Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 1 Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin

1

• Koniec spotkania. Termalika zremisowała u siebie z Pogonią 1:1.

• Ostatnia zmiana w meczu. Szymon Martuś w miejsce Ceglarza.

• Pogoń skupia się już tylko na obronie. Gospodarze rzucają coraz większe siły do ataku.

• Świetna akcja Rybskiego w polu karnym, który wziął na plecy obrońcę, lecz uderzył wprost w bramkarza!

• Termalika szuka zwycięskiego gola. Pomylił się Pawlusiński, którego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

• Druga żółta kartka a w konsekwencji czerwona dla Ławy! Pogoń będzie kończyć w dziesiątkę!

• Janukiewicz pewnie broni uderzenie Biskupa.

• Na boisku wchodzi niespodziewanie posadzony na ławce Takafumi Akahoshi. Zmienia Ediego.

• Z lewej strony wrzucał Edi, piłka trafiła do Serba, który minął obrońcę i uderzył płasko obok bezradnego bramkarza! Pogoń szczęśliwie wyrównuje! Do tej pory lepsi byli gracze Termaliki, którzy wydawało się, że w pełni kontrolują spotkanie.

• GOOOOLLL!!!! Mamy remis! Strzelcem gola Sotirović!

• Kucharski wybija dośrodkowanie Kucharskiego. Mnóstwo piłek adresują w pole karne zawodnicy gospodarzy.

• Żółta kartka dla Kubowicza.

• Nieco rozpaczliwe wrzucenie piłki w szesnastkę przez Ediego, jednak na posterunku był Nowak, który wypiąstkował futbolówkę.

• Który to już raz szczęścia z rzutu wolnego szukał Pawlusiński. Tym razem strzał przeszedł minimalnie obok słupka!

• Żółta kartka dla kapitana Pogoni, Bartosza Ławy.

• Potężna bomba Pawlusińskiego trafiła w mur obrońców.

• ...a także Donald Djousse zastępuje Łuszkiewicza.

• Dwie zmiany: w miejsce Barana wchodzi Dawid Kubowicz...

• Agresywnie poczynają sobie gospodarze, którzy postawili szczecinianom twarde warunki.

• Wreszcie przypomniał o sobie Sotirović, który minął obrońcę, jednak uderzył tuż obok słupka!

• Kolejna nieudana próba Ceglarza z dystansu.

• Kombinacyjna akcja Rybskiego z Biskupem. Ten drugi niepotrzebnie odegrał jeszcze do Drozdowicza i sytuację wyjaśnili zawodnicy Pogoni.

• Nieustannie inicjatywa po stronie Termaliki. Pomysłu na grę nie mają kompletnie podopieczni Marcina Sasala.

• Strzał Ediego z rzutu wolnego już nie tak precyzyjny jak w pierwszej połowie. Piłka przeszła nad poprzeczką.

• Rybski wykorzystał nieuwagę obrońców, wyszedł sam na sam, wydaje się, że niepotrzebnie zwolnił i odegrał do Drozdowicza. Strzał broni jednak Janukiewicz!

• Dośrodkowanie Matuszczyka z lewej strony, ale do piłki w polu karnym nie dochodzi żaden z zawodników gości.

• Jedna zmiana w ekipie Pogoni. Piotr Petasz wszedł za Przemysława Pietruszkę.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Jedna minuta doliczona.

• Rogalski niepewnie wybija dośrodkowanie, która omal nie trafiło pod nogi nadbiegającego Drozdowicza.

• Trafarski nie wróci już do gry. W jego miejsce Emil Drozdowicz.

• Matuszczyk bez pardonu sfaulował Biskupa. Nie radzą sobie szczecinianie z szybkimi zawodnikami Termaliki.

• Na murawie zwija się z bólu Trafarski. Mamy przerwę w grze.

• Na spalonym złapany Rybski, który wychodzi sam na sam z bramkarzem. Bardzo ładnie zgrywał mu piłkę Trafarski.

• W polu karnym gospodarzy pada zupełnie niewidoczny Vuk Sotirović. Nie ma mowy o rzucie karnym.

