0

ŁKS Łódź

2

• Koniec meczu!

• Najlepsza okazja gospodarzy w tym spotkaniu. Bramkarz gości minął się z górną piłką, ale żaden z trzech piłkarzy Unii w polu karnym nie był w stanie dobić jej na pustą bramkę.

• Machaj ukarany kartką za faul na przeciwniku.

• Zmarnowana szansa Sajdaka! Zawodnik ŁKS-u wyszedł sam na sam z bramkarzem, uderzył miękko, tuż ponad nim, ale minimalnie chybił!

• Uderzenie Kędziory z ostrego kąta i przetestowany teraz bramkarz gości. Arndt przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

• Sekulski i Sajdak za Kelechukwu i Corrala.

• Uraz Kamila Dankowskiego, który ucierpiał w starciu z rywalem. Mamy przerwę w grze.

• Radziński za Sobocińskiego.

• Patryk Urbański oddał celny strzał z rzutu wolnego. Był jednak za lekki, by zaskoczyć Arndta.

• Dośrodkowanie Kędziory na głowę któregoś z zawodników Unii, ale zespół Wojciecha Stawowego ma dziś szczelną defensywę.

• Dośrodkowanie na głowę Sobocińskiego, ale jego strzał był niecelny.

• Dziurzyński w miejsce Hulisza.

• Hartwich za Garstkę w zespole gospodarzy.

• Prostopadła piłka Corrala do Domingueza, ale ten nie zdążył, zanim ta opuścila boisko.

• W odpowiedzi Gracjan Goździk, którego strzał w ostatniej chwili zablokował Carlos Moros.

• Słupek po strzale Gryszkiewicza! Bardzo ładne uderzenie zawodnika ŁKS-u i dobitka Pirulo była już niecelna.

• Gryszkiewicz za Srnicia.

• W przerwie doszło do dwóch zmian. Celea za Rozwandowicza.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Tomasz Kowalczuk zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale nie musiał interweniować Arndt.

• Odpowiedź gospodarzy! Dośrodkowanie w pole karne i Gracjan Goździk mocno, aczkolwiek niecelnie uderzał głową na bramkę.

• Machaj dwukrotnie wystawił Sobocińskiego na próbę. Pierwszy strzał obrońca ŁKS-u zablokował, drugi był już bardzo niecelny.

• Przerwana kontra gości, po raz kolejny dobrze interweniował Sobociński.

• Dośrodkowanie Kamila Dankowskiego z prawego skrzydła, Samu Corral na wślizgu dosłownie wepchnął futbolówkę do bramki.

• GOOOOOOOL! SAMU CORRAL!

• Wolno budowany atak gości, w końcu piłka posłana za całą linię obrony trafia do wybiegającego Kelechukwu i ten uderzył w róg, który golkiper odsłonił wybiegając do sytuacji sam na sam. Świetna akcja łodzian.

• GOOOOOOOL! KELECHUKWU IBE-TORTI!

• Celna próba Tosika zatrzymana przez bramkarza gospodarzy.

• Uderzenie Kelechukwu z dystansu, ale wysoko nad bramką Fabiszewskiego.

• Nieudane dośrodkowanie Dankowskiego z prawej strony boiska i od bramki rozpocznie Unia.

• Kombinacyjne rozegranie piłki przez gości i bramkarz w ostatniej chwili uprzedził Pirulo.

• Interwencja Jana Sobocińskiego, który w ostatnim momencie zatrzymał prostopadle posłaną piłkę w pole karne ŁKS-u.

• Machaj nie dał rady ograć rywala na skrzydle i spokojnie rozpocznie Arndt.

• Tosik ostro fauluje rywala i gospodarze będą mieli szansę na gola ze stałego fragmentu gry.

• ŁKS miał szansę do ataku, ale Fabiszewski czujnie wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Zaczynamy spotkanie!

• Dla ŁKS-u będzie to pierwszy od trzech tygodni mecz o stawkę. A wszystko przez pojawienie się drużynie koronawirusa. Łodzianie po raz ostatni rywalizowali w pierwszej lidze 10 października, remisując bezbramkowo w Gdyni z Arką. Dwa kolejne spotkania lidera (z Koroną Kielce i Radomiakiem Radom) ze względu na COVID-19, zostały przeniesione na inny termin.

