Trenerzy po meczu Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Trenerzy po meczu Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn Łukasz Łabędzki
W meczu 6. kolejki 1. ligi, Wigry Suwałki przegrały na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn 1:2 (0:1). Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Zbigniew Kaczmarek (Wigry Suwałki): Zasłużone zwycięstwo Stomilu. Skuteczność była po stronie klubu z Olsztyna. Źle zagraliśmy w pierwszej połowie, spodziewaliśmy się, że Stomil będzie grał z kontry, byliśmy bezradni w tej części meczu. W drugiej połowie chłopcy zareagowali, po wyrównaniu myślałem, że wszystko pójdzie tak jak sobie zaplanowaliśmy, ale znowu nastąpił błąd w defensywie i straciliśmy bramkę. To jest niemożliwe, że tracimy bramkę po stałym fragmencie. Był wyznaczony zawodnik do krycie Lecha, nie wiem jak to się stało. To było dobre spotkanie z obu stron.

Mirosław Jabłoński (Stomil Olsztyn): Był to dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Każdy mógł wygrać, ale wydaje mi się, że to my mieliśmy czyściejsze sytuacje. Udało się nam do końca dowieźć zwycięstwo, co nas bardzo cieszy. Cieszy także fakt, że zwycięstwo przyszło po dobrej grze.