Transparent "Murem za Probierzem" na Cracovii z przekreślonym logiem Twittera

Jacek Czaplewski
Andrzej Banaś/Anna Kaczmarz
Podczas pierwszej połowy meczu Cracovia - Śląsk Wrocław na jednej z trybun pojawił się transparent "Murem za Probierzem" z przekreślonym logiem Twittera. W przerwie płótno zostało ściągnięte.

W środowisku "Pasów" opinie na temat Probierza są podzielone. Część uważa, że powinien pracować w klubie dalej, część przeciwnie, wskazując na toporny styl gry czy po prostu brak wyników. Ta grupa aktywnie udziela się na Twitterze.

Na inaugurację Cracovia uratowała punkt z Górnikiem Łęczna (1:1). Dziś w meczu ze Śląskiem Wrocław ponownie straciła bramkę jako pierwsza i ostatecznie przegrała 1:2. W składzie tak jak tydzień temu znalazł się tylko jeden Polak - ten z przymusowym statusem młodzieżowca.

Probierz pracuje w Cracovii od czerwca 2017 roku. Dłuższy staż w klubach Ekstraklasy ma jedynie Marek Papszun z Rakowa Częstochowa.

W styczniu Probierz podał się do dymisji, ale nie została ona przyjęta przez prezesa Janusza Filipiaka.

Bruk-Bet Termalica - Wisła Kraków. Kibice na meczu w Nieciec...