Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 4 Lech Poznań

4

• Pawcio - to jest jedynie zabawa dla kibiców, nie wręczamy nagród zawodnikom.

• Za uwagę dziękuje państwu Wojciech Maćczak. Jednocześnie zapraszam na kolejne relacje na żywo w Ekstraklasa.net, a także na klubowy profil na Facebooku, poświęcony zespołowi Lecha.

• W kolejnej rundzie Pucharu Polski Lech zmierzy się z Miedzią Legnica.

• Do przerwy nic nie wskazywało na taki pogrom w Niecieczy. Gospodarze walecznie stawiali czoła wyżej notowanemu rywalowi, kilkakrotnie byli nawet bliscy objęcia prowadzenia. Po godzinie gry sytuacja diametralnie się zmieniła, gole Teodorczyka i Ślusarskiego ustawiły przebieg meczu.

• Koniec meczu!

• Obrońcy Niecieczy myślami są już wyraźnie w szatni. Spóźnieni z kryciem, spóźnieni z interwencją zostawili sporo miejsca młodemu zawodnikowi Lecha, który pokonał Kasprzika.

• GOOOL!!! ZESPÓŁ TERMALIKI DOBIJA SZYMON DREWNIAK!!!

• O trzy minuty przedłużone zostało dzisiejsze spotkanie.

• Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech PoznańTermalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań

• Drugą żółtą kartką ukarany został Pleva.

• Groźna akcja Lecha, Ślusarski w końcowej fazie chyba niepotrzebnie zagrywał do Teodorczyka. Podanie przeciął Jarecki, a wydaje się, że więcej pożytku byłoby, gdyby "Ślusarz" sam zakończył tą sytuację.

• ...a Vojo Ubiparipa zastępuje Dariusz Formella.

• Podwójna zmiana w Lechu: Kaspera Hamalainena zastępuje Szymon Drewniak...

• Nieudane uderzenie Jareckiego sprzed linii pola karnego Lecha.

• W świetnej sytuacji Możdżeń trafia w interweniującego Kasprzika. Mogło być już 4:0!

• Pawłowski miał mnóstwo czasu w polu karnym rywala, spokojnie przymierzył i strzałem w długi słupek nie dał szans Kasprzikowi. Ta akcja wyraźnie pokazała, że gracze z Niecieczy kompletnie się załamali i czekają już na końcowy gwizdek sędziego.

• Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań

• POZAMIATANE!!! SZYMON PAWŁOWSKI PODWYŻSZA PROWADZENIE LECHA!!!

• Druga zmiana w Niecieczy: Piekarski w miejsce Sołdeckiego.

• Dwa błyskawicznie zadane ciosy odebrały gospodarzom ochotę gry. Miał nosa Mariusz Rumak, wprowadzając na boisko Bartosza Ślusarskiego.

• Zmiana w zespole z Niecieczy: boisko opuszcza Drozdowicz, zastępuje go Foszmańczyk.

• Przed dwoma minutami "Ślusarz" asystował przy golu Teodorczyka, teraz Łukasz odwdzięczył się bardziej doświadczonemu rywalowi. Nie minęło pięć minut od wejścia na boisko, a Ślusarski ma na koncie gola i asystę - świetne wejście w dzisiejszy mecz.

• GOOOOOL!!! BARTOSZ ŚLUSARSKI ZALICZA WEJŚCIE SMOKA!!!

• Jak będzie wyglądała gra Lecha dwójką napastników? A no tak jak przed chwilą! Bartosz Ślusarski dośrodkował z prawej strony na głowę Łukasza Teodorczyka, a tek skierował piłkę do siatki. Jak na ten cios zareagują gospodarze?

• GOOOOOOL!!!!!!!!!! ŁUKASZ TEODORCZYK!!!

• Szczerze powiedziawszy, to biorąc pod uwagę poprzednie mecze Lecha spodziewałem się raczej zejścia Teodorczyka. Były zawodnik Polonii pozostał na boisku, zatem - przynajmniej przez jakiś czas - Kolejorz zagra dwójką napastników. Ciekawe, jak będzie wyglądała gra poznaniaków w takim zestawieniu.

• Mamy zmianę w Lechu: w miejsce Lovrencsicsa wchodzi Ślusarski.

• W Lechu przygotowany do wejścia Bartosz Ślusarski.

• Uderzenie Pawlusińskiego z rzutu wolnego broni Kotorowski. Strzał nieco zaskakujący, ale w zasadzie piłka trafiła tam, gdzie powinien być ustawiony golkiper Lecha.

• "Żółtko" dla Henriqueza za faul na Drozdowiczu. Przewinienie Panamczyka tuż przed polem karnym Lecha, będzie zatem niezła okazja dla gospodarzy, zapewne dla Pawlusińskiego.

• Pawłowski podobnie jak przed kilkoma minutami zdecydował się na strzał sprzed linii pola karnego. Efekt taki sam - piłka wylądowała w rękach Kasprzika.

