Terminarz 2 ligi - sezon 2020/21. Początek w ostatni weekend sierpnia, koniec w połowie czerwca

Jacek Czaplewski
Jacek Czaplewski
Co kolejkę ktoś pauzuje
Co kolejkę ktoś pauzuje Marzena Bugala Polska Press
Terminarz 2 ligi - sezon 2020/21. PZPN zaprezentował ramowy terminarz 2 ligi. W każdej kolejce - z uwagi na nieparzystą liczbę uczestników rozgrywek - będzie pauzować jedna drużyna. Inauguracja nastąpi 29 sierpnia, ostatnia kolejka zakończy się 13 czerwca.

Przypomnijmy, w sezonie 2020/21 weźmie udział 19 zespołów. Beniaminkami będą Hutnik Kraków, Śląsk II Wrocław, KKS 1925 Kalisz, Motor Lublin oraz Sokół Ostróda. Spadkowicze z Fortuna 1 Ligi to Chojniczanka Chojnice, Olimpia Grudziądz i Wigry Suwałki.

Do 1 ligi bezpośrednio awansują dwie najlepsze drużyny. Trzecią poznamy dzięki barażom dla drużyn z miejsc 3-6. Do 3 ligi spadną trzy najsłabsze zespoły. Z sześcioma ujemnymi punktami sezon zaczyna Pogoń Siedlce. To kara za używanie przez części piłkarzy niedozwolonych środków farmakologicznych.

Wkrótce PZPN przedstawi szczegółowy terminarz pierwszych kolejek.

Terminarz 2 ligi - sezon 2020/21:

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia
pauzuje - Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz - Błękitni Stargard
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Sokół Ostróda - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - GKS Katowice

Kolejka nr 2 - 5-6 września
pauzuje - GKS Katowice
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
Górnik Polkowice - Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Błękitni Stargard - Wigry Suwałki
Skra Częstochowa - KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław

Kolejka nr 3 - 12-13 września
pauzuje - Śląsk II Wrocław
KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Skra Częstochowa
Motor Lublin - Błękitni Stargard
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Lech II Poznań

Kolejka 4 - 19-20 września
pauzuje - Lech II Poznań
Górnik Polkowice - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 5 - 26-27 września
pauzuje - KKS 1925 Kalisz
Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Górnik Polkowice

Kolejka 6 - 30 września
pauzuje - Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki

Kolejka 7 - 3-4 października
pauzuje - Wigry Suwałki
Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz
Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce

Kolejka 8 - 10-11 października
pauzuje - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Motor Lublin

Kolejka 9 - 17-18 października
pauzuje - Motor Lublin
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz

Kolejka 10 - 24-25 października
pauzuje - Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin - Bytovia Bytów

Kolejka 11 - 4 listopada
pauzuje - Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków

Kolejka 12 - 7-8 listopada
pauzuje - Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 13 - 14-15 listopada
pauzuje - Chojniczanka Chojnice
Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Sokół Ostróda - Motor Lublin
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki
GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg

Kolejka 14 - 21-22 listopada
pauzuje - Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Motor Lublin - Hutnik Kraków
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów

Kolejka 15 - 28-29 listopada
pauzuje - Stal Rzeszów
Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Motor Lublin
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
Górnik Polkowice - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard

Kolejka 16 - 2 grudnia
pauzuje - Błękitni Stargard
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice
Motor Lublin - Lech II Poznań
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda

Kolejka 17 - 5-6 grudnia
pauzuje - Sokół Ostróda
Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa

Kolejka 18 - 12-13 grudnia
pauzuje - Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - GKS Katowice
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków

Kolejka 19 - 27-28 lutego
pauzuje - Hutnik Kraków
GKS Katowice - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków

Kolejka 20 - 6-7 marca
pauzuje - Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Katowice - Hutnik Kraków

Kolejka 21 - 13-14 marca
pauzuje - GKS Katowice
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków

Kolejka 22 - 17 marca
pauzuje - Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki
Błękitni Stargard - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - GKS Katowice

Kolejka 23 - 20-21 marca
pauzuje - Lech II Poznań
GKS Katowice - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
Motor Lublin - Skra Częstochowa
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław

Kolejka 24 - 27-28 marca
pauzuje - KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Lech II Poznań

Kolejka 25 - 3 kwietnia
pauzuje - Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 26 - 10-11 kwietnia
pauzuje - Wigry Suwałki
KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice

Kolejka 27 - 14 kwietnia
pauzuje - Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów - KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin - Wigry Suwałki

Kolejka 28 - 17-18 kwietnia
pauzuje - Motor Lublin
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce

Kolejka 29 - 24-25 kwietnia
pauzuje - Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Motor Lublin

Kolejka 30 - 28 kwietnia
pauzuje - Bytovia Bytów
Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz

Kolejka 31 - 1-2 maja
pauzuje - Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów

Kolejka 32 - 8-9 maja
pauzuje - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - GKS Katowice
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków

Kolejka 33 - 15-16 maja
pauzuje - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice

Kolejka 34 - 19 maja
pauzuje - Stal Rzeszów
Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
Bytovia Bytów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg

Kolejka 35 - 22-23 maja
pauzuje - Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Motor Lublin
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów

Kolejka 36 - 29-30 maja
pauzuje - Sokół Ostróda
Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Motor Lublin - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard

Kolejka 37 - 5-6 czerwca
pauzuje - Skra Częstochowa
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda

Kolejka 38 - 12-13 czerwca
pauzuje - Hutnik Kraków
Sokół Ostróda - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa

Bayern z Superpucharem Europy

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3