Warta Poznań

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Koniec! Warta Poznań przegrała drugi mecz z rzędu w Fortuna 1 Lidze. Tym razem sposób na Zielonych znalazła bardzo dobrze dysponowana Bruk-Bet Termalika. Dziękujemy za uwagę.

• Termalika wyszła kontrą 3 na 1, w ostatniej fazie bardzo źle uderzył Gutkovskis, ale po rykoszecie katastrofalnie interweniował Lis.

• GOOOOOOOOL!!! 3:1 DLA TERMALIKI!!! GUTKOVSKIS PIECZĘTUJE WYGRANĄ!!

• Jovanović znowu ostro i kartka zasłużona.

• Na ostatnie sekundy Jonathan de Amo za Purece.

• Żółta kartka dla Aleksa Ławniczaka.

• Kropnął Napołow z linii pola karnego, ale wysoko nad poprzeczką.

• Zabrakło ostatniego podania Grabowskiemu, który ładnie wjechał w szesnastkę z lewego skrzydła.

• Jaroch schodzi. W jego miejsce Łukasz Spławski.

• Za bohatera meczu - Misaka, melduje się Martin Miković.

• Serhij Napołow zastępuje na placu Jakuba Apolinarskiego.

• Złożył się Misak do woleja, ale skiksował.

• Kartka dla Misaka.

• Gutkovskis ukarany kartką za ostre wejście w obrońcę.

• Adrian Laskowski zastępuje Janickiego.

• Znakomicie wygląda dzisiaj Gergel, który wygrywa pojedynki z rywalami zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

• Vladislavs Gutkovskis wchodzi za Jelicia.

• Dobrze bronią się niecieczanie przy stałych fragmentach.

• Techniczny strzał Jarocha po dalszym rogu, ale obok bramki.

• Centrostrzał Janickiego ląduje na górnej siatce bramki gości.

• Purece próbował szczęścia z bardzo ostrego kąta po szybkiej akcji i broni tuż przy słupku Adrian Lis.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Duże emocji i dobry mecz w Grodzisku Wielkopolskim.

• GOOOOOOOL!!! 2:1 DLA SŁONIKÓW!! MISAK KAPITALNIE ZAGRAŁ DO PURECE, KTÓRY UDERZYŁ Z JUŻ SIĘ KŁADĄC.

• Przemysław Szarek ogląda żółtą kartkę.

• Kartką ukarany Kupczak.

• Gracjan Jaroch sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili zablokował strzał Mateusz Grzybek!

• Zupełnie z niczego wyrównała Warta, ale faul w polu karnym był ewidentny. Bardzo głupio zachował się Florin Purece.

• GOOOOOOOL!! MATEUSZ KUPCZAK PEWNIE!! 1:1!!

• Łukasz Trałka faulowany w polu karnym! Jedenastka dla Warty!

• Naciska Termalika. Przed momentem zablokowane dwa strzały w okolicy pola karnego.

• Robert Janicki bardzo lekko i zbyt anemicznie uderzył z dalszej odległości.

• Znowu świetnie przebojowy Gergel do Misaka, który jeszcze uderzał po głowie jednego z obrońców. Sędzia jednak nie