• Skołorzyński ukarany żółtą kartką za faul na Henriquezie.

• Jarecki świetnie nawinął Możdżenia, zmylił Kotorowskiego, który niemal już leżał na boisku, po czym posłał piłkę w boczną siatkę. Było blisko!

• Z dwudziestu metrów uderzał Pawłowski. Decyzja bardzo dobra, ale wykonanie już dużo słabsze, gdyż posłaną w środek bramki piłkę spokojnie złapał Kasprzik.

• Hamalainen uderzał z dystansu - mocno, ale przy tym bardzo niecelnie.

• Teodorczyk świetnie przedzierał się po prawej stronie pola karnego Termaliki, wyłożył piłkę Lovrencsicsowi, ale ten uderzył w nogi obrońcy. Nie miał specjalnie dobrej pozycji do oddania strzału węgierski skrzydłowy Lecha.

• Mocny strzał Ubiparipa obroniony przez Kasprzika.

• Ależ okazja dla Lecha! Z rzutu wolnego w słupek trafia Kamiński!

• Początek drugiej połowy meczu.

• Do przerwy w Niecieczy nie oglądaliśmy bramek, co nie znaczy, że była to nudna połowa. Oba zespoły stworzyły sobie sporo sytuacji, ale to niżej notowani goście byli bliżej objęcia prowadzenia. Wicemistrz Polski póki co nie radzi sobie z Termaliką, zobaczymy, jak będzie w drugiej połowie.

• Przerwa

• O minutę przedłużona pierwsza połowa spotkania.

• Przytomnie zachował się w bramce Kotorowski, w porę wychodząc i rzucając się pod nogi Piotrowskiego.

• Teodorczyk zbyt sługo czekał z podaniem, przez co zmarnował niezłą okazję dla Lecha. Mógł zagrać do Ubiparipa, mógł do Hamalainena, a w końcu podał... za plecy Fina.

• Ubiparip dobrze popracował w obronie, powstrzymując Pawlusińskiego.

• Ze stałego fragmentu gry z 25 metrów uderzał Kamiński - po ziemi, prosto w mur.

• Pawłowski faulowany przez Plevę. Żółta kartka dla obrońcy Termaliki i niezła okazja w postaci rzutu wolnego dla Lecha.

• Ponad pół godziny gry za nami, na razie nie widać, który zespół na co dzień gra w Ekstraklasie, a który w pierwszej lidze. Termalika radzi sobie bardzo dzielnie, nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że to gospodarze są bliżej strzelenia bramki.

• Powinien być gol dla Niecieczy! Kotorowski wyszedł z bramki, nie zdołał zatrzymać Drozdowicza, a do pustej bramki głową nie trafił Rybski!

• Uderzenie Hamalainena bardzo dobrze obronił Grzegorz Kasprzik! To zdecydowanie najgroźniejsza okazja dla Lecha w tym meczu!

• Pawlusiński huknął z rzutu wolnego nad bramką Lecha.

• Pawłowski próbował wypuścić prawą stroną Możdżenia, ten jednak zbyt wolno dochodził do piłki, którą przejął Jarecki.

• Sołdecki dobrze zauważył szeroko ustawionego Skołorzyńskiego, ten jednak niepotrzebnie podbił sobie piłkę i w efekcie stracił ją na rzecz Henriqueza.

• Chwila przerwy w grze - czas na uzupełnienie płynów dla zawodników obu drużyn.

• I kolejna akcja, tym razem w wykonaniu gospodarzy - prostopadłe podanie w kierunku Piotrowskiego dobrze przeczytał Kotorowski.

• A teraz próbował Trałka - broni Kasprzik.

• Strzał Pawłowskiego zablokowany przez obrońców.

• Krótko rozegrany rzut rożny przez lechitów, momentalna strata i kontratak rywala, który mógł przynieść sporo zagrożenia pod bramką Kotorowskiego. Tyle tylko że osamotniony Jarecki nie zdołał znaleźć podaniem Pawlusińskiego.

• W odpowiedzi akcja Pawłowskiego, zakończona dośrodkowaniem zablokowanym przez Pielorza.

• Mimo asysty dwóch lechitów Piotrowski zdołał dośrodkować w pole karne Lecha, posłał jednak piłkę wprost w ręce Kotorowskiego.

• Po dośrodkowaniu Możdżenia Teodorczyk zamiast do bramki, trafił w ustawione za nią bandy reklamowe. Nieudany strzał głową napastnika Lecha.

• Po dośrodkowaniu Piotrowskiego nieudany strzał głową oddał Pawlusiński.

• Niezła dwójkowa akcja Pawłowskiego z Lovrencsicsem zakończona skuteczną interwencją Pielorza.