• Goście dali się zaskoczyć niemal tradycyjnej akcji Termaliki. Dla Ciosa była to druga bramka w obecnym sezonie.

• GOOOLLLL!!!! Do kolejnego dośrodkowania z kornera najwyżej wyskoczył Jan Cios i pokonał Janukiewicza!!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybijają przed pole karne obrońcy Pogoni.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Baran za faul na Ławie.

• Edi Andradina faulowany tuż przed polem karnym. Brazylijczyk uderzył technicznie, a piłka zatrzymała się na słupku!

• Trafarski wychodził oko w oko z Janukiewiczem ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Dośrodkowanie Pawlusińskiego pewnie wyłapał golkiper Pogoni. Naciskają coraz bardziej niecieczanie.

• Brutalnie faulowany Jakub Biskup. Wrzutkę Pawlusińskiego wyekspediował Noll.

• Bardzo nieprecyzyjne uderzenie z dystansu autorstwa Piotra Ceglarza.

• W polu karnym przewrócony Noll, ale sędzia Mariusz Złotek nakazał grać dalej.

• Niebezpieczne są stałe fragmenty Termaliki. Pawlusiński mocno wstrzelił piłkę, która trafiła do Rybskiego, a ten ponownie nieznacznie się pomylił!

• Indywidualna akcja Piotra Trafarskiego powstrzymana przez obrońców. Jak na razie defensywa Portowców funkcjonuje bez zarzutu.

• Kolejna próba gospodarzy: Arkadiusz Baran uderza tuż nad poprzeczką.

• Jakub Biskup zgrał piłkę do ustawionego tyłem do bramki Andrzeja Rybskiego, ten uderzył błyskawicznie i piłka o centymetry minęła słupek.

• Za linię końcową wyjechał teraz rozpędzony Przemysław Pietruszka.

• Coraz wyżej podchodzą szczecinianie. Pressing opłacił się, piłkę stracił Jan Cios, a uderzał ofensywnie usposobiony Maksymilian Rogalski.

• Spora nerwowość na razie w ekipie ze Szczecina. Kilka prostych błędów technicznych przydarzyło się zawodnikom przyjezdnych.

• Mocny strzał Dariusza Pawlusińskiego wylądował wprost w rękawicach Radosława Janukiewicza.

• Ależ było blisko! Strzał Emila Nolla sprzed pola karnego przeleciał tuż nad poprzeczką!

• Będzie rzut wolny dla Portowców. Faulowany był Bartosz Ława.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Oba zespoły wychodzą już na murawę, za chwilę początek spotkania, które pretenduje do miana hitu kolejki. Kto dziś wywalczy pozycję lidera?

• Natomiast rezerwowi wśród gości to: Marcin Zomerski, Mateusz Szałek, Piotr Petasz, Robert Kolendowicz, Daniel Wólkiewicz, Takafumi Akahoshi.

• Na ławce gospodarzy znaleźli się: Maciej Budka, Dawid Kubowicz, Karol Piątek, Szymon Martuś, Marcin Szałęga, Emil Drozdowicz, Damian Skołorzyński.

• W przypadku utrzymania przez Termalikę formy z poprzednich spotkań będzie faworytem tego spotkania, gdyż Portowcy nie wygrali jeszcze meczu na wyjeździe. Jednak jeśli piłkarze Pogoni podejdą do tego meczu z odpowiednim zaangażowaniem czeka nas emocjonujący i wyrównany bój o fotel lidera.

• Mimo niezłego dorobku punktowego kibice w Szczecinie nadal obawiają się o wyniki swojego zespołu. Nierówna kadra, kontuzje i nadmierna pewność siebie trapią zespół ze Szczecina.

• Postawa Termaliki w tym sezonie wprawia w konsternację wszystkich kibiców w piłkarskiej Polsce. Gdyby jednak przyjrzeć się tej drużynie dokładniej nie jest to już takim zaskoczeniem.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Witamy w relacji na żywo z Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica Bruk-Bet podejmuje Pogoń Szczecin. Spotkania można określić mianem jednego z najciekawszych w 6. kolejce 1. ligi, bowiem jego stawką jest pozycja lidera.