Mecz Urugwaj - Rosja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Mecz Urugwaj - Rosja ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Urugwaj

3

Rosja

0

• W drugim spotkaniu tej grupy Arabia Saudyjska wygrała w Wołgogradzie z Egiptem 2:1. Taki wynik powoduje, że Arabia kończy rywalizację w grupie na trzecim miejscu, a ostatnie miejsce zajmuje Egipt.

• Koniec spotkania w Samarze! Urugwaj pewnie i zasłużenie wygrywa z gospodarzem turnieju, Rosją 3:0 i wygrywa rywalizację w grupie "A" mistrzostw świata. Rosja natomiast kończy grupę na drugim miejscu.

• Urugwaj miał szansę na czwartą bramkę, ale Giorgian De Arrascaeta bardziej ustrzelił swojego partnera w polu karnym Rosji, niż wyłożył mu piłkę i okazja została zaprzepaszczona.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Z boiska schodzi strzelec bramki sprzed chwili, Edinson Cavani, a na jego miejsce pojawia się Maximiliano Gomez.

• Arbiter do drugiej połowy spotkania dolicza co najmniej cztery minuty.

• Po rzucie rożnym dla Urugwaju Rosjanie nie zdołali upilnować przeciwników, najpierw jeden z Urugwajczyków oddał strzał, który jeszcze zdołał obronić Akinfiejew, ale z dobitką Cavaniego nie miał już żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Edinson Cavani zdobywa bramkę na 3:0!!!

• Ależ fantastyczna parada Igora Akinfiejewa! Cristian Rodriguez potężnie uderzył zza pola karnego, a bramkarz Rosjan popisał się świetną interwencją!

• Chciał teraz Giorgian De Arrascaeta zaskoczyć rosyjskiego bramkarza bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego, ale Igor Akinfiejew był na miejscu i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką własnej bramki.

• W odpowiedzi będący w polu karnym Rosji Edinson Cavani próbował pokonać Akinfiejewa, ale jego strzał został zablokowany przez jednego z przeciwników.

• Ależ akcja Fiodora Smołowa! Wpadł w pole karne Urugwaju, ograł przeciwnika i chciał wstrzelić piłkę pod bramkę Muslery, ale ten przewidział ruch przeciwnika i złapał piłkę.

• Fiodor Kudriaszow teraz leży na murawie i może to być kolejne osłabienie reprezentacji Rosji w końcówce tego meczu.

• Uderzenie Cristiana Rodrigueza z dystansu, ale Igor Akinfiejew był na miejscu i z problemami zdołał wybić piłkę.

• Powinna paść trzecia bramka dla Urugwaju! Po fatalnej stracie Kutepowa ruszył z akcją Suarez i zamiast strzelać, podawał do Cavaniego, zrobił to zbyt mocno i akcja nie została zakończona golem.

• Torreira już wraca na murawę.

• Lucas Torreira leży na murawie i cierpi z bólu. Na razie nie wiadomo, czy będzie mógł kontynuować grę.

• Fatalna strata Urugwaju na własnej połowie, przyjął piłkę Artiom Dziuba, ale oddał fatalny strzał.

• Druga zmiana u Urugwajczyków. Cristian Rodriguez wchodzi w miejsce Nahitana Nandeza.

• Teraz Edinson Cavani pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w rosyjskie pole karne i oddał strzał, który okazał się bardzo niecelny.

• Druga część spotkania jest znacznie bardziej senna niż pierwsza. Przeważają Urugwajczycy, jednak niezbyt przekonująco atakują Rosjan, którzy z kolei w tym spotkaniu nie mają żadnych argumentów, by zagrozić przeciwnikom.

• Edinson Cavani otrzymał świetne prostopadłe podanie w pole karne Rosjan, gdzie został przewrócony. Jednak arbiter nie zdecydował się użyć gwizdka, gdyż Siergiej Ignaszewicz interweniował czysto.

• W reprezentacji Urugwaju mamy pierwszą zmianę. Giorgian De Arrascaeta pojawia się w miejsce Rodrigo Bentancura.

• No i ostatnia już zmiana w reprezentacji Rosji. Fiodor Smołow pojawia się w miejsce Aleksieja Miranczuka.

• Bentancur świetnie przepchał rywala pod polem karnym Rosjan, wpadł w pole karne, ale pogubił się i oddał piłkę przeciwnikom.

• Miała teraz Rosja, by złapać kontakt z przeciwnikiem. Urugwaj stracił piłkę pod własną bramką, ale Rosjanie nie potrafili z tego skorzystać, bo źle rozegrali piłkę, a Fernandes podał do rywala.

• Reprezentacja Rosji wreszcie pograła chwilę piłką w drugiej części spotkania, jednak Daler Kuzyayev źle przyjął piłkę i akcja spaliła na panewce.