• Kibicom biało-niebieskim marzy się rewanż za tamto spotkanie sprzed 15 lat, choć będzie o to piekielnie trudno. Obie drużyny dzielą dwie klasy rozgrywkowe. Łodzianie po spadku z Ekstraklasy są liderem I ligi. Wygrali siedem meczów i jeden zremisowali.

• Ten mecz będzie powtórką sprzed 15 lat. Tamto spotkanie było wyrównane i regulaminowy czas gry zakończył się remisem 1:1. Wynik otworzył Vuk Sotirović, a do wyrównania doprowadził Branko Rasić. W dogrywce żaden zespół nie zdobył już bramki, a o tym, kto zameldował się w następnym etapie, zadecydowały rzuty karne. W nich lepsi okazali się zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy pokonali gospodarzy 5:4.

• Piłkarze Unii Janikowo awansowali do rozgrywek Fortuna Pucharu Polski dzięki wygranej w Regionalnym Pucharze Polski na szczeblu Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Są jedną z ostatnich drużyn grających w regionalnej lidze na tym etapie krajowego pucharu.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Unia Janikowo - ŁKS Łódź!

DW

Unia Janikowo - ŁKS LIVE

Unia Janikowo - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©brak

Unia Janikowo - ŁKS Łódź ONLINE. Piłkarze Unii Janikowo awansowali do rozgrywek Fortuna Pucharu Polski dzięki wygranej w Regionalnym Pucharze Polski na szczeblu Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Są jedną z ostatnich drużyn grających w regionalnej lidze na tym etapie krajowego pucharu. Do Janikowa przyjedzie mocny ŁKS. Łodzianie są liderami Fortuna 1 Ligi, imponują skutecznością i niewiele im brakuje, by potwierdzić aspiracje awansu do Ekstraklasy.

Unia Janikowo - ŁKS ONLINE

- Oczywiście pamiętam to spotkanie - wspomina Artur Polehojko, trener Unii, który także wtedy był w sztabie szkoleniowym janikowian. - W sezonie 2007/08 grałem przeciwko trenerowi Wojciechowi Stawowemu (aktualny szkoleniowiec ŁKS Łódź - przyp. red.). On wtedy prowadził Arkę Gdynia, a ja Unię. Po ciekawym meczu i dogrywce przegraliśmy 1:2. Teraz przeciwko łodzianom też postaramy się zaprezentować najlepiej jak potrafimy - zapewnia trener Unii.

Unia Janikowo - ŁKS NA ŻYWO. Kibicom biało-niebieskim marzy się rewanż za tamto spotkanie sprzed 15 lat, choć będzie o to piekielnie trudno. Obie drużyny dzielą dwie klasy rozgrywkowe. Łodzianie po spadku z Ekstraklasy są liderem I ligi. Wygrali siedem meczów i jeden zremisowali.

Dla ŁKS-u będzie to pierwszy od trzech tygodni mecz o stawkę. A wszystko przez pojawienie się drużynie koronawirusa. Łodzianie po raz ostatni rywalizowali w pierwszej lidze 10 października, remisując bezbramkowo w Gdyni z Arką. Dwa kolejne spotkania lidera (z Koroną Kielce i Radomiakiem Radom) ze względu na COVID-19, zostały przeniesione na inny termin. Ostatecznie okazało się, że w ŁKS sześciu piłkarzy musiało się zmierzyć z chorobą, a drużyna z tego powodu przez tydzień nie mogła prowadzić wspólnych treningów.

Unia Janikowo - ŁKS TRANSMISJA I STREAM

Mecz Unia Janikowo - ŁKS Łódź odbędzie się w sobotę 31 października o godz 13:00. Prawa do transmisji Fortuna Pucharu Polski ma stacja Polsat Sport, ale nie jest ona przewidziana w ramówce stacji. Zabraknie również legalnego streamu internetowego.

Internetowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra!