Trenerzy o meczu Zagłębie Lubin - Wisła Kraków. Martin Sevela: Byliśmy lepsi fizycznie. Peter Hyballa: Zaważyły indywidualne błędy

Jacek Czaplewski
PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków zebrała lanie od Zagłębia Lubin, bo inaczej nie można określić porażki 1:4. Oto jak mecz podsumowali obaj trenerzy na konferencji.

Martin Sevela, trener Zagłębia Lubin: - Wynik jest bardzo dobry. Pierwsze minuty nie były idealne. Wisła strzeliła gola po rożnym, ale odpowiedzieliśmy trafieniem Podlińskiego. Na drugą połowę wyszliśmy z innym nastawieniem. Tworzyliśmy okazje, strzelaliśmy na bramkę. Byliśmy lepsi fizycznie, a do tego pokazaliśmy piłkarską jakość. To ważne trzy punkty po trudnym meczu w Mielcu.

Peter Hyballa, trener Wisły Kraków: - Gratuluję Zagłębiu zwycięstwa. Jak do tego doszło? W pierwszej połowie naprawdę dobrze graliśmy. Strzeliliśmy gola, mieliśmy szanse na kolejne. Strzały niestety były na bramkę, a nie do bramki. W drugiej połowie indywidualne błędy Szoty, Lisa, Żukowa i Yeboaha doprowadziły do wyniku 1:4.

Oficjalnie: Raków wraca na stadion w Częstochowie

Oficjalnie: Raków wraca na stadion w Częstochowie. Pierwszy ...