• Drugą część spotkania oba zespoły rozpoczęły bardzo spokojnie. Co prawda grę prowadzi reprezentacja Urugwaju, ale na razie nie kwapi się zbytnio do stwarzania bramkowych okazji. Natomiast Rosjanie nie mają zbytnio pomysłu na zagrożenie przeciwnikom.

• Edinson Cavani chciał powtórzyć wyczyn Luisa Suareza i także zdobyć gola z rzutu wolnego, jednak snajper PSG trafił w mur.

• W przerwie miała miejsce jedna zmiana w rosyjskiej reprezentacji. Boisko opuścił Jurij Gazinskij, a w jego miejsce pojawił się Daler Kuzyayev.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania w Samarze!

• W równolegle toczonym meczu grupy "A" mistrzostw świata Arabia Saudyjska remisuje w Wołgogradzie z Egiptem 1:1.

• Koniec pierwszej połowy spotkania, Rosja do przerwy zasłużenie przegrywa w Samarze z Urugwajem 0:2.

• Do pierwszej części meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• Na razie Rosjanie nie potrafią się otrząsnąć. Grają fatalnie poza samym początkiem spotkania.

• Szybko reaguje Stanislaw Czerczesow. Za Denisa Czeryszewa pojawia się Mario Fernandes, który ma zastąpić ukaranego czerwoną kartką Smolnikowa.

• Fatalnie układa się ten mecz dla Rosjan! Za faul pod własnym polem karnym drugą żółtą kartką ukarany Igor Smolnikow!

• Rzut wolny całkowicie zmarnowany przez Rosjan. Wykonujący Aleksandr Samedow przeniósł piłkę nad polem karnym i piłka wyszła na aut.

• Powinna paść trzecia bramka dla Urugwaju! Świetną prostopadłą piłką został obdarowany Luis Suarez, wyszedł sam na sam z Igorem Ankifiejewem, ale Urugwajczyk przegrał pojedynek z rosyjskim bramkarzem.

• Druga żółta kartka w tym spotkaniu i po raz drugi ukarany gracz rosyjski. Ukarany Igor Smolnikow.

• Piłka trafiła pod polem karnym Urugwaju do Artioma Dziuby, ten jednak źle przyjął piłkę i po chwili ją stracił.

• Ależ Urugwajczycy punktują rosyjską drużynę. Po rzucie rożnym dla Urugwaju, piłka została wybita przed pole karne, gdzie był Diego Laxalt, ten postanowił uderzyć na bramkę Akinfiejewa, futbolówka odbiła się jeszcze od Denisa Czeryszewa i wpadła do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Urugwaj prowadzi już 2:0 po bramce Diego Laxalta!

• Senegalski arbiter na razie dość często przerywa grę, temperuje zapędy zawodników obu drużyn.

• Bardzo dobrze dzisiaj współpracuje duet Dziuba - Czerwyszew. Teraz ten drugi dośrodkowywał piłkę w urugwajskie pole karne po rzucie rożnym, a ten pierwszy uderzał głową, jednak futbolówka powędrowała trochę nad bramką Fernando Muslery.

• Na razie z gry lepiej prezentuje się Urugwaj. Rosjanie są nieco cofnięci i próbują zaskoczyć rywali szybkimi kontrami.

• Ależ miała szansę Rosja na odpowiedź! Artiom Dziuba idealnie wyłożył piłkę do Czeryszewa, a ten strzałem z woleja trafił w sam środek urugwajskiej bramki, gdzie był Fernando Muslera.

• Urugwajczyk świetnie uderzył po ziemi tuż przy prawym słupki rosyjskiej bramki. Nieco spóźniony Igor Akinfiejew nie miał szans na skuteczną interwencję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Luis Suarez zdobywa bramkę z rzutu wolnego i Urugwaj obejmuje prowadzenie!

• Bardzo groźny faul pod samym polem karnym reprezentacji Rosji. Jurij Gazinskij faulował rywala i otrzymał za to żółtą kartkę.

• Reprezentacja Urugwaju straciła piłkę na własnej połowie i z kontrą ruszyli Dziuba i Czeryszew. Futbolówka trafiła do tego drugiego, który jednak był świetnie blokowany i nie zdołał dograć w pole karne rywali.

• Urugwaj stara się prowadzić grę, rozgrywają piłkę w środku pola, ale nie potrafią przedrzeć się pod bramkę gospodarzy.

• Na razie dość spokojnie rozpoczęli Rosjanie to spotkanie. Nie kwapią się do atakowania bramki rywali.

• Już pierwsze uderzenie na rosyjską bramkę. Na strzał z dystansu zdecydował się Matias Vecino, ale uderzył minimalnie niecelnie.

• Pierwszy gwizdek senegalskiego arbitra Malanga Diedhioua i zaczynamy pojedynek na Cosmos Arena w Samarze!

