Terminarz – klasy O Jarosław (pilka nożna). Runda wiosenna...

Terminarz – klasy O Jarosław (pilka nożna). Runda wiosenna 2019

red

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Terminarz – klasy O Jarosław (pilka nożna). Runda wiosenna 2019
16 marca ruszają rozgrywki rundy wiosennej klasy O Jarosław piłki nożnej. Zobacz terminarz klasy O Jarosław – wiosna 2019.
Terminarz – klasy O Jarosław (pilka nożna). Runda wiosenna 2019

Terminarz – Klasa O Jarosław (pilka nożna). Runda wiosenna 2019



Kolejka 16 – 16-17 marca

Biało-Czerwoni Kaszyce
- Pogoń-Sokół Lubaczów 17 marca, 15:00

San Hurko/Hureczko
- Czuwaj Przemyśl 16 marca, 15:00

Start Pruchnik
- Łęk Ostrów 17 marca, 14:00

MKS Radymno
- MKS Kańczuga 17 marca, 15:00

Granica Stubno
- Błękitni Grzęska 17 marca, 15:00

Sanoczanka Święte
- Płomień Morawsko 17 marca, 15:00

Motor Grochowce
- LKS Skołoszów 17 marca, 14:00

Huragan Gniewczyna
- Gwiazda Wielkie Oczy 16 marca, 15:00
Kolejka 17 – 23-24 marca

