Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 1 Piast Gliwice

Piast Gliwice

1

• Koniec meczu. Nieciecza utrzymuje się w I lidze!!!!!

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 3 minuty.

• Świetna akcja Trafarskiego. Przyjęcie w pełnym biegu, ogranie obrońcy w polu karnym. Zabrakło wycofania do Rybskiego.

• Świeży Trafarski, ostro zasuwa w defensywie.

• Piątek zniesiony na noszach z boiska.

• Cichos schodzi, zastępuje go Trafarski.

• Po rzucie rożnym groźny strzał głową Ciosa.

• Profesorskie zachowania drużyny Termaliki. To oni dyktują teraz warunki gry i tempo spotkania. Informacja o prowadzeniu Sandecji 3:1 wyraźnie im pomogła.

• Pawlusiński optymistycznie z 40 metra. Piłka mija lewy słupek.

• Pawlusiński wchodzi za bohatera meczu Kubowicza.

• Sandecja prowadzi z KSZO 2:1, wrzawa na trybunach.

• Obiecująca kontra Bruk-Betu, Kowalski nie zdążył jednak do piłki.

• Termalica rozgrywa przed polem karnym Piasta.

• Kolejna akcja Kubowicza. Po długim prowadzeniu piłki i serii udanych dryblingów, oddał strzał. Zabrakło precyzji.

• Rzut wolny dla Piasta z około 30 metrów.

• Okres gry, z której wyraźnie nic nie wynika. Na tę chwilę, Nieciecza pozostaje w I lidze, do końca spotkania pozostało około 30 minut.

• Rybski znalazł trochę wolnego miejsca. Zdecydował się na strzał, decyzja dobra, gorzej z precyzją.

• Żółta kartka dla Barana.

• Kowalski przedzierał się w polu karnym jednak jego podanie wzdłuż bramki zostało zablokowane.

• GOOOLLLLLL!!!!!Rybski najsprytniej zachował się w polu karnym. Bardzo ważny gol dla Niecieczy.

• Rzut rożny dla Termaliki.

• Piast rozpoczyna II połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Nieciecza prowadzi do przerwy 2:1.

• Sędzia dolicza minutę.

• Piękna, szybka akcja zakończona strzałem przez Cichosa. Piłka nieznacznie mija lewy słupek bramki Piasta.

• GOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!!!Asystuje Kubowicz. Piłkę z najbliższej odległości pakuje do bramki Cichos. Szaleństwo w Niecieczy.

• Piątek marnuje doskonałą szansę z rzutu wolnego, przenosząc piłkę wysoko nad poprzeczką.

• Rzut wolny z 20 metra dla Bruk-Betu. Faulowany aktywny Rybski.

• Nieciecza napiera. Motorem napędowym zespołu strzelec bramki Kubowicz.

• GOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!Kubowicz strzałem z dystansu doprowadza do remisu. Szaleństwo w Niecieczy!!!!

• Rzut rożny dla Niecieczy.

• Kolejna sytuacja Piasta. Strzału lobem próbował Iwan. Defensywa Termaliki spisuje się fatalnie.

• Dużo niedokładności w poczynaniach gospodarzy. Mecz o życie wyraźnie ich sparaliżował.

• Piątek mobilizuje graczy swojego zespołu, po udanej interwencji w polu karnym.

• Piast spokojnie rozgrywa piłkę.

• Ależ sytuacja Muszalika. Na pełnym gazie biegł lewą stroną, za daleko jednak wypuścił sobie piłkę, obrońca zdążył ją wybić.

• Faulowany rozpędzony Piątek, rzut wolny dla Bruk-Betu. Obrońcy Piasta wybijają jednak piłkę.

• Gra się zaostrza, dwa faule z obu stron w przeciągu 30 sekund.

• Termalica ma wyraźne problemy z odbiorem piłki.

• Najsłabszym punktem Termaliki wydaje się być Tupalski, po raz kolejny nie zdążył z interwencją.

• Rybski uderzał przewrotką, strzał był efektowny, jednak nieprecyzyjny.

• Ostre wejście Barana, sędzia nie kara go jednak kartką.

• Przed szansą Podgórski, uderzył jednak niecelnie. Defensywa niecieczan prezentuje się bardzo niepewnie.

• Trudne zadanie przed Bruk-Betem, widać zdeterminowanie jednak teraz cel jakim jest zwycięstwo, znacznie się oddalił.

• GOOOOLLLLL dla Piasta!!! Ale nieszczęśliwe rozpoczęcie zespołu z Niecieczy. Strzelcem bramki Muszalik, który wkręcił piłkę w boczną siatkę długiego rogu.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Rezerwowi Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Towarnicki, Pawlusiński, Szczoczarz, Trafarski, Piszczek, Prokop, Cygnar Rezerwowi Piast Gliwice: Szmatuła, Maycon, Lewczuk

• Witam serdecznie ze stadionu w Niecieczy. Za około 45 minut rozpocznie się ostatnia kolejka I ligi sezonu 2010/2011. Czy będzie to także ostatni mecz niecieczan w I lidze, wszystko okaże się za nieco ponad 2 godziny. Gospodarze liczę na zwycięstwo i pomoc Sandecji, która nie może przegrać z KSZO. Zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek, mecz o wszystko dla gospodarzy. Zawodnicy obu zespołów właśnie wybiegli na rozgrzewkę.