Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź. Sędzia odmówił wyjazdu na...

Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź. Sędzia odmówił wyjazdu na mecz (zdjęcia, wideo)

ma

Gazeta Współczesna

Aktualizacja:

Gazeta Współczesna

Mecz III ligi Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź
1/7
przejdź do galerii

Mecz III ligi Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź ©Krzysztof Jankowski

Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że wszczął postępowanie wyjaśniające w związku z otrzymaniem propozycji korupcyjnej przez sędziego wyznaczonego do prowadzenia niedzielnego spotkania III ligi Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź.
Informację o sprawie podał portal futbolfejs.pl. Dziennikarz tego portalu twierdzi, że arbiter Kamil Baranowski przed meczem otrzymał anonimowy e-mail z propozycją korupcyjną wraz z pogróżkami. Sędzia zgłosił sprawę swoim przełożonym, ale ci nie wyznaczyli innego rozjemcy na ten mecz. Baranowski odmówił wyjazdu do Bielska Podlaskiego. Ostatecznie spotkanie poprowadził Piotr Urban z Warszawy. Mecz zakończył się wygraną 1:0 Widzewa.

Zobacz galerię

Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź. Sędzia odmówił wyjazdu na mecz (zdjęcia, wideo)Postępowanie w tej sprawie wszczął Polski Związek Piłki Nożnej. W komunikacie piłkarskiej centrali można przeczytać: ,,PZPN stanowczo potępia wszelkie przejawy działań korupcyjnych i zgodnie z regulaminem dyscyplinarnym PZPN każdorazowe podejrzenie nieuczciwych działań będzie oznaczało wszczęcie postępowania wyjaśniającego przez rzecznika dyscyplinarnego".

eSkadra na Mundial - CIEKAWOSTKI O BIAŁO-CZERWONYCH

[/cs]

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej