Terminarz – klasy A Jarosław, gr. jarosławska (pilka nożna)....

Terminarz – klasy A Jarosław, gr. jarosławska (pilka nożna). Runda wiosenna 2019

red

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Terminarz – klasy A Jarosław, gr. jarosławska (pilka nożna). Runda wiosenna 2019
16 marca ruszają rozgrywki rundy wiosennej klasy A Jarosław piłki nożnej. Zobacz terminarz klasy A Jarosław, grupa jarosławska – wiosna 2019.
Terminarz – klasy A Jarosław, gr. jarosławska (pilka nożna). Runda wiosenna 2019

Terminarz – Klasa A Jarosław, gr. jarosławska (pilka nożna). Runda wiosenna 2019



Kolejka 16 - 16-17 marca

KS Węgierka
- Santos Piwoda 17 marca, 15:00

Wiraż Chłopice
- Dąb Dobkowice 17 marca, 15:00

Korona Tuchla
- Łęg Łowce 17 marca, 15:00

Czarni Pawłosiów
- KS Szówsko 17 marca, 15:00

LKS Manasterz
- Iskra Cieszacin Wielki 17 marca, 15:00

Victoria Kidałowice
- Hetman Laszki 17 marca, 15:00

Delin Munina
- Wietlin 17 marca, 15:00

Strażak Sośnica
- Błękitni Pełkinie 17 marca, 15:00
Kolejka 17 - 23-24 marca

Strażak Sośnica
- KS Węgierka 24 marca, 15:00

Błękitni Pełkinie
- Delin Munina 24 marca, 15:00

Wietlin
- Victoria Kidałowice 24 marca, 15:00

Hetman Laszki
- LKS Manasterz 24 marca, 15:00

Iskra Cieszacin Wielki
- Czarni Pawłosiów 23 marca, 15:00

KS Szówsko
- Korona Tuchla 24 marca, 12:00

Łęg Łowce
- Wiraż Chłopice 24 marca, 15:00

Dąb Dobkowice
- Santos Piwoda 24 marca, 15:00
Kolejka 18 – 30-31 marca

KS Węgierka
- Dąb Dobkowice 31 marca, 15:00

Santos Piwoda
- Łęg Łowce 31 marca, 15:00

Wiraż Chłopice
- KS Szówsko 31 marca, 15:00

Korona Tuchla
- Iskra Cieszacin Wielki 31 marca, 15:00

Czarni Pawłosiów
- Hetman Laszki 31 marca, 15:00

LKS Manasterz
- Wietlin 31 marca, 15:00

Victoria Kidałowice
- Błękitni Pełkinie 31 marca, 15:00

Delin Munina
- Strażak Sośnica 31 marca, 15:00
Kolejka 19 – 6-7 kwietnia

Delin Munina
- KS Węgierka 7 kwietnia, 16:00

Strażak Sośnica
- Victoria Kidałowice 7 kwietnia, 16:00

Błękitni Pełkinie
- LKS Manasterz 7 kwietnia, 16:00

Wietlin
- Czarni Pawłosiów 7 kwietnia, 16:00

Hetman Laszki
- Korona Tuchla 7 kwietnia, 16:00

Iskra Cieszacin Wielki
- Wiraż Chłopice 7 kwietnia, 16:00

KS Szówsko
- Santos Piwoda 7 kwietnia, 16:00

Łęg Łowce
- Dąb Dobkowice 7 kwietnia, 16:00
Kolejka 20 – 13-14 kwietnia

KS Węgierka
- Łęg Łowce 14 kwietnia, 16:00

Dąb Dobkowice
- KS Szówsko 14 kwietnia, 16:00

Santos Piwoda
- Iskra Cieszacin Wielki 14 kwietnia, 16:00

Wiraż Chłopice
- Hetman Laszki 14 kwietnia, 16:00

Korona Tuchla
- Wietlin 14 kwietnia, 16:00

Czarni Pawłosiów
- Błękitni Pełkinie 14 kwietnia, 16:00

LKS Manasterz
- Strażak Sośnica 14 kwietnia, 16:00

Victoria Kidałowice
- Delin Munina 14 kwietnia, 16:00
Kolejka 21 – 20-21 kwietnia

Victoria Kidałowice
- KS Węgierka 20 kwietnia, 16:00

Delin Munina
- LKS Manasterz 20 kwietnia, 16:00

Strażak Sośnica
- Czarni Pawłosiów 20 kwietnia, 16:00

Błękitni Pełkinie
- Korona Tuchla 20 kwietnia, 16:00

Wietlin
- Wiraż Chłopice 20 kwietnia, 16:00

Hetman Laszki
- Santos Piwoda 20 kwietnia, 16:00

Iskra Cieszacin Wielki
- Dąb Dobkowice 20 kwietnia, 16:00

KS Szówsko
- Łęg Łowce 20 kwietnia, 16:00
Kolejka 22 – 27-28 kwietnia 28 kwietnia, 16:00

