Trenerzy po meczu Flota Świnoujście - Widzew Łódź (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Flota Świnoujście - Widzew Łódź
Trenerzy po meczu Flota Świnoujście - Widzew Łódź Łukasz Łabędzki
W meczu 26. kolejki 1. ligi Flota Świnoujście pokonała Widzew Łódź.2:0. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Romuald Szukiełowicz (Flota Świnoujście): Zagraliśmy całkiem dobry mecz. Mieliśmy dobrze rozpracowany Widzew i pod to stworzyliśmy naszą taktykę. Zdawaliśmy sobie sprawę, jak grają goście z Łodzi i tak był ustawiony dziś zespół Floty. Wychodziło nam to i z tego były sytuacje bramkowe, do których dochodziliśmy. Do przerwy mogliśmy zdobyć już gole, ale udało nam się to dopiero po przerwie. Konsekwentnie walczymy o punkty, które dadzą nam pewne utrzymanie, a do tego potrzeba nam jeszcze kilku wygranych.

Wojciech Stawowy (Widzew Łódź): Gratulacje dla Floty za wygraną. W skrócie naszą grę mogę podsumować tak, że do Świnoujścia nie dojechaliśmy. Graliśmy bez agresji boiskowej, nie widać było po nas, że gramy z charakterem i ambitnie walczymy o utrzymanie się w lidze. Jak nie zdobywa się punktów, to nie można myśleć o zostaniu w lidze. Wiemy, jaka jest nasza sytuacja w tabeli, a na boisku wyglądaliśmy, jak bylibyśmy już utrzymani w pierwszej lidze. Nawet gdyby tak było, to nie można tak grać, jak dziś w Świnoujściu. Przy stanie 1:0 coś w naszej grze drgnęło, ale nie starczyło to na to, aby wywieźć z Pomorza punkty. Potem straciliśmy drugą bramkę. Za nami bardzo słaby mecz.

źródło: Widzew Łódź