Terminarz – Klasa O Rzeszów (pilka nożna). Runda wiosenna 2019
Kolejka 16 - 16-17 marca
Wisłok Strzyżów | - | Strumyk Malawa | 17 marca, 14:00 |
Strug Tyczyn | - | KS Stobierna | 17 marca, 14:00 |
Głogovia Głogów Młp. | - | Błękit Żołynia | 16 marca, 15:00 |
Jedność Niechobrz | - | Sawa Sonina | 16 marca, 15:00 |
Błażowianka Błażowa | - | Włókniarz Rakszawa | 17 marca, 14:00 |
Orzeł Wólka Niedźw. | - | Bratek Bratkowice | 17 marca, 14:00 |
Resovia II | - | KS Zaczernie | 17 marca, 17:00 |
Sokół Sokołów Młp. | - | LKS Trzebownisko | 16 marca, 15:00 |
Kolejka 17 - 23-24 marca
Strug Tyczyn | - | Błękit Żołynia | 24 marca, 14:00 |
Sokół Sokołów Młp. | - | Wisłok Strzyżów | 24 marca, 15:00 |
LKS Trzebownisko | - | Resovia II | 23 marca, 12:00 |
KS Zaczernie | - | Orzeł Wólka Niedźw. | 24 marca, 14:00 |
Bratek Bratkowice | - | Błażowianka Błażowa | 24 marca, 14:00 |
Włókniarz Rakszawa | - | Jedność Niechobrz | 24 marca, 15:00 |
Sawa Sonina | - | Głogovia Głogów Młp. | 23 marca, 13:00 |
KS Stobierna | - | Strumyk Malawa | 24 marca, 14:00 |
Kolejka 18 - 30-31 marca
Wisłok Strzyżów | - | KS Stobierna | 31 marca, 14:00 |
Strumyk Malawa | - | Błękit Żołynia | 31 marca, 12:00 |
Strug Tyczyn | - | Sawa Sonina | 31 marca, 15:00 |
Głogovia Głogów Młp. | - | Włókniarz Rakszawa | 30 marca, 15:00 |
Jedność Niechobrz | - | Bratek Bratkowice | 30 marca, 15:00 |
Błażowianka Błażowa | - | KS Zaczernie | 31 marca, 15:00 |
Orzeł Wólka Niedźw. | - | LKS Trzebownisko | 31 marca, 14:00 |
Resovia II | - | Sokół Sokołów Młp. | 31 marca, 17:00 |
Terminarz – Klasa O Rzeszów (pilka nożna). Runda wiosenna 2019
Kolejka 19 - 6-7 kwietnia
Strug Tyczyn | - | Włókniarz Rakszawa | |
Resovia II | - | Wisłok Strzyżów | |
Sokół Sokołów Młp. | - | Orzeł Wólka Niedźw. | |
LKS Trzebownisko | - | Błażowianka Błażowa | |
KS Zaczernie | - | Jedność Niechobrz | |
Bratek Bratkowice | - | Głogovia Głogów Młp. | |
Sawa Sonina | - | Strumyk Malawa | |
Błękit Żołynia | - | KS Stobierna | |
Kolejka 20 - 13-14 kwietnia
Wisłok Strzyżów | - | Błękit Żołynia | |
KS Stobierna | - | Sawa Sonina | |
Strumyk Malawa | - | Włókniarz Rakszawa | |
Strug Tyczyn | - | Bratek Bratkowice | |
Głogovia Głogów Młp. | - | KS Zaczernie | |
Jedność Niechobrz | - | LKS Trzebownisko | |
Błażowianka Błażowa | - | Sokół Sokołów Młp. | |
Orzeł Wólka Niedźw. | - | Resovia II | |
Kolejka 21 - 20 kwietnia
Orzeł Wólka Niedźwv | - | Wisłok Strzyżów | |
Resovia II | - | Błażowianka Błażowa | |
Sokół Sokołów Młp. | - | Jedność Niechobrz | |
LKS Trzebownisko | - | Głogovia Głogów Młp. | |
KS Zaczernie | - | Strug Tyczyn | |
Bratek Bratkowice | - | Strumyk Malawa | |
Włókniarz Rakszawa | - | KS Stobierna | |
Sawa Sonina | - | Błękit Żołynia | |
Kolejka 22 - 27-28 kwietnia
Wisłok Strzyżów | - | Sawa Sonina | |
Błękit Żołynia | - | Włókniarz Rakszawa | |
KS Stobierna | - | Bratek Bratkowice | |
Strumyk Malawa | - | KS Zaczernie | |
Strug Tyczyn | - | LKS Trzebownisko | |
Głogovia Głogów Młp. | - | Sokół Sokołów Młp. | |
Jedność Niechobrz | - | Resovia II | |
Błażowianka Błażowa | - | Orzeł Wólka Niedźw. | |
