• Koniec spotkania. Bezbramkowy remis Termaliki z Zawiszą.

• Ostatnia zmiana w meczu. Piotr Trafarski w miejsce Rybskiego.

• Gra toczy się głównie w środkowej strefie, nikt nie odstawia nogi. Zarówno Termalika jak i Zawisza myślą o zgarnięciu pełnej puli.

• Żółta kartka dla Ciosa.

• A za moment Piotr Ceglarz zastępuje Martusia.

• Rafał Piętka w miejsce Zawistowskiego.

• 20-letni Martuś wyszedł sam na sam z bramkarzem, który ratuje Zawiszę! Błąd chwilę wcześniej popełnił Skrzyński.

• Majkowski ostro potraktował Barana i obejrzał za to przewinienie żółty kartonik.

• Tuż przed polem karnym faulowany był Jarecki. Do futbolówki podszedł Pawlusiński, lecz piłka zahaczyła o mur i wyszła na rzut rożny.

• Powinno być 1:0 dla Zawiszy! Martins Ekwueme jakimś cudem nie trafił do pustej bramki!

• Kilku centymetrów zabrakło Ciosowi by doszedł do piłki wstrzelonej przez Pawlusińskiego.

• Benjamin Imeh wchodzi w miejsce Leśniewskiego.

• Dośrodkowanie Jareckiego po raz kolejny trafiło wprost pod nogi obrońcy z Bydgoszczy.

• Dariusz Jarecki ukarany żółtą kartką.

• Martuś składał się do oddania strzału, powstrzymany w ostatniej chwili przez defensora przyjezdnych.

• Pierwsza akcja w ofensywie Majowskiego, którego skutecznie zatrzymał Cios.

• Pierwsza zmiana w ekipie Zawiszy. Kamil Majkowski zastępuje Adriana Błąda.

• Po indywidualnej akcji wprowadzonego po przerwie Biskupa, nikt nie zamykał dobrej centry z lewej strony.

• Piłka po uderzeniu głową Kowalskiego wylądowała tylko na bocznej siatce!

• Które to już dośrodkowanie Pawlusińskiego ze stałego fragmentu. Tym razem wysoko zawieszona piłka pada łupem obrońców, którzy z łatwością wyjaśnili sytuację.

• Jak na razie oglądamy sporo fauli z obu stron, gra bardzo rwana. Sytuacji podbramkowych po przerwie jeszcze nie oglądaliśmy.

• Niedokładne zagranie Gevorgyana na drugą stronę boiska. Gospodarze wznowią grę wrzutem z autu.

• W zespole gospodarzy doszło do jednej zmiany. Jakub Biskup wszedł w miejsce Karola Piątka.

• Rozpoczynamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek w Niecieczy, chociaż sytuacji nie brakowało.

• Jarecki po zagraniu Barana złapany na spalonym.

• GOL dla gospodarzy... jednak nieuznany. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej u Rybskiego, który wślizgiem przedłużył uderzenie Pawlusińskiego.

• W odpowiedzi strzał Łukasza Skrzyńskiego, który zapędził się w pole karne przeciwnika, przeleciał tuż nad bramką!

• Pawlusiński zwiódł dryblingiem kilku obrońców, uderzył mocno po ziemi... piłka przeszła tuż obok słupka!

• Po raz kolejny Nowak ratuje Termalikę przed utratą bramki!

• Leśniewski przewracany w polu karnym. Goście domagają się rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy.

• Świetna interwencja Nowaka po ostrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego autorstwa Zawistowskiego!

• Ofensywna szarża Łukasza Kowalskiego w polu karnym Zawiszy, jednak słychać gwizdek sędziego, który dopatrzył się przewinienia.

• Kolejna pewna interwencja bramkarza Zawiszy, który okazał się być szybszy od Pawlusińskiego.

• Witan faulowany przez skaczącego do piłki Jareckiego.

• Karol Piątek mocno wrzucał piłkę zza linii autowej, a Rybski zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Dłużej przy piłce utrzymują się teraz goście. Aktywny Leśniewski powstrzymany w szesnastce przez Ciosa.

• Doskonała okazja dla Zawiszy! Fantastycznie uderzył Paweł Zawistowski, nie dał się zaskoczyć Nowak, lecz odbił piłkę wprost pod nogi Rafała Leśniewskiego, który nie wykorzystał idealnej szansy.

• Dośrodkowanie z kornera pewnie wypiąstkował przed pole karne Sebastian Nowak.

• Po indywidualnej akcji Vahana Gevorgyana, bydgoszczanie wywalczyli pierwszy rzut rożny.

• Martuś zdecydowanie powstrzymany przez obrońcę przyjezdnych.

• Ależ był groźnie! Z rzutu wolnego mocno dośrodkował Pawlusiński, piłkę z najwyższym trudem odbił Witan, a zamykający akcję Martuś uderzył tuż obok słupka!

• Szymon Martuś faulowany przy linii bocznej na wysokości pola karnego.

• Dogranie z lewego skrzydła od Dariusza Jareckiego trafiło do ustawionego w polu karnym Andrzeja Rybskiego, jednak napastnik niecieczan nie trafił w światło bramki.

• Pierwsza żółta karta w tym meczu. Ogląda ją pomocnik gospodarzy Dariusz Pawlusiński za faul na Pawle Oleksym.

• Długa piłka zagrana przez Jana Ciosa w kierunku napastników, na posterunku Andrzej Witan, który pewnie interweniował na przedpolu.

• Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynamy.

• W Niecieczy jak na razie nie pada, ale czarne chmury mogą zwiastować opady w trakcie spotkania.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• Punkty zamierzają jednak wywalczyć także piłkarze Zawiszy, którzy sezon rozpoczęli od remisu z Sandecją Nowy Sącz. W Niecieczy chcieliby wywalczyć komplet punktów. Trener Janusz Kubot, który jeszcze niedawno trenował rywala zza miedzy niecieczan, Kolejarza Stróże lokalnego rywala zna dobrze. Czy ta wiedza wystarczy do odniesienia zwycięstwa?

• Dzisiejszy pojedynek będzie dla drużyny Termaliki pierwszym spotkaniem w tym sezonie przed własną publicznością. Nie trzeba nikogo przekonywać, że piłkarze chcą go jak najlepiej zagrać i oczywiście wygrać. Zresztą po bardzo udanej premierze pierwszoligowej w Katowicach nie może być inaczej.

• Witamy w relacji na żywo z Niecieczy, gdzie miejscowa Termalika podejmuje zespół pierwszoligowego beniaminka, Zawiszę Bydgoszcz. Relację przeprowadzimy za oficjalną stroną Termaliki.