W meczu trzeciej ligi, Wissa Szczuczyn zremisowała 2:2 z Pilicą Białobrzegi.

Wissa Szczuczyn - Pilica Białobrzegi 2:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Tercjak 12, 70 – Igor Korczakowski 85, Marcin Bykowski 90+4.
Pilica: Adamczyk – Kencel, Walasek, Żurawski, Karasek (53 Winiarski), Rawski (72 Bykowski), Michalski, Zawadzki, Korczakowski, Paterek, Pankowski (63 Muniak).

Podopieczni trenera Mariusza Sawy, jeszcze w 85 minucie przegrywali 0:2. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Marcin Bykowski zapewnił Pilicy jeden punkt.
W spotkaniu z Wissą z różnych powodów nie mogli zagrać Olaf Uziębło, Bartłomiej Niedziela oraz Kamil Czarnecki. Po kontuzji do składu powrócił Adrian Karasek.
Pierwsza połowa źle zaczęła się dla podopiecznych trenera Mariusza Sawy. Już w 12 minucie piłkę wzdłuż pola karnego otrzymał Łukasz Tercjak i strzałem w krótki róg pokonał Filipa Adamczyka. Pilica szybko mogła wyrównać. Dobrą okazję w polu karnym miał Patryk Walasek, jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Mimo ataków Pilicy w pierwszej części gry wynik nie uległ zmianie.
W drugiej części gry od początku do ataków ruszyła Pilica, jednak brakowało dokładnego wykończenia przy przeprowadzanych akcjach. Gospodarze natomiast nastawili się na grę z kontry i w 70 minucie po jednej z takich akcji ponownie Łukasz Tercjak strzałem w długi róg umieścił futbolówkę w siatce. Po tym golu sytuacja Pilicy była już praktycznie beznadziejna, jednak nasz zespół pokazał charakter w samej końcówce meczu. Najpierw w 85 minucie na strzał z około 30 metrów zdecydował się Igor Korczakowski. Piłka po rękach golkipera Wissy i po otarciu się o poprzeczkę ostatecznie trafiła do siatki. Po tym golu jeszcze mocniej Pilica zaatakowała gospodarzy. W doliczonym czasie gry z rzutu rożnego dośrodkowywał Konrad Paterek, a najlepiej w polu karnym ustawiony był wprowadzony w drugiej połowie Marcin Bykowski, który strzałem w krótki róg doprowadził do remisu. Chwilę później jeszcze jedną okazję miał Konrad Paterek, jednak uderzył minimalnie nad poprzeczką.