Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 0 Górnik Łęczna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Górnik Łęczna

0

• Koniec spotkania. Termalica zremisowała bezbramkowo z GKS Bogdanka. Remis jest sprawiedliwym rezultatem.

• Za Zubera wchodzi Kamil Oziemczuk.

• Trzy minuty doliczone.

• A także Łukasz Mitaszka zmienia Łuczaka.

• Piotr Trafarski wchodzi w miejsce Pawlusińskiego.

• Coś krzyknął w stronę sędziego Prusek i obejrzał niepotrzebną kartkę.

• Nildo wygrał pojedynek biegowy z obrońcami, w polu karnym zdecydowanie zatrzymał go Pleva, goście ponownie domagali się rzutu karnego, ale sędzia Mirosław Górecki nie zdecydował się podyktować jedenastki.

• Groźny strzał Renusza z dystansu, bardzo dobrze ustawiony był Nowak, który utrzymał w rękawicach to uderzenie. Inna sprawa, że zmierzało w sam środek bramki.

• Ostatnie 10 minut meczu przed nami. Czy zobaczymy decydującą bramkę w Niecieczy?

• Raz jeszcze pokazał się Nildo. Brazylijczyk mierzył w samo okienko, jednak znakomicie wyjął to uderzenie Nowak!

• Kolejne już bardzo precyzyjne dorzucenie piłki z rzutu wolnego przez Łuczaka, piłka szuka w polu karnym Nildo, który zmarnował znakomitą sytuację. Uderzył z główki tuż obok bramki.

• Groźnie bita piłka przez Pawlusińskiego, oczywiście z rzutu wolnego, omal nie zakończyła się bramką samobójczą jednego z obrońców gości! O dużym szczęściu mogą mówić łęcznianie.

• Jakiegoś urazu nabawił się Biskup. Były zawodnik Piasta Gliwice musi opuścić murawę. W jego miejsce wchodzi Marcin Szałęga.

• Z miejsc wstali kibice w Niecieczy. Na czystej pozycji znalazł się Jarecki, efektownie próbował przelobować Prusaka, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Falkowski ukarany kartonikiem za faul na Baranie.

• W odpowiedzi Łuczak wpadł w pole karne z prawej strony, uderzył z ostrego kąta, ale tuż obok bramki.

• Szybka akcja gospodarzy. Rybski zagrywał do Pawlusińskiego, ale tuż przed bramką powstrzymali do obrońcy z Łęcznej.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pawlusińskiego, najwyżej wyskoczył Czerwiński, ale dośrodkowanie wybili sprzed bramki obrońcy GKS-u. Będzie kolejny korner.

• Przypomniał o sobie Jacek Falkowski, uderzył z ponad 20 metrów, ale bardzo dobrze obronił to uderzenie Nowak.

• Czerwiński czyściutko odebrał piłkę Renuszowi, zawodnicy gości domagali się odgwizdania faulu, sędzia nie użył gwizdka.

• Nie zmienił się obraz gry po przerwie. Żaden z zespołów nie jest w stanie zdominować wydarzeń na boisku. Akcja przenosi się szybko z jednego pola karnego pod drugie.

• Veljko Nikitović ukarany żółtą kartką.

• Aktywny Michał Zuber dwukrotnie dobrze dośrodkowywał w pole karne gospodarzy, ale na posterunku obrońcy Termaliki.

• Bardzo dobra próba uderzenia ze stałego fragmentu gry w wykonaniu Pawlusińskiego, w dobrym stylu piłkę wybił Prusak.

• W szatni pozostał Mateusz Pielach. Po przerwie na murawie zobaczymy Jovana Ninkovicia.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Uderzenie z rzutu wolnego w pięcioosobowy mur gospodarzy było ostatnią akcją w tej połowie.

• Dalibor Pleva musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Minuta doliczona.

• Indywidualna akcja Nildo, który odzyskał piłkę i uderzył niedokładnie.

• Rzut rożny wykonywała Termalika, wyszła z tego groźna kontra dla przyjezdnych. Z prawej strony Nildo zagrał do Renusza, który będą w polu karnym uderzył nieznacznie obok słupka.

• Łuczak dośrodkował z rzutu wolnego z 30 metrów do Nildo, ale Brazylijczyk złapany na spalonym.

• Biskup zagrywał do Jareckiego, lewy obrońca Termaliki uderzył potężnie lewą nogą, piłka zmierzająca po ziemi przeszła centymetry obok prawego słupka!

• Po wrzutce z kornera podobnie Nildo znalazł się w pozycji strzałowej, najwyżej wyskoczył do główki jednak uderzył tuż obok bramki Sebastiana Nowaka.

• Brazylijczyk Nildo uderzał z ostrego kąta, został zablokowany przez obrońcę i będzie tylko rzut rożny.

• W ostatnich minutach zobaczyliśmy kilka niezłych strzałów, jednak na tablicy wyników wciąż rezultat bezbramkowy.

• Wyrównane spotkanie w Niecieczy. Akcja przenosi spod jednego pola karnego pod drugie.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Pawlusińskiego, po wymianie piłki pomocnik gospodarzy zdecydował się na zaskakujące uderzenie, które z najwyższym trudem przeniósł nad poprzeczką bramkarz gości!

• Fatalny błąd niecieczan przy wyprowadzaniu piłki z własnej strefy obronnej. Futbolówkę przejął Nildo, uderzył potężnie... tylko poprzeczka!

• Zaczęło coś się dziać na boisku w Niecieczy. Z dystansu uderzał Arkadiusz Baran, piłka trafiła jeszcze do ustawionego na 7, metrze Drozdowicza, napastnik bramkarzy uderzył prosto w bramkarza. Fantastyczna interwencja Prusaka!

• Dobre tempo spotkania rozgrywanego w nietypowej porze w niedzielę. Brakuje tylko celnych strzałów na bramkę.

• Bardzo aktywny jest Jakub Biskup. Mnóstwo problemów mają z nim łęcznianie. Tym razem szybki skrzydłowy wrzucił piłkę w pole karne, której nie zdołał opanować Rybski.

• Kartką ukarany Renusz.

• Efektowny rajd młodego Michała Zubera niemal przez pół boiska, w ostatniej chwili powstrzymał go Jakub Czerwiński.

• Wymuszona zmiana. Boisko z kontuzją opuszcza Łukasz Szczoczarz. W jego miejsce wchodzi Andrzej Rybski.

• Wyrównana gra z obu stron. Widać, że zarówno Termalica jak i GKS Bogdanka postawiły na atak.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Jakub Biskup zagrał do Pawlusińskiego, były zawodnik Cracovii dośrodkował w pole karne, ale centymetrów zabrakło Emilowi Drozdowiczowi do dojścia do tego zagrania.

• Rajd na lewej stronie Michała Renusza, zastopowany tuż przed polem karnym.

• Na obiekcie w Niecieczy ok. 500 widzów.

• W odpowiedzi z rzutu wolnego z dalszej odległości uderzał Dariusz Pawlusiński, piłkę po rykoszecie utrzymał w rękawicach Sergiusz Prusak.

• W początkowych minutach przewagę osiągnęli przyjezdni. Jak na razie byli w stanie wywalczyć jedynie dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu.

• Rozpoczęła Termalika.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Łęcznianie przyjadą do Niecieczy podrażnieni ostatnią porażką z Sandecją Nowy Sącz. Po niej do Termaliki tracą zaledwie dwa punkty. Nic dziwnego, że w zespole prowadzonym przez Piotra Rzepkę panuje mobilizacja. Chociaż trzeba przyznać, że to może być za mało na dobrze prezentujących się ostatnio niecieczan.

• Podopieczni Dusana Radolsky'ego są rozpędzeni. Wygrali dwa ostatnie spotkania. Nie zamierzają na tym poprzestać.

• Witamy w relacji na żywo z pierwszego niedzielnego meczu na zapleczu Ekstraklasy. Termalica Bruk-Bet Nieciecza podejmuje GKS Bogdanka.