Terminarz – Klasa O Rzeszów (pilka nożna). Runda wiosenna 2019
Kolejka 23 - 1 maja
Błażowianka Błażowa | - | Wisłok Strzyżów | |
Orzeł Wólka Niedźw. | - | Jedność Niechobrz | |
Resovia II | - | Głogovia Głogów Młp. | |
Sokół Sokołów Młp. | - | Strug Tyczyn | |
LKS Trzebownisko | - | Strumyk Malawa | |
KS Zaczernie | - | KS Stobierna | |
Bratek Bratkowice | - | Błękit Żołynia | |
Włókniarz Rakszawa | - | Sawa Sonina | |
Kolejka 24 - 4-5 maja
Wisłok Strzyżów | - | Włókniarz Rakszawa | |
Sawa Sonina | - | Bratek Bratkowice | |
Błękit Żołynia | - | KS Zaczernie | |
KS Stobierna | - | LKS Trzebownisko | |
Strumyk Malawa | - | Sokół Sokołów Młp. | |
Strug Tyczyn | - | Resovia II | |
Głogovia Głogów Młp. | - | Orzeł Wólka Niedźw. | |
Jedność Niechobrz | - | Błażowianka Błażowa | |
Kolejka 25 - 11-12 maja
Jedność Niechobrz | - | Wisłok Strzyżów | |
Błażowianka Błażowa | - | Głogovia Głogów Młp. | |
Orzeł Wólka Niedźw. | - | Strug Tyczyn | |
Resovia II | - | Strumyk Malawa | |
Sokół Sokołów Młp. | - | KS Stobierna | |
LKS Trzebownisko | - | Błękit Żołynia | |
KS Zaczernie | - | Sawa Sonina | |
Bratek Bratkowice | - | Włókniarz Rakszawa | |
Kolejka 26 - 18-19 maja
Wisłok Strzyżów | - | Bratek Bratkowice | |
Włókniarz Rakszawa | - | KS Zaczernie | |
Sawa Sonina | - | LKS Trzebownisko | |
Błękit Żołynia | - | Sokół Sokołów Młp. | |
KS Stobierna | - | Resovia II | |
Strumyk Malawa | - | Orzeł Wólka Niedźw. | |
Strug Tyczyn | - | Błażowianka Błażowa | |
Głogovia Głogów Młp. | - | Jedność Niechobrz | |
Kolejka 27 - 25-26 maja
Głogovia Głogów Młp. | - | Wisłok Strzyżów | |
Jedność Niechobrz | - | Strug Tyczyn | |
Błażowianka Błażowa | - | Strumyk Malawa | |
Orzeł Wólka Niedźw. | - | KS Stobierna | |
Resovia II | - | Błękit Żołynia | |
Sokół Sokołów Młp. | - | Sawa Sonina | |
LKS Trzebownisko | - | Włókniarz Rakszawa | |
KS Zaczernie | - | Bratek Bratkowice | |
Terminarz – Klasa O Rzeszów (pilka nożna). Runda wiosenna 2019
Kolejka 28 - 1-2 czerwca
Wisłok Strzyżów | - | KS Zaczernie | |
Bratek Bratkowice | - | LKS Trzebownisko | |
Włókniarz Rakszawa | - | Sokół Sokołów Młp. | |
Sawa Sonina | - | Resovia II | |
Błękit Żołynia | - | Orzeł Wólka Niedźw. | |
KS Stobierna | - | Błażowianka Błażowa | |
Strumyk Malawa | - | Jedność Niechobrz | |
Strug Tyczyn | - | Głogovia Głogów Młp. | |
Kolejka 29 - 8-9 czerwca
Strug Tyczyn | - | Wisłok Strzyżów | |
Głogovia Głogów Młp. | - | Strumyk Malawa | |
Jedność Niechobrz | - | KS Stobierna | |
Błażowianka Błażowa | - | Błękit Żołynia | |
Orzeł Wólka Niedźw. | - | Sawa Sonina | |
Resovia II | - | Włókniarz Rakszawa | |
Sokół Sokołów Młp. | - | Bratek Bratkowice | |
LKS Trzebownisko | - | KS Zaczernie | |
Kolejka 30 - 15-16 czerwca
Wisłok Strzyżów | - | LKS Trzebownisko | |
KS Zaczernie | - | Sokół Sokołów Młp. | |
Bratek Bratkowice | - | Resovia II | |
Włókniarz Rakszawa | - | Orzeł Wólka Niedźw. | |
Sawa Sonina | - | Błażowianka Błażowa | |
Błękit Żołynia | - | Jedność Niechobrz | |
KS Stobierna | - | Głogovia Głogów Młp. | |
Strumyk Malawa | - | Strug Tyczyn |
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?