• Interwencja Neuera na linii bramkowej. Skuteczna.

• Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 20 minut.

• GOL! Bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył Schulz!

• Grillitsch obejrzał żółtą kartkę.

• Kolejna zmiana. Zszedł Demirbay, wszedł Geiger.

• Zmiana. Zszedł Vogt, wszedł Grillitsch.

• Ależ okazja dla Hoffenheim! Uderzenie Joelingtona obronił Neuer, a dobitka Demirbaya z bardzo dobrej pozycji była niecelna!

• Dwa rzuty rożne dla gości z Monachium z rzędu. Bez większego zagrożenia dla Baumanna.

• Strzał gospodarzy z kilkunastu metrów, a piłka jeszcze skozłowała przed Neuerem, lecz golkiper Bayernu nie popełnił błędu.

• Rozpoczęła się druga połowa!

• Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi 2:0 po golach Goretzki! Na drugą część spotkania zapraszamy za kwadrans!

• GOL! Bayern tuż przed przerwą prowadzi 2:0! Strzelcem drugiego gola w dzisiejszym spotkaniu jest Goretzka!

• Lewandowski główkował z bliskiej odległości, jednak jego uderzenie zatrzymał golkiper. W polu karnym znalazł się jeszcze Goretzka i przy jego dobitce Baumann był bez szans.

• GOL! Bayern obejmuje prowadzenie, a zdobywcą bramki jest Goretzka!

• Goretzka wbiegł w pole karne Hoffenheim. Miał sporo miejsca i uderzył prawą nogą w kierunku bramki Baumanna. Golkiper gospodarzy sparował futbolówkę przed siebie.

• Vogt obejrzał żółtą kartkę.

• Rzut wolny dla gości z Monachium.

• Lewandowski podał do Comana, jednak akcję Bayernu przerwali wracający zawodnicy gospodarzy.

• Mueller bliski zdobycia bramki, jednak piłka po zagraniu Lewandowskiego i strzale Niemca, przeleciała nieznacznie obok słupka!

• Mueller chciał zagrać do Lewandowskiego, ale piłkę wybił Schulz.

• Strzał Lewandowskiego, jednak Polak zamiast do bramki trafił w... bandę reklamową.

• Javi Martinez przerwał groźnie zapowiadający się atak Hoffenheim.

• Chorągiewka sędziego asystenta powędrowała do góry. Coman na spalonym.

• Rzut wolny dla Hoffenheim. Niebezpieczne zagranie do Kramaricia i pierwsza interwencja Neuera w dzisiejszym spotkaniu.

• Zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Tobias Welz.

• Klub z Monachium liczy na jak najszybsze odrobienie sześciopunktowej straty do prowadzącej Borussii. By tak się stało, należy dobrze rozpocząć wiosnę, dlatego tak ważne jest pokonanie Hoffenheim. Podopieczni Niko Kovaca chcieliby kontynuować zwycięską serię z końca ubiegłego roku, gdy wygrywali w pięciu kolejnych spotkaniach w Bundeslidze.

• We wspomnianej już przez nas ostatniej kolejce Bundesligi w 2018 roku, Hoffenheim zremisowało (1:1) z Mainz, a Bayern wygrał (3:0) z Eintrachtem Frankfurt. Gospodarze pożegnali się już z Ligą Mistrzów, jednak wiosną powalczą o to, by w kolejnym sezonie znów wystąpić w europejskich pucharach. Po 17. kolejkach mają 25 punktów na koncie i zajmują siódme miejsce w tabeli. Sympatycy drużyny Juliana Nagelsmanna musieli pogodzić się z tym, że każdym z sześciu ostatnich ligowych spotkań dzielili się punktami z rywalami. Dziś jednak chętnie podtrzymaliby tę serię i urwali cenne „oczka” wiceliderowi. Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie.

• Skład oraz ławka rezerwowych gości:

• Skład oraz ławka rezerwowych gospodarzy:

• Witamy w relacji LIVE z jedynego zaplanowanego na piątek meczu Bundesligi: TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium. Pierwszy gwizdek o godz. 20:30.

red

Hoffenheim – Bayern LIVE! Odrobić straty do lidera

Hoffenheim – Bayern LIVE! Odrobić straty do lidera ©East News

TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium ONLINE. Liga niemiecka powraca. W rundzie wiosennej walka o mistrzostwo kraju zapowiada się zdecydowanie ciekawiej niż w poprzednich latach. Dziś po raz pierwszy w 2019 roku będziemy mogli przekonać się, w jakiej formie jest wicelider z Monachium. Zapraszamy na relację LIVE z jedynego, zaplanowanego na piątek meczu Bundesligi: TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium. Pierwszy gwizdek o godz. 20:30.

TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium ONLINE

Liga niemiecka powraca. Poprzednia kolejka Bundesligi została rozegrana jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Po kilku tygodniach oczekiwania, w piątkowy wieczór przekonamy się, w jakiej formie jest m.in. wicelider z Monachium. Klub Roberta Lewandowskiego zmierzy się na wyjeździe z TSG 1899 Hoffenheim. Pierwszy gwizdek arbitra Tobiasa Welza o godz. 20:30. Nie możecie tego przegapić!

W zespole gości nie zobaczymy kontuzjowanych Ribery'ego, Robbena i Tolisso, a w drużynie gospodarzy zabraknie takich zawodników jak Bicakcić, Nordtveit, czy Rupp.

Hoffenheim – Bayern TRANSMISJA

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie transmitowane na Canal+ Sport. Zapraszamy także do GOL24.PL na relację od godz. 20:10.