Udinese lepsze od Fiorentiny w pierwszym półfinale Pucharu Włoch (ZDJĘCIA)

msz
Udinese pokonało na własnym boisku Fiorentinę 2:1 w pierwszym meczu półfinału Pucharu Włoch i przed rewanżem we Florencji jest w niezłej sytuacji. "Viola" nie jest jednak bez szans, bo do awansu wystarczy jej skromne zwycięstwo 1:0.

Gospodarze prowadzili od 36. minuty po trafieniu najlepszego swojego snajpera Antonio Di Natale, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Peruwiańczyk Juan Manuel Vargas. Decydującą akcję zawodnicy Udinese rozegrali w 82. minucie, a zwycięskiego gola strzelił Kolumbijczyk Luis Muriel, który pojawił się na boisku kwadrans wcześniej.

Mecz z ławki rezerwowych oglądało dwóch polskich piłkarzy: Piotr Zieliński (Udinese) i Rafał Wolski (Fiorentina).

W środę w drugim półfinale Roma zmierzy się z Napoli.