałem.

• Trafarski wywalczył rzut rożny.

• Strzelał Kaczmarek, jednak Budka broni dzisiaj bardzo pewnie.

• Druga zmiana w Niecieczy. Piątek za Szałęgę.

• Lepszej okazji zespół z Łęcznej mieć chyba nie będzie! Po zagraniu Ricardinho Nildo nie trafił do pustej bramki! Niebywałe szczęście niecieczan.

• Tym razem Budka broni strzał Zasady z dystansu.

• Od razu zaatakowali goście, jednak w zamieszaniu w polu karnym najlepiej połapał się Budka.

• Zmiana także w zespole gości. Na nierównej murawie w Niecieczy szansę dostanie jednak Ricardinho.

• Zmiana w Niecieczy: Lipecki za Barana.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• W odpowiedzi jeszcze akcja gospodarzy. Strzał Trafarskiego broni jednak Prusak.

• Mogło być 1:1! Niewiele brakowało, by Pesir głową pokonał bramkarza gospodarzy, jednak Budka popisał się dobrą interwencją.

• Kolejna składna akcja gospodarzy. Zaczął wszystko Pawlusiński, zakończył strzałem Szałęga, jednak broni Prusak.

• W końcu dobra akcja łęcznian. Budka jednak na posterunku!

• Bardzo dobrze wychodzi dziś współpraca Trafarskiego i Pawlusińskiego. Tym razem jednak zabrakło trochę szczęścia, by ten ostatnio opanował piłkę po dobrym podaniu.

• Groźnie pod bramką Niecieczy. Z rzutu wolnego bił Zasada, jednak obrońcy wybijają piłkę.

• Niepewnie gra dzisiaj obrona gości. Próbował to wykorzystać Rybski, jednak jego strzał z dystansu minął bramkę.

• Dobrze grają dzisiaj niecieczanie. Po objęciu prowadzenia nie ustają w atakach i nie dają gościom dojść do głosu. Mogą być pierwsze tej wiosny punkty dla Termaliki.

• 1:0 dla gospodarzy! Trafarski wyprzedził w pełnym biegu kibiców i obsłużył podaniem Pawlusińskiego, który strzela swoją pierwszą bramkę dla Niecieczy!

• Nieudany strzał Pawlusińskiego z dystansu.

• Piszczek ofiarnie blokuje wślizgiem strzał zawodnika gości.

• WGW napisał:
    Są kibice z Łęcznej?

Na stadionie jest około 1400 kibiców, w tym stuosobowa grupa fanów z Łęcznej.

• Kolejny rzut rożny dla gości z Łęcznej.

• Dośrodkowanie i pewna interwencja Budki, który piąstkuje piłkę poza pole karne.

• Pierwszy rzut rożny dla zespołu gości.

• Dzolo napisał:
    ciekawe dlaczego Milo nie gra. Bodaj dopiero jego pierwszy mecz absencji w tym sezonie

. Po ostatnim meczu do Dejana Miloseskiego było sporo zastrzeżeń, między innymi dlatego, że zbyt wolno czytał grę. - Zgadza się, piłka była za wolno rozgrywana, powinniśmy grać zdecydowanie szybciej - komentował trener Jabłoński.

• Mogło być groźnie po ładnej wrzutce Pawlusińskiego, jednak Trafarski nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

• Pierwsza interwencja golkipera gości po wrzutce Pawlusińskiego z rzutu wolnego.

• Pierwsza akcja gospodarzy. Szałęga odgrywał do Trafarskiego, który jednak złapany na ofsajdzie.