Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Michał Skóraś 4...

Vikingur - Lech Poznań 1:0. Kompromitacja Kolejorza na Islandii. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

POMOCNICY

Michał Skóraś 4
Przez 20 minut prawie niewidoczny, przegrywał pojedynki, łatwo tracił piłkę. Nieco lepszy po przerwie, ale poza dwoma bardzo niecelnymi strzałami, nic godnego uwagi nie pokazał.

Jesper Karlstroem 2 (grał do 60 minuty)
Popełnił duży błąd przy bramce dla gospodarzy, bo niezbyt energicznie zaatakował Sigurpalsson. Poza tym nie potrafił nic wykreować, nie miał żadnego pomysłu na grę, gubił piłkę.

Radosław Murawski 3
Tak jak Szwed nic wielkiego nie pokazał. Brakuje mu jakości i przebojowości. Stara się, ale zagrywa głównie do tyłu. Nie ma z niego wielkiego pożytku na boisku.

Joao Amaral 2 (grał do 73 min.)
Zagrał tak jak w meczach ligowych. Niewidoczny, wolny, ospały. Gdy na początku drugiej części miał dobrą okazję, dziwnie anemiczny i obrońcy zdążyli zablokować jego strzał zablokowany.

Kristoffer Velde 3 (grał do 60 min.)
Bardzo łatwo go zatrzymać, a jak próbuje urwać się rywalowi zwykle jest faulowany. To on jednak na początku drugiej odsłony oddał najgroźniejszy strzał.

Zobacz kolejne oceny piłkarzy Lecha --->

Wulgarny transparent na stadionie Resovii adresowany do piłkarzy!

"Serce z drugiej ręki": pasjonaci koszulek piłkarskich szerzą dobro poprzez licytacje

Goncalo Feio: Przed nami sześć meczów, które są potencjalnymi sześcioma zwycięstwami