Thiago Cionek strzelił gola, a Arkadiusz Reca zanotował asystę w meczu 1/16 Pucharu Włoch

Press Focus/x-news
W środę (04.12) Thiago Cionek strzelił gola w meczu 1/16 Pucharu Włoch, a jego SPAL wygrało z Lecce 5:1. Reprezentant Polski wpisał się na listę strzelców w 45. minucie meczu, czym podwyższył wynik na 4:0. To jego pierwszy gol od kwietnia 2018, gdy pokonał golkipera Atalanty Bergamo.

W barwach SPAL wystąpił w tym spotkaniu również Arkadiusz Reca, który rozegrał 69 minut. Boisko opuścił z powodu problemów mięśniowych, wcześniej był jednym z wyróżniających się zawodników. 24-latek zanotował w tym meczu swoją pierwszą asystę od wyjazdu do Włoch.

SPAL w kolejnej rundzie zmierzy się z klubem Krzysztofa Piątka - AC Milan. Mecz ten zostanie rozegrany 15 stycznia 2020 roku.