Tottenham Hotspur

2

FC Barcelona

4

• Koniec! Mecz 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów na Wembley nie rozczarował. Tottenham Hotspur uległ FC Barcelonie (2:4) w porywającym spotkaniu. Dwie bramki dla Dumy Katalonii zdobył Lionel Messi, a aż trzy asysty zanotował Jordi Alba.

• Kartka dla Diera w ostatnich sekundach meczu.

• Jeszcze Thomas Vermaelen za Busquetsa.

• Trzecia asysta Alby! Suarez przepuścił piłkę od lewego obrońcy, która trafiła pod nogi Messiegro. Kapitan Barcy nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

• GOOOOOOL!!! 4:2 DLA BARCELONY!!! NIESAMOWITY MESSI STAWIA KROPKĘ NAD "I"!!

• Na ostatnie kilka minut pojawi się Arturo Vidal. Zastąpi Arthura.

• W miejsce Coutinho wchodzi Rafinha.

• Fernando Llorente za Lamelę. To już ostatnia zmiana w Tottenhamie.

• Tym razem ukarany kartką Kane.

• Sergio Busquets przewraca Lamelę i ogląda żółtą kartkę.

• Moussa Sissoko pojawia się na boisku za Sona.

• Zza pola karnego uderzył zawodnik Tottenhamu, a piłka jeszcze po rykoszecie wpadła do bramki Barcy.

• GOOOOOOL!! LAMELA!!! TOTTENHAM PONOWNIE ŁAPIE KONTAKT!!

• Arthur ukarany żółtą kartką przez arbitra.

• Zmiana w Tottenhamie. Eric Dier wchodzi za Wanyamę.

• Co za odpowiedź mistrzów Hiszpanii. Messi skorzystał z podania Alby i podwyższył prowadzenie dla gości.

• GOOOOOOOL!!! 3:1!!! MESSIIIIII!!

• Kane dostał piłkę w pole karne, ograł Nelsona Semedo i strzałem w długi róg zaskoczył bramkarza Barcelony!

• GOOOOOL!!! HARRY KANE I JUŻ TYLKO 1:2!!

• Indywidualna akcja Lionela Messiego, który minął dwóch obrońców i oddał strzał w słupek!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Duma Katalonii całkowicie zdominała Tottenham i prowadzi zasłużenie.

• Jeszcze kartka dla Erika Lameli.

• Żółtym kartonikiem ukarany Victor Wanyama za ostre wejście wślizgiem.

• Kieran Trippier strzela bramkę kontaktową dla Tottenhamu, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

• Piękna bramka Barcelony! Chorwat uderzył mocno z powietrza, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

• GOOOOOL!!! 2:0!! IVAN RAKITIĆ PODWYŻSZA WYNIK!!

• Toby Alderweireld ukarany żółtą kartką.

• Coutinho dostał idealnie podanie od Jordiego Alby i uderzył praktycznie na pustą bramkę, z której wyszedł Hugo Lloris.

• GOOOOOL!!! PHILIPPE COUTINHO DAJE BŁYSKAWICZNE PROWADZENIE BARCELONIE!!

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• Pozostał kwadrans do meczu.

• - Czeka nas trudne, ale zarazem atrakcyjne spotkanie na niesamowitym stadionie, ale wiedzieliśmy już o tym tuż po losowaniu - powiedział trener ekipy z Katalonii. - Musimy zaprezentować się bardzo dobrze i po prostu wygrać - dodał Ivan Rakitić. Chorwacki pomocnik odniósł się także do powrotu do składu bramkarza rywali Hugo Llorisa. - Cieszę się z tego, że wraca do gry. Problem polega na tym, że jest Francuzem i nie lubię go za bardzo, bo wygrał w finale mistrzostw świata - przyznał z uśmiechem na twarzy Rakitić.

• Na przedmeczowej konferencji prasowej przed starciem Tottenham - Barcelona Harry Kane został zapytany o ocenę Lionela Messiego, z którym przyjdzie mu rywalizować. - Messi wyznacza standardy. On i Ronaldo przekroczyli barierę, jaką w poprzednich latach ustalili inni piłkarze. To motywuje mnie do tego, by być lepszym zawodnikiem. Mam nadzieję, że pewnego sezonu strzelę tyle samo, a może nawet więcej goli niż on - powiedział angielski napastnik.

• Mistrz Hiszpanii zaczął rozgrywki Ligi Mistrzów od rozgromienia PSV 4:0, ale ostatnio gra zespołowi z Katalonii nie idzie. W lidze Barca nie wygrała ostatnich trzech meczów. Jej słabszą dyspozycję będzie chciał wykorzystać Tottenham. Koguty na inaugurację przegrały z Interem 1:2, chociaż jeszcze w 85. minucie prowadził 1:0. Wygrana jest więc im bardzo potrzebna. Zapowiada się zacięte spotkanie.

• Witamy! Tottenham i Barcelona rywalizują w grupie B, którą spokojnie można uznać za grupę śmierci, gdyż stawkę uzupełniają PSV Eindhoven i Inter Mediolan. Nikt nie może sobie tu pozwolić na stratę punktów. W tym miejscu możecie śledzić najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.