Huragan Gniewczyna
- Biało-Czerwoni Kaszyce 24 marca, 15:00

Gwiazda Wielkie Oczy
- Motor Grochowce 23 marca, 11:00

LKS Skołoszów
- Sanoczanka Święte 23 marca, 15:00

Płomień Morawsko
- Granica Stubno 24 marca, 13:00

Błękitni Grzęska
- MKS Radymno 23 marca, 15:00

MKS Kańczuga
- Start Pruchnik 24 marca, 12:00

Łęk Ostrów
- San Hurko/Hureczko 24 marca, 15:00

Czuwaj Przemyśl
- Pogoń-Sokół Lubaczów 23 marca, 15:00
Kolejka 18 – 30-31 marca

Biało-Czerwoni Kaszyce
- Czuwaj Przemyśl 31 marca, 15:00

Pogoń-Sokół Lubaczów
- Łęk Ostrów 30 marca, 15:00

San Hurko/Hureczko
- MKS Kańczuga 30 marca, 15:00

Start Pruchnik
- Błękitni Grzęska 30 marca, 15:00

MKS Radymno
- Płomień Morawsko 30 marca, 15:00

Granica Stubno
- LKS Skołoszów 30 marca, 15:00

Sanoczanka Święte
- Gwiazda Wielkie Oczy 30 marca, 15:00

Motor Grochowce
- Huragan Gniewczyna 30 marca, 15:00
Kolejka 19 – 6-7 kwietnia

Motor Grochowce
- Biało-Czerwoni Kaszyce 6 kwietnia, 16:00

Huragan Gniewczyna
- Sanoczanka Święte 6 kwietnia, 16:00

Gwiazda Wielkie Oczy
- Granica Stubno 6 kwietnia, 16:00

LKS Skołoszów
- MKS Radymno 6 kwietnia, 16:00

Płomień Morawsko
- Start Pruchnik 6 kwietnia, 16:00

Błękitni Grzęska
- San Hurko/Hureczko 6 kwietnia, 16:00

MKS Kańczuga
- Pogoń-Sokół Lubaczów 6 kwietnia, 16:00

Łęk Ostrów
- Czuwaj Przemyśl 6 kwietnia, 16:00
Kolejka 20 – 13-14 kwietnia

Biało-Czerwoni Kaszyce
- Łęk Ostrów 14 kwietnia, 15:00

Czuwaj Przemyśl
- MKS Kańczuga 13 kwietnia, 16:00

Pogoń-Sokół Lubaczów
- Błękitni Grzęska 13 kwietnia, 16:00

San Hurko/Hureczko
- Płomień Morawsko 13 kwietnia, 16:00

Start Pruchnik
- LKS Skołoszów 13 kwietnia, 16:00

MKS Radymno
- Gwiazda Wielkie Oczy 13 kwietnia, 16:00

Granica Stubno
- Huragan Gniewczyna 13 kwietnia, 16:00

Sanoczanka Święte
- Motor Grochowce 13 kwietnia, 16:00
Kolejka 21 - 20 kwietnia

Sanoczanka Święte
- Biało-Czerwoni Kaszyce 20 kwietnia, 12:00

Motor Grochowce
- Granica Stubno 20 kwietnia, 12:00

Huragan Gniewczyna
- MKS Radymno 20 kwietnia, 12:00

Gwiazda Wielkie Oczy
- Start Pruchnik 20 kwietnia, 12:00

LKS Skołoszów
- San Hurko/Hureczko 20 kwietnia, 12:00

Płomień Morawsko
- Pogoń-Sokół Lubaczów 20 kwietnia, 12:00

Błękitni Grzęska
- Czuwaj Przemyśl 20 kwietnia, 12:00

MKS Kańczuga
- Łęk Ostrów 20 kwietnia, 12:00
Kolejka 22 – 27-28 kwietnia

Huragan Gniewczyna
- Start Pruchnik 27 kwietnia, 16:00

Biało-Czerwoni Kaszyce
- MKS Kańczuga 28 kwietnia, 16:00

Łęk Ostrów
- Błękitni Grzęska 27 kwietnia, 16:00

Czuwaj Przemyśl
- Płomień Morawsko 27 kwietnia, 16:00

Pogoń-Sokół Lubaczów
- LKS Skołoszów 27 kwietnia, 16:00

San Hurko/Hureczko
- Gwiazda Wielkie Oczy 27 kwietnia, 16:00

MKS Radymno
- Motor Grochowce 27 kwietnia, 16:00

Granica Stubno
- Sanoczanka Święte 27 kwietnia, 16:00
Kolejka 23 – 4-5 maja

Granica Stubno
- Biało-Czerwoni Kaszyce 4 maja, 17:00

Sanoczanka Święte
- MKS Radymno 4 maja, 17:00

Motor Grochowce
- Start Pruchnik 4 maja, 17:00

Huragan Gniewczyna
- San Hurko/Hureczko 4 maja, 17:00

Gwiazda Wielkie Oczy
- Pogoń-Sokół Lubaczów 4 maja, 17:00

LKS Skołoszów
- Czuwaj Przemyśl 4 maja, 17:00

Płomień Morawsko
- Łęk Ostrów 4 maja, 17:00

Błękitni Grzęska
- MKS Kańczuga 4 maja, 17:00
Kolejka 24 - 11-12 maja

Huragan Gniewczyna
- Pogoń-Sokół Lubaczów 11 maja, 17:00

Biało-Czerwoni Kaszyce
- Błękitni Grzęska 12 maja, 17:00

MKS Kańczuga
- Płomień Morawsko 11 maja, 17:00

Łęk Ostrów
- LKS Skołoszów 11 maja, 17:00

Czuwaj Przemyśl
- Gwiazda Wielkie Oczy 11 maja, 17:00

San Hurko/Hureczko
- Motor Grochowce 11 maja, 17:00

Start Pruchnik
- Sanoczanka Święte 11 maja, 17:00

MKS Radymno
- Granica Stubno 11 maja, 17:00
Kolejka 25 – 18-19 maja

MKS Radymno
- Biało-Czerwoni Kaszyce

Granica Stubno
- Start Pruchnik

Sanoczanka Święte
- San Hurko/Hureczko

Motor Grochowce
- Pogoń-Sokół Lubaczów

Huragan Gniewczyna
- Czuwaj Przemyśl

Gwiazda Wielkie Oczy
- Łęk Ostrów

LKS Skołoszów
- MKS Kańczuga

Płomień Morawsko
- Błękitni Grzęska
Kolejka 26 – 25-26 maja

Huragan Gniewczyna
- Łęk Ostrów

Biało-Czerwoni Kaszyce
- Płomień Morawsko

Błękitni Grzęska
- LKS Skołoszów

MKS Kańczuga
- Gwiazda Wielkie Oczy

Czuwaj Przemyśl
- Motor Grochowce

Pogoń-Sokół Lubaczów
- Sanoczanka Święte

San Hurko/Hureczko
- Granica Stubno

Start Pruchnik
- MKS Radymno
Kolejka 27 – 1-2 czerwca

Start Pruchnik
- Biało-Czerwoni Kaszyce

MKS Radymno
- San Hurko/Hureczko

Granica Stubno
- Pogoń-Sokół Lubaczów

Sanoczanka Święte
- Czuwaj Przemyśl

Motor Grochowce
- Łęk Ostrów

Huragan Gniewczyna
- MKS Kańczuga

Gwiazda Wielkie Oczy
- Błękitni Grzęska

LKS Skołoszów
- Płomień Morawsko
Kolejka 28 – 8-9 czerwca

Huragan Gniewczyna
- Błękitni Grzęska

Biało-Czerwoni Kaszyce
- LKS Skołoszów

Płomień Morawsko
- Gwiazda Wielkie Oczy

MKS Kańczuga
- Motor Grochowce

Łęk Ostrów
- Sanoczanka Święte

Czuwaj Przemyśl
- Granica Stubno

Pogoń-Sokół Lubaczów
- MKS Radymno

San Hurko/Hureczko
- Start Pruchnik
Kolejka 29 – 15-16 czerwca

San Hurko/Hureczko
- Biało-Czerwoni Kaszyce

Start Pruchnik
- Pogoń-Sokół Lubaczów

MKS Radymno
- Czuwaj Przemyśl

Granica Stubno
- Łęk Ostrów

Sanoczanka Święte
- MKS Kańczuga

Motor Grochowce
- Błękitni Grzęska

Huragan Gniewczyna
- Płomień Morawsko

Gwiazda Wielkie Oczy
- LKS Skołoszów
Kolejka 30 – 22-23 czerwca

Huragan Gniewczyna
- LKS Skołoszów

Biało-Czerwoni Kaszyce
- Gwiazda Wielkie Oczy

Płomień Morawsko
- Motor Grochowce

Błękitni Grzęska
- Sanoczanka Święte

MKS Kańczuga
- Granica Stubno

Łęk Ostrów
- MKS Radymno

Czuwaj Przemyśl
- Start Pruchnik

Pogoń-Sokół Lubaczów
- San Hurko/Hureczko



Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

Waszym zdaniem

Kto zostanie mistrzem Polski sezonu 2018/2019?