Trener Lecha Ivan Djurdjević: - Widać, że ŁKS walczy o powrót do ekstraklasy

p
Piłkarze ŁKS pechowo przegrali w pierwszej rundzie Pucharu Polski z Lechem Poznań 0:1, tracąc gola w ostatniej minucie dogrywki.

Oto garść opinii ze stron klubowych o łodzianach.
Ivan Djurdjević (trener Lecha): Wiedzieliśmy, że ŁKS to drużyna, która gra dobry futbol. Chciałbym pogratulować trenerowi Moskalowi, widać jasny model. Chcą zbudować coś dobrego na solidnych fundamentach. ŁKS widać, że walczy o awans do ekstraklasy.
Kazimierz Moskal (trener ŁKS): Jest mi po prostu żal moich zawodników, bo walczyli przez całe spotkanie bardzo mocno. Mamy duży niedosyt, bo liczyliśmy, że doprowadzimy do rzutów karnych.

Matus Putnocky (bramkarz Lecha): ŁKS chciał grać w piłkę i jak już stwarzał sytuacje pod moją bramką to były one groźne.
Łukasz Trałka (pomocnik Lecha) Rywal na pewno zaskoczył nas tym, że jest drużyną, która chce grać w piłkę i nie boi się tego robić. Przez całe 120 minut ełkaesiacy pokazali się z jak najlepszej strony. Wysoko zawiesili nam poprzeczkę wymagań.
Piotr Pyrdoł (pomocnik ŁKS) Graliśmy z Lechem jak równy z równym, dlatego jest niedosyt, że nie udało się utrzymać remisu do ostatniego gwizdka.

Materiał oryginalny: Trener Lecha Ivan Djurdjević: - Widać, że ŁKS walczy o powrót do ekstraklasy - Express Ilustrowany