KS Węgierka
- KS Szówsko 28 kwietnia, 16:00

Łęg Łowce
- Iskra Cieszacin Wielki 28 kwietnia, 16:00

Dąb Dobkowice
- Hetman Laszki 28 kwietnia, 16:00

Santos Piwoda
- Wietlin 28 kwietnia, 16:00

Wiraż Chłopice
- Błękitni Pełkinie 28 kwietnia, 16:00

Korona Tuchla
- Strażak Sośnica 28 kwietnia, 16:00

Czarni Pawłosiów
- Delin Munina 28 kwietnia, 16:00

LKS Manasterz
- Victoria Kidałowice
Kolejka 23 – 4-5 maja

LKS Manasterz
- KS Węgierka 5 maja, 17:00

Victoria Kidałowice
- Czarni Pawłosiów 5 maja, 17:00

Delin Munina
- Korona Tuchla 5 maja, 17:00

Strażak Sośnica
- Wiraż Chłopice 5 maja, 17:00

Błękitni Pełkinie
- Santos Piwoda 5 maja, 17:00

Wietlin
- Dąb Dobkowice 5 maja, 17:00

Hetman Laszki
- Łęg Łowce 5 maja, 17:00

Iskra Cieszacin Wielki
- KS Szówsko 5 maja, 17:00
Kolejka 24 – 11-12 maja

KS Węgierka
- Iskra Cieszacin Wielki 12 maja, 17:00

KS Szówsko
- Hetman Laszki 12 maja, 17:00

Łęg Łowce
- Wietlin 12 maja, 17:00

Dąb Dobkowice
- Błękitni Pełkinie 12 maja, 17:00

Santos Piwoda
- Strażak Sośnica 12 maja, 17:00

Wiraż Chłopice
- Delin Munina 12 maja, 17:00

Korona Tuchla
- Victoria Kidałowice 12 maja, 17:00

Czarni Pawłosiów
- LKS Manasterz 12 maja, 17:00
Kolejka 25 – 18-19 maja

Czarni Pawłosiów
- KS Węgierka 19 maja, 17:00

LKS Manasterz
- Korona Tuchla 19 maja, 17:00

Victoria Kidałowice
- Wiraż Chłopice 19 maja, 17:00

Delin Munina
- Santos Piwoda 19 maja, 17:00

Strażak Sośnica
- Dąb Dobkowice 19 maja, 17:00

Błękitni Pełkinie
- Łęg Łowce 19 maja, 17:00

Wietlin
- KS Szówsko 19 maja, 17:00

Hetman Laszki
- Iskra Cieszacin Wielki 19 maja, 17:00
Kolejka 26 – 25-26 maja

KS Węgierka
- Hetman Laszki 26 maja, 17:00

Iskra Cieszacin Wielki
- Wietlin 26 maja, 17:00

KS Szówsko
- Błękitni Pełkinie 26 maja, 17:00

Łęg Łowce
- Strażak Sośnica 26 maja, 17:00

Dąb Dobkowice
- Delin Munina 26 maja, 17:00

Santos Piwoda
- Victoria Kidałowice 26 maja, 17:00

Wiraż Chłopice
- LKS Manasterz 26 maja, 17:00

Korona Tuchla
- Czarni Pawłosiów 26 maja, 17:00
Kolejka 27 – 1-2 czerwca

Korona Tuchla
- KS Węgierka 2 czerwca, 17:00

Czarni Pawłosiów
- Wiraż Chłopice 2 czerwca, 17:00

LKS Manasterz
- Santos Piwoda 2 czerwca, 17:00

Victoria Kidałowice
- Dąb Dobkowice 2 czerwca, 17:00

Delin Munina
- Łęg Łowce 2 czerwca, 17:00

Strażak Sośnica
- KS Szówsko 2 czerwca, 17:00

Błękitni Pełkinie
- Iskra Cieszacin Wielki 2 czerwca, 17:00

Wietlin
- Hetman Laszki 2 czerwca, 17:00


Kolejka 28 – 9-10 czerwca

KS Węgierka
- Wietlin 9 czerwca, 17:00

Hetman Laszki
- Błękitni Pełkinie 9 czerwca, 17:00

Iskra Cieszacin Wielki
- Strażak Sośnica 9 czerwca, 17:00

KS Szówsko
- Delin Munina 9 czerwca, 17:00

Łęg Łowce
- Victoria Kidałowice 9 czerwca, 17:00

Dąb Dobkowice
- LKS Manasterz 9 czerwca, 17:00

Santos Piwoda
- Czarni Pawłosiów 9 czerwca, 17:00

Wiraż Chłopice
- Korona Tuchla 9 czerwca, 17:00
Kolejka 29 – 15-16 czerwca

Wiraż Chłopice
- KS Węgierka 16 czerwca, 17:00

Korona Tuchla
- Santos Piwoda 16 czerwca, 17:00

Czarni Pawłosiów
- Dąb Dobkowice 16 czerwca, 17:00

LKS Manasterz
- Łęg Łowce 16 czerwca, 17:00

Victoria Kidałowice
- KS Szówsko 16 czerwca, 17:00

Delin Munina
- Iskra Cieszacin Wielki 16 czerwca, 17:00

Strażak Sośnica
- Hetman Laszki 16 czerwca, 17:00

Błękitni Pełkinie
- Wietlin 16 czerwca, 17:00
Kolejka 30 – 22-23 czerwca

KS Węgierka
- Błękitni Pełkinie 23 czerwca, 17:00

Wietlin
- Strażak Sośnica 23 czerwca, 17:00

Hetman Laszki
- Delin Munina 23 czerwca, 17:00

Iskra Cieszacin Wielki
- Victoria Kidałowice 23 czerwca, 17:00

KS Szówsko
- LKS Manasterz 23 czerwca, 17:00

Łęg Łowce
- Czarni Pawłosiów 23 czerwca, 17:00

Dąb Dobkowice
- Korona Tuchla 23 czerwca, 17:00

Santos Piwoda
- Wiraż Chłopice 23 czerwca, 17:00

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

Waszym zdaniem

Kto zostanie mistrzem Polski sezonu 2018/2019?