Valencia CF

0

FC Barcelona

1

• Koniec spotkania! Po przeciętnej drugiej połowie zabójczo skuteczna Barcelona pokonała Valencię 1:0 i ucieka Realowi o kolejne 3 punkty. Jaka będzie odpowiedź Królewskich przekonamy się jutro. Zapraszamy na relację NA ŻYWO w Ekstraklasa.net!

• Na boisku Keita. Schodzi Iniesta.

• Zmiana także w Barcelonie. Maxwell za Adriano.

• Druga zmiana w Valencii. Na boisku pojawia się Jonas.

• Po okresie spokoju uśpienie Valencii wykorzystała Barcelona! Adriano wbiegł w pole karne z lewej strony, zagrał wzdłuż szesnastki i piłkę w bramce umieścił Messi mimo interwencji Guaity. To 27 gol Argentyńczyka w sezonie!

• Okres spokojniejszej gry, bez okazji brakowych. Barcelona nie ma już takiej przewagi, jak w pierwszej połowie.

• Pablo Hernandez ukarany żółtą kartką za faul.

• Leo Messi ukarany żółtą kartką za faul, po którym ucierpiał Alba.

• Zmiana w Barcelonie. Pablo Rodriquez za Mascherano.

• Iniesta do Messiego i Argentyńczyk uderza obok słupka. Było blisko.

• Niewiele zabrakło Pablo Hernandezowi, aby dał prowadzenie gospodarzom. Barcelona musi wziąć się w garść.

• Pinto broni strzał Pablo Hernandeza. W drugiej połowie gospodarze odzyskali rezon.

• Soldado wbiegł w pole karne i strzelił po podaniu Mathieu, ale obok bramki.

• Techniczny strzał Messiego w środek bramki broni bramkarz Valencii.

• Alba fauluje i ukarany żółtą kartką. Rzut wolny przed polem karnym.

• Strzelał Villa, ale ponownie dobrą interwencją popisuje się Guaita.

• Początek drugiej połowy.

• W przerwie zmiana w Valencii. Za niewidocznego Sancheza wchodzi Roberto Soldado.

• Koniec pierwszej połowy. Przewaga po stronie Barcelony, jednak na razie bez bramek.

• Minuta doliczona.

• Barcelona coraz bliższa bramki! Faulowany był Messi jednak sędzia puścił grę. Piłkę przejął Adriano i podał do Villi, jednak jego strzał obroniony.

• Strzał Villi obok bramki!

• Po szybkiej akcji Messi za plecy Adriano i z dobrej okazji nici.

• Rzut rożny dla Barcelony. Goście przeważają, ale efektu bramkowego nie ma.

• Ależ szansa Barcelony! Ponownie nie trafił jednak Messi! A mógł podawać do Villi.

• Spotkanie nieco się uspokoiło. Barcelona zaczęła kontrolować sytuację, po początkowym naporze gospodarzy.

• Rzut rożny dla Barcelony. Piłka na krótki słupek, jednak bez zagrożenia.

• Guaita broni strzał Adriano, który strzelał z lewej strony pola karnego po podaniu Pique.

• Mathieu zagrywał w pole karne, ale Pinto szybszy od Maty. Mogło być groźnie, bo podanie było dokładne.

• Cóż za szansa Barcelony! Messi trzy razy strzelał na bramkę po doskonałym podaniu Alvesa, jednak zwycięsko z pojedynku wyszedł Guaita! Bramkarz Valencii miał dużo szczęścia!

• Trzy rzuty rożne z rzędu dla Valencii, ale bez efektu bramkowego.

• Po rzucie rożnym zza pola karnego uderzał Juan Mata, ale jego strzał minął bramkę Pinto.

• Akcja Valencii i Pique wybija piłkę na rzut rożny.

• Messi zagrywał prostopadle do Villi, ale Hiszpan na spalonym.