Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 5...

Vikingur - Lech Poznań 1:0. Kompromitacja Kolejorza na Islandii. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

BRAMKARZE I OBROŃCY

Filip Bednarek 5
Wyłapał w pierwszej połowie jedno groźne dośrodkowanie, po zmianie stron obronił mocny strzał Andrasona. W końcówce też stanał na wysokości zadania Przy strzale Sigurpalsson, dającego zwycięskiego gola, bez szans.

Joel Pereira 5
W drugiej połowie miał wreszcie dużo miejsca na skrzydle. Kilka razy próbował dośrodkować, ale albo trafiał w nogi obrońców, albo centrował zbyt wysoko. Z jakością jego podań ostatnio nie jest najlepiej. Ale i tak był wyróżniającym się piłkarzem Lecha.

Filip Dagerstal 4
Lepszy występ niż przeciwko Wiśle Płock, ale na początku drugiej części łatwo przegrał pojedynek główkowy, po którym gospodarze mogli strzelić bramkę.

Barry Douglas 4
Jedno z jego złych podań w pierwszej części mogło zakończyć się tragicznie. Potem jednak spisywał się poprawnie. To na nim spoczywało rozgrywanie piłki spod własnej bramki. Starał się grać bezpiecznie. Trzeba wziąć poprawkę, że nie występuje na swojej pozycji.

Pedro Rebocho 3
Miał olbrzymie problemy z szybkim Ari Sigurpalssonem, który na początku meczu wybiegał mu za plecy. Portugalczyk był potem bardziej skoncentrowany i nie popełniał tylu błędów w ustawieniu. Niestety w ofensywie jego dobrych akcji było jak na lekarstwo.