W meczu 17 ostatniej kolejki rundy jesiennej w piłkarskiej trzeciej lidze, Wisła Sandomierz pokonała 1:0 Chełmiankę w Chełmie.

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz 0:1 (0:1),
0:1 Krystian Sornat 39.
Wisła: Wierzgacz - Korona, Konefał, Kolbusz, Chorab (87' Ferens) - Piątkowski (90' Piechniak), Mokrzycki (61' Sudy), Kamiński, Sornat (75' Łata) - Putin (70' Nogaj), Poński.

fajną wygraną i z trzema cennymi punktami zakończyła rundę jesienną Wisła Sandomierz. Jedynego gola na wagę wygranej, po zespołowej akcji strzelił kilka minut przed końcem pierwszej połowy, Krystian Sornat.

Wisła zakończyła granie w lidze, ale w tym roku czeka jeszcze podopiecznych trenera Dariusza Pietrasiaka, mecz trzeciej rundy Pucharu Polski z Odrą Opole, 5 grudnia w Sandomierzu.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Trzecia liga piłkarska. Wisła Sandomierz po golu Krystiana Sornata wygrała w Chełmie z miejscową Chełmianką - Echo Dnia Świętokrzyskie