Trenerzy po meczu Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice
Trenerzy po meczu Puszcza Niepołomice - Rozwój Katowice Łukasz Łabędzki
Udostępnij:
W meczu 26. kolejki 2. ligi Puszcza Niepołomice przegrała u siebie z Rozwojem Katowice 0:1. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Łukasz Gorszkow (Puszcza Niepołomice): Po pierwszej połowie ciężko było przypuszczać, że Puszcza to spotkanie przegra, ale mecz składa się z dwóch połówek. Po przerwie coś zaczęło szwankować. Dopuściliśmy do celnego uderzenia, przez które przegraliśmy. Trzeba grać dalej, bo liga się jeszcze nie skończyła. Gratuluję Rozwojowi zwycięstwa. My musimy już myśleć o kolejnym spotkaniu.

Marek Koniarek (Rozwój Katowice): Przez pierwsze minuty nie umieliśmy zaskoczyć. Zaczynaliśmy grać swoje powoli. Nie było nam łatwo dostosować się do gry „długą” piłką, typowej walki. Widać było, że chłopcy z Puszczy wyszli mocno nastawieni na walkę. W szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy przyspieszyć, grać więcej podaniami. Mieliśmy więcej atutów w grze kombinacyjnej, wydaje mi się że byliśmy drużyną lepszą. Ładna bramka Gackiego. Obawiałem się ostatnich dziesięciu minut, ale zagraliśmy do końca. Dodam, że jeszcze niejeden rywal będzie miał tutaj z Puszczą ciężko.

źródło: Rozwój Katowice