W reprezentacji Gruzji błysnął Wato Arweladze z Korony. Strzelił aż dwa gole w cztery minuty!

saw
Wato Arweladze strzelił dla młodzieżówki Gruzji dwa gole
Wato Arweladze strzelił dla młodzieżówki Gruzji dwa gole Sławomir Stachura
Dobrą formą błysnął Wato Arweladze, młody napastnik Korony Kielce. Zdobył dwie bramki dla młodzieżowej reprezentacji Gruzji w wygranym 5:2 wyjazdowym towarzyskim meczu z Maltą.

Arweladze grał w tym spotkaniu do 70 minuty, a wpisał się na listę strzelców w 50 i 53 minucie.
Dwa gole dla Gruzji strzelił także Luka Zarandia z Arki Gdynia.
Arweladze w czwartek ma wrócić do Kielc i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu Korony na niedzielny mecz z Pogonią w Szczecinie, który rozpocznie się o godzinie 15.30.

Malta - Gruzja 2:5 (1:2)
Bramki:
Kyrian Nwoko 27, Jake Grech 67 z karnego - Irakli Bugridze 15, Luka Zarandia 32, 90 z karnego, Wato Arweladze 50 i 53.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!

Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz skład na sezon 2018/2019

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Różne oblicza Stadionu Śląskiego [ZDJĘCIA]

Żona piłkarza Arki Gdynia jak... Lara Croft

Top 10 aktywności fizycznych na świeżym powietrzu

Jaki rodzaj biegania jest stworzony dla ciebie?

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Sport Echo Dnia

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O KORONIE KIELCE NA:

Korona Kielce - Echo Dnia

Materiał oryginalny: W reprezentacji Gruzji błysnął Wato Arweladze z Korony. Strzelił aż dwa gole w cztery minuty! - Echo Dnia Świętokrzyskie