• Piłkarze obu reprezentacji są już w tunelu prowadzącym na murawę stadionu w Samarze. Za moment początek tego spotkania!

• W Samarze jest dzisiaj gorąco, teraz są trzydzieści dwa stopnie Celsjusza. To na pewno nie pomoże zawodnikom w tym spotkaniu.

• W 1/8 finałów Rosja i Urugwaj trafią na dwie najlepsze drużyny z grupy B, w której szanse na awans mają Hiszpania, Portugalia i Iran, ale wydaje się, że z grupy powinny wyjść te dwie pierwsze reprezentacje. jednak Mundial w Rosji już kilka razy pokazał, że uwielbia sprawiać niespodzianki.

• Natomiast reprezentacja Urugwaju na tym turnieju nie gra efektownie, ale za to bardzo efektywnie. Oba dotychczasowe spotkania wygrała po 1:0 i zapewniła sobie awans do 1/8 finałów. Dzisiejsze spotkanie zadecyduje, która z reprezentacji wyjdzie z pierwszego, a która z drugiego miejsca w grupie.

• Przypomnijmy, że Rosjanie w meczu otwarcia rozbili Arabię Saudyjską aż 5:0, a parę dni temu w pojedynku z Egiptem wygrali 3:1.

• Rosjanie przed rozpoczęciem Mundialu nie byli faworytem do wygrania grupy, nawet we własnym kraju kibice "Sbornej" drżeli nad tym, czy ich zespół jest w stanie sprostać Egiptowi i wyjść z grupy. Jednak rzeczywistość zweryfikowała wszystko zupełnie inaczej. Rosja gra dużo bardziej efektownie od Urugwaju i to ona podchodzi do bezpośredniego starcia z pozycji lidera grupy.

• W spotkaniu o pierwsze miejsce w grupie "A" mistrzostw świata gospodarz turnieju, reprezentacja Rosji zmierzy się z Urugwajem! Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

red, Przemysław Drewniak

Urugwaj - Rosja LIVE! Stawką wyjście z pierwszego miejsca

Urugwaj - Rosja LIVE! Stawką wyjście z pierwszego miejsca ©AFP/East News

Mecz Urugwaj - Rosja ONLINE. W poniedziałek ostatnią kolejkę rozegrają drużyny z grupy A. Awans wywalczyli już gospodarze turnieju oraz Urugwajczycy. W bezpośrednim spotkaniu rozstrzygnie się, kto z nich wyjdzie z pierwszego miejsca i zagra o ćwierćfinał z drugim zespołem grupy B. Relacja LIVE w GOL24 od 16:00.

Mecz Urugwaj - Rosja ONLINE

Krótko przed godziną 18 zapadną ostateczne rozstrzygnięcia w grupie A. Po dwóch kolejkach wiemy już, że do 1/8 finału awansują Rosja i Urugwaj. Starcie obu reprezentacji w Samarze zadecyduje o tym, kto wyjdzie z grupy z 1. miejsca.

Sborna to jedna z największych niespodzianek tych mistrzostw - gospodarze turnieju przystępowali do niego jako najniżej notowana drużyna w rankingu FIFA, a mimo to po dwóch gładko wygranych meczach zapewnili sobie udział w fazie pucharowej. - W naszej grze widać więcej motywacji, niż do tej pory. Najważniejszą przyczyną jest to, że gramy u siebie i wspierają nas nasi kibice - mówi trener Stanisław Czerczesow.

Po pokonaniu Arabii Saudyjskiej i Egiptu Rosję czeka pierwsze poważne wyzwanie - mecz z Urugwajem, który również wygrał dwa pierwsze spotkania, ale w znacznie mniej przekonującym stylu. - Mamy świadomość presji, jaka na nas ciąży. Wierzymy też, że w dwóch dotychczasowych spotkaniach nie zagraliśmy na miarę swojego potencjału - przyznaje selekcjoner Oscar Tabarez.

Sonda

MŚ 2018: Kto wygra mecz Urugwaj - Rosja?

Przewidywane składy na mecz Urugwaj - Rosja:

Urugwaj: Muslera - Coates, Godin, Caceres - Nandez, Vecino, Torreira, Bentancur, Laxalt - Cavani, Suarez.

Rosja: Akinfiejew - Fernandes, Kutepow, S. Ignaszewicz, Żirkow - Zobnin, Gazinski, Samedow, Golowin, Czeryszew - Dziuba.

Mecz Urugwaj - Rosja TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzą stacje TVP 1, TVP4K, TVP Sport oraz Canal+4K. W internecie mecz dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. W TVP komentuje duet Maciej Iwański – Radosław Gilewicz, w C+ natomiast głosu użyczą Marcin Rosłoń i Kazimierz Węgrzyn. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 16:00.