Dorota Kułaga
Trener Korony Dominik Nowak odczuwa niedosyt po meczu z Arką Gdynia
Trener Korony Dominik Nowak odczuwa niedosyt po meczu z Arką Gdynia Korona Kielce/Przemysław Świderski
Korona Kielce zremisowała w meczu Fortuna 1 Ligi z Arką Gdynia 0:0. Trener Dominik Nowak odczuwał niedosyt po tym remisie. Uważa, że Korona była lepsza w tym spotkaniu i zasłużyła na zwycięstwo.

-Pierwsza połowa była mocno wyrównana, W przerwie zaznaczyliśmy jeszcze ten element jak mamy się ustawiać, grać agresywnie, żeby jeszcze szybciej tę piłkę odbierać i umiejętnie neutralizować środkową strefę boiska. I myślę, że to się udało. W drugiej połowie mój zespół w pełni kontrolował wydarzenia na boisku. Miał pełną kontrolę nad spotkaniem. Stworzyliśmy sporo sytuacji. Na koniec mogę tylko powiedzieć, że jest remis, a w szatni jest smutek, ponieważ w mojej ocenie zasłużyliśmy na wywiezienie trzech punktów. Uważam, że w przekroju całego spotkania byliśmy drużyną lepszą, dojrzalszą, grająca mądrzej. Zabrakło tylko bramki - mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Korony Dominik Nowak.

-Cel był jasny, jechaliśmy tu po trzy punkty. Nie baliśmy się Arki. Z szacunkiem podchodziliśmy do rywala, natomiast wiedzieliśmy, że plan na to spotkanie może nam dać trzy punkty. Szkoda, bo straciliśmy dwa punkty - dodał trener Korony.