Tottenham Hotspur - RB Lipsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Koguty bez swoich asów

Tottenham Hotspur

0

RB Lipsk

1

• Koniec meczu! RB Lipsk pokonuje na wyjeździe Tottenham i pewnym krokiem zbliża się w stronę ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

• Erik Lamela ogląda jeszcze żółtą kartkę.

• Harry Winks uderza zdecydowanie zbyt słabo. Peter Gulacsi z dużym spokojem broni ten strzał.

• 5 minut dłużej potrwa ten mecz.

• Dwóch zawodników Lipska potrzebuje pomocy medycznej. Kibice gospodarzy nie są zadowoleni z tej sytuacji.

• Lucas Moura był bardzo blisko zdobycia bramki, ale nie trafił w światło bramki z 5 metra!

• Bardzo dobre uderzenie Erika Lameli, ale znowu świetnie broni bramkarz gości!

• Lucas Moura faulowany pod polem karnym rywala! Tottenham będzie miał okazję na zdobycie gola!

• Ostatnią zmianę przeprowadza Julian Nagelsmann. Konrad Laimer zostaje zmieniony przez Emila Forsberga.

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Patrik Schick zmieniony przez Yussufa Poulsena.

• Amadou Haidara zmienia Christophera Nkunku.

• Giovani Lo Celso oddał znakomity strzał z rzutu wolnego! Peter Gulacsi cudem paruje piłkę na słupek!

• Christopher Nkunku fauluje rywala pod swoim polem karnym i trafia do notesu sędziego. Jest kolejnym ukaranym żółtą kartką graczem w tym meczu.

• Timo Werner notuje znakomity sezon! Czy w przyszłym sezonie będzie częścią wielkiego transferu?

• Marcel Sabitzer zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak Austriak został zablokowany.

• Na murawie melduje się także Tanguy Ndombele, a schodzi Gedson Fernandes.

• Podwójna zmiana w ekipie Jose Mourinho. Delle Alli zostaje zmieniony przez Erika Lamelę.

• Świetna akcja RB Lipsk! Gdyby nie cudowna interwencja Llorisa to byłoby już 0:2!

• Giovani Lo Celso uderzył na bramkę rywala prosto w ręce bramkarza gości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bardzo pewne uderzenie Timo Wernera!

• Ben Davies za faul na rywalu ogląda żółtą kartkę!

• Rzut karny dla RB Lipsk!

• Gospodarze znowu przejmują inicjatywę w meczu. Ich ataki wyglądają coraz lepiej.

• Nkunku posyła piłkę wysoko nad bramką.

• Tottenham ruszył z kopyta na początku drugiej połowy! Lucas oddał sprytny strzał, który świetnie obronił Peter Gulacsi!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! RB Lipsk zdecydowanie przeważa, ale nie zdołali udokumentować tego golem! Czekamy na drugie 45 minut!

• Angelino przewraca się w polu karnym rywala, ale o odgwizdaniu faulu nie ma mowy.

• Timo Werner na spalonym. Przerwana akcja gości.

• Delle Alli nie sięgnął piłki zagranej przez Fernandesa! Było blisko!

• Cudowna interwencja Hugo Llorisa! Francuz znakomicie odbił strzał Timo Wernera!

• Timo Werner ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Angelino zostało zablokowane. Goście będą mieć rzut rożny.

• Timo Werner dopadł do podania Angelinio, tylko że uderzył niedokładnie. Piłka minęła bramkę Llorisa.

• Tottenham jak na razie nie istnieje. Gospodarze przeprowadzili jedną interesującą akcję ofensywną i nadal ich gra jest bardzo statyczna.

• Christopher Nkunku świetnie utrzymał się przy piłce w polu karnym rywala, ale ostatecznie trafił piłką w Davinsona Sancheza.

• Ależ było blisko! Patrik Schick świetnie uderzył głową i piłka minimalnie mija bramkę Tottenhamu!

• Spokojniejszy fragment meczu po bardzo intensywnym początku. Wiele wydarzyło się przez te 15 minut.

• Marcel Sabitzer również zostaje ukarany żółtą kartką.

• Giovani Lo Celso bardzo szybko ogląda żółtą kartkę.

• Patrik Schick po raz kolejny uderzył z dystansu, ale tym razem trafił prosto w ręce Hugo Llorisa.

• Pierwsza bardzo groźna akcja Tottenhamu! Steven Bergwijn uderzył ze skraju pola karnego i świetni broni golkiper z Lipska!

• Nordi Mukiele podłączył się do akcji ofensywnej, jednak w decydującym momencie został zablokowany.

• Co tu się dzieje! RB Lipsk niewiarygodnie rozpoczął ten mecz! Mocno zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale Hugo Llorisowi udało się uratować swój zespół!

• Bardzo szybko goście rozpoczęli atak na bramkę rywala! Patrik Schick huknął z dystansu tuż obok bramki!

• Byki z Lipska rozpoczynają mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Największą bolączką Jose Mourinho było obsadzenie ataku. Kontuzjowani są bowiem Son Heung-Min i Harry Kane. Dużo lepiej wygląda siła ofensywna gości, w której flagową postacią jest oczywiście Timo Werner. Młody Niemiec goni Roberta Lewandowskiego w klasyfikacji strzelców Bundesligi zdobywając 20 bramek w 22 meczach.

• Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Oba zespoły potrafią zdobywać dużą ilość bramek i na to dzisiaj liczą wszyscy kibice piłki nożnej! Ciężko wskazać faworyta - Tottenham ma spore problemy kadrowe, a ekipa Juliana Nagelsmanna ostatnio trochę spuściła z tonu.

• Dobry wieczór Państwu! Przed nami kolejny, emocjonujący wieczór z Ligą Mistrzów! Tottenham na własnym stadionie gościć będzie RB Lipsk! Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

©East News

Tottenham Hotspur - RB Lipsk ONLINE. Finalista poprzedniej edycji Ligi Mistrzów w pierwszym meczu 1/8 finału podejmie RB Lipsk. Gospodarze do środowego starcia przystąpią poważnie osłabieni. Początek spotkania o godz. 21. Relacja na żywo w GOL24!

©East News

Liga Mistrzów: Tottenham Hotspur - RB Lipsk ONLINE

Tottenham Hotspur zagra nie tylko bez Harry'ego Kane'a, ale także i Sona Heung-Mina. Angielski snajper leczy poważną kontuzję mięśniową, natomiast Koreańczyk w ostatnim meczu ligowym z Aston Villą złamał rękę.
Son w trwającym sezonie był dla "Kogutów" bezcenny. W 32 meczach zdobył 16 bramek i zanotował dziewięć asyst. W dużej mierze dzięki jego trafieniom Tottenham przesunął się na piąte miejsce w tabeli Premier League ze stratą jednego punktu do czwartej Chelsea.

Diagnoza w sprawie Sona mocno podłamała Jose Mourinho. - Czy spodziewam się, że Son zagra jeszcze w tym sezonie? Nie. Jeśli wystąpi w jednym, dwóch meczach, to tylko dlatego, że Simon (szef komunikacji Tottenhamu) jest wielkim optymistą i mam nadzieję, że ma rację. Według mnie jednak tak nie będzie - przyznaje trener "Kogutów".

Lipsk wygrał swoją grupę Ligi Mistrzów dystansując Olympique Lyon, Benficę i Spartak Moskwa, a w Bundeslidze rundę zakończył na pierwszym miejscu. Obecnie sytuacja klubu z Saksonii nie wygląda już tak różowo. Ten rok Lipsk rozpoczął od serii czterech meczów bez zwycięstwa i stracił pozycję lidera na rzecz Bayernu. W miniony weekend przełamał się jednak w potyczce z Werderem Brema.

Zespół Juliana Nagelsmanna do pojedynku nie przystąpi w optymalnym składzie. W Londynie zabraknie przede wszystkim lidera obrony Dayota Upamecano, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek. Jeszcze jesienią z powodu kontuzji ze składu wypadli inni defensorzy - Willy Orban i Ibrahima Konate. Niewykluczone, że wobec tych kłopotów Nagelsmann w Londynie postawi na grę trójką obrońców.

Tottenham Hotspur - RB Lipsk. Przewidywane składy:

Tottenham: Lloris - Aurier, Alderweireld, Sanchez, Davies - Ndombele, Winks, Lo Celso - Moura, Alli, Bergwijn.

RB Lipsk: Gulacsi - Mukiele, Klostermann, Halstenberg - Sabitzer, Haidara, Laimer, Angelino, Nkunku - Werner, Poulsen.

Tottenham Hotspur - RB Lipsk TRANSMISJA TV

Spotkanie Tottenhamu z Lipskiem w środę 19 lutego o godz. 21. Transmisja na żywo TVP1 oraz Polsat Sport Premium 1. Przedmeczowe studio w TVP Sport już od 19:55. Komentować będzie duet: Michał Zawacki - Jacek Magiera. Gdzie oglądać mecz w internecie? Darmowy stream online na sport.tvp.pl. Relacja na żywo w GOL24 od 21. Zapraszamy!