Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 Wisła Płock

0

• Koniec meczu! Termalica wiceliderem przynajmniej przez całą zimę!

• Gospodarze kradną cenne sekundy. Martuś zmienia Drozdowicza.

• Trzy minuty doliczone.

• W doskonałej okazji Drozdowicz nie trafił na pustą bramkę! Ale i tak jest już chyba po meczu.

• Aktualnie Termalica jest wiceliderem, choć do końca meczu jeszcze kilka minut. Sprawdź tabelę 1 ligi aktualizowaną NA ŻYWO!

• Kamiński dobrze wybronił strzał Kubowicza.

• Napór Wisły nieco zelżał. Do tego chwilowo grają w "10" bo poza boiskiem opatrywany jest jeden z gości.

• Kowalski za Barana.

• Drozdowicz ukarany żółtą kartką.

• Niecieczanie skupiają się na defensywie, a akcje Wisły są coraz groźniejsze. Wyrównanie wisi w powietrzu.

• Kubowicz zmienia Pawlusińskiego.

• Coraz groźniej atakują goście! Po jednej z akcji Guaye trafił w słupek!

• Nadgorliwość Hiszpańskiego nie popłaciła. Żółta kartka za symulowanie.

• Po zdobyciu bramki Termalica stara się kontrolować sytuację, ale goście próbują wyprowadzać ataki. Aktywny jest wprowadzony przed chwilą Hiszpański.

• W pierwszej akcji Hiszpański wywalczył rzut rożny dla Wisły.

• Ostatnia zmiana w Wiślę. Hiszpański wchodzi za Miturę, który na boisku pojawił się w pierwszej połowie.

• Rybski doskonale znalazł się kilka metrów przed bramką i pokonał Kamińskiego strzałem między nogami!

• Termalica prowadzi! Rybski na 1:0!

• Ricardinho zmienia Sekulskiego.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Rzut rożny dla Wisły po akcji Bilińskiego.

• Szałęga uderzył z rzutu wolnego, ale na razie bezbłędnie spisuje się Kamiński.

• W drugiej połowie mecz nabrał tempa. Kilka okazji z obu stron, jednak na razie nie ma bramki. Zapowiadają się jednak emocje.

• Po dośrodkowaniu Barana do piłki w polu karnym nie doszedł Pawlusiński.

• Piłka minęła bramkę po strzale Rybskiego. Było groźnie.

• Drozdowicz wychodził na dobrą pozycję, ale uprzedził go bramkarz Wisły.

• Dobra okazja dla gospodarzy. Rzut wolny z 35 metrów, ale po dośrodkowaniu Szałęgi piłka minęła bramkę.

• Budka wyłapuje dośrodkowanie z rzutu wolnego gości.

• Początek drugiej połowy.

• W końcówce zaatakowali gospodarze, ale z przebiegu pierwszej połowy przewaga po stronie gospodarzy. Bramki na razie nie padły, ale miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej.

• Koniec pierwszej połowy.

• Minuta doliczona.

• Doskonałą okazję w końcówce zmarnowali goście, którzy nie wykorzystali błędu obrony!

• Nieudany atak gości, Budka pewnie przechwytuje piłkę.

• Zapowiada się, że do przerwy bramki nie padną. Piłkarze zwolnili tempo, ale może w ostatnich sekundach przyspieszą?

• Okres brzydszej gry, sporo fauli i przerw, gwizdek sędziego w użyciu.

• Jedna z nielicznych prób gości, jednak uderzenie zza pola karnego Mitury nieudane.

• Dobrze wygląda dzisiaj gra w ataku Termaliki. Wisła na razie głównie się broni.

• Jarecki uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Pawlusiński zmarnował doskonałą sytuację sam na sam z Kamińskim!

• Trochę niedokładności i strat po obu stronach.

• Mocno uderzenie Pawlusińskiego z dystansu nie trafiło na bramkę.

• W natarciu teraz gospodarze, ale na razie radzi sobie Kamiński.

• Góralski nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Mitura.

• Kamiński obronił strzał z dystansu Piątka.

• Po jednej z akcji ucierpiał opatrywany za linią boczną Góralski.

• Budka pewnie wyłapuje dośrodkowanie po akcji Wisły.

• Groźnie po rzucie rożnym dla Termaliki, jednak nie udało się wykończyć tej akcji.

• Kowalski znalazł się w dobrej sytuacji, ale nie opanował piłki i odebrał mu ją Jaroń.

• Okres spokojniejszej gry głównie w środku pola. Inicjatywa po stronie gospodarzy.

• W doskonałej sytuacji przed bramką znalazł się Biliński, ale bramkarz Termaliki poradził sobie z zagrożeniem.

• Na szczęście opatrywany za linią boczną Baran jest w stanie kontynuować grę.

• W natarciu ciągle niecieczanie, trochę chaosu w obronie gości, jednak ostatecznie radzą sobie obrońcy.

• Goście mają problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką Termaliki. Ich próby rozbijają na razie obrońcy.

• W dobrej sytuacji znalazł się Rybski, jednak tym razem przestrzelił.

• Brutalny faul Góralskiego ukarany żółtą kartką. Oby zaatakowany Baran był w stanie kontynuować grę.

• Jak na razie groźniejsze okazje stwarzają sobie gospodarze, ale gra jest dosyć wyrównana.

• Doskonałą okazję zmarnował Pawlusiński. Po kolejnym dobrym dośrodkowaniu Rybskiego znalazł się w dogodnej pozycji, ale nienaciskany przez obrońców uderzył ponad bramką.

• Kamiński odważnym wyjściem uprzedził rywali po dośrodkowaniu Rybskiego. Mogło być groźnie

• Z rzutu wolnego uderzył Piątek, ale trafił prosto w mur.

• Żółtą kartką ukarany Wyczałkowski, za faul.

• Budka pewnie wyłapuje dośrodkowanie jednego z zawodników Wisły.

• Rzut wolny dla gospodarzy, ale Pawlusiński uderzył za mocno i piłka minęła bramkę.

• Czerwiński główkował ponad bramką Kamińskiego. Pierwsza groźna akcja Termaliki.

• Dwa rzuty rożne dla Wisły nie przyniosły zagrożenia.

• Od razu zaatakowała Wisła, jednak dobrze interweniował Pleva po dośrodkowaniu Guaye.

• [b]Początek spotkania.[ Rozpoczęli gospodarze./b]

• Gospodarze zagrają tradycyjnie w pomarańczowych koszulkach, goście na niebiesko.

• Na trybunach kilkuset kibiców, jest także grupa sympatyków Wisły Płock.

• Zespoły są już na murawie, gotowe do rozpoczęcia spotkania.

• Zawodnicy skończyli już rozgrzewkę, za moment wybiegną na boisko by rozpocząć spotkanie, które poprowadzi Robert Małek z Zabrza.

• Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie gospodarzy Mateusz Kowalski, Dawid Kubowicz, Tomasz Metz, Szymon Martuś, Piotr Ceglarz i Damian Skołorzyński. Rezerwowymi gości są Marcin Kwiatkowski, Radosław Kursa, Bartłomiej Sielewski, Daniel Mitura, Fabian Hiszpański, Ricardinho i Patryk Kamiński.

• Witamy w relacji ze spotkania pierwszej ligi, w którym Termalica podejmie Wisłę Płock. Gospodarze dzięki zwycięstwu mogą awansować na pozycję wicelidera i pozostać na niej przynajmniej do wiosny. Wisła walczyć będzie o zupełnie inny cel - oddalenie się od strefy spadkowej.