• Pierwszy kwadrans za nami i co ciekawe poza początkowymi trzema-czterema minutami na boisku przeważa Termalika. Wicemistrz Polski póki co zepchnięty do defensywy i grający z kontrataku.

• Kamiński skutecznie powstrzymuje we własnym polu karnym Drozdowicza. Póki co młody obrońca nieźle daje sobie radę z napastnikiem Termaliki.

• Teodorczyk walczył o piłkę w polu karnym Termaliki - bez efektu.

• Dośrodkowanie Henriqueza z lewej strony blokuje Pleva.

• Dośrodkowanie Piotrowskiego głową wybija Henriquez, do piłki przed polem karnym dopadł Horvath i przyłożył tuż obok bramki Kotorowskiego. Drugi sygnał ostrzegawczy ze strony gospodarzy, do trzech razy sztuka?

• Od samego początku w Niecieczy oba zespoły tworzą niezłe, otwarte widowisko. Termalika nie zamierza oddawać pola teoretycznie lepszemu rywalowi i szuka swoich szans w akcjach skrzydłami, natomiast Lech po kilku mocnych akcjach nastawił się na kontry.

• Po dośrodkowaniu Jareckiego dobrze zachował się Kamiński, który skutecznie przeszkadzał Drozdowiczowi w oddaniu strzału.

• Trałka dobrze zagrywał do Teodorczyka, a tego zatrzymał skuteczną interwencją jeden z obrońców Termaliki.

• Było groźnie pod bramką Kotorowskiego! Po dośrodkowaniu Pawlusińskiego głową strzelał Drozdowicz, ale nie trafił między słupki. Pierwszy sygnał ostrzegawczy ze strony pierwszoligowca!

• Skołorzyński z autu do Rybskiego, ten jednak przegrał siłowy pojedynek z Henriquezem w okolicy narożnika pola karnego Lecha.

• Długą piłkę ze środka pola przejął Teodorczyk, ale nie zdołał skutecznie odegrać do Ubiparipa. Gdyby mu się udało, mogła być niezła okazja, bo nie zdążyli wrócić obrońcy Niecieczy.

• W odpowiedzi mamy kontratak Piotrowskiego, który jednak zbyt długo holował piłkę i ostatecznie stracił ją na lewym skrzydle.

• Dośrodkowanie Lovrencsicsa trafia w nogi jednego z obrońców gospodarzy. Mocno przycisnęli na początku meczu lechici.

• Długa piłka Ubiparipa zagrana trochę bez sensu, prosto pod nogi Kasprzika.

• Niezłe zagranie Wołąkiewicza do Teodorczyka, ale ten na spalonym.

• Początek meczu!

• POLUB NAS NA FACEBOOKU!

• Podobnie zakończyła się zeszłoroczna przygoda gospodarzy w Pucharze Polski - piłkarze, prowadzeni wówczas przez Kazimierza Moskala przegrali 0:2 z GKS-em Bełchatów i odpadli z rozgrywek.

• Przed rokiem poznaniacy zakończyli swój udział w Pucharze Polski właśnie na 1/16 finału, na pojedynku z pierwszoligowcem. Wtedy lepsza od podopiecznych Mariusza Rumaka okazała się Olimpia Grudziądz. W stolicy Wielkopolski liczą, że powtórki nie będzie i tym razem "Kolejorz" pewnie poradzi sobie z niżej notowanym przeciwnikiem.

• Trzy remisy w Ekstraklasie i kompromitacja w Lidze Europy. Tak zaczął sezon wicemistrz Polski, Lech Poznań. Remis z beniaminkiem i porażka z Dolcanem to z kolei dorobek startowy Termaliki w 1. lidze. Ostatnio jednak oba zespoły pokazały pazur. Lech wygrał z Koroną 2:0, a Słoniki bez problemów pokonały w Derbach Małopolski Kolejarza Stróże. Teraz do Niecieczy zawita Kolejorz, który jest wyraźnym faworytem tego meczu.

• Poznaliśmy już składy obu zespołów. Rezerwa Termaliki: Sebastian Nowak, Piotr Ceglarz, Jakub Czerwiński, Tomasz Foszmańczyk, Krzysztof Kaczmarczyk, Bartosz Kopacz i Piotr Piekarski. Rezerwa Lecha: Maciej Gostomski, Barry Douglas, Manuel Arboleda, Dariusz Formella, Szymon Drewniak, Kamil Drygas i Bartosz Ślusarski.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Niecieczy, pomiędzy miejscową Termaliką, a wicemistrzem Polski, Lechem Poznań. To mecz drużyn, które od początku sezonu mają ze sobą wiele wspólnego. Oba zespoły stawiane są w gronie faworytów - Lech w Ekstraklasie, Termalica w 1. lidze. Oba też zaliczyły na starcie rozgrywek wyraźny falstart. Ostatnio jednak i Słoniki, i Kolejorz wygrały swoje mecze. Kto zostanie na ścieżce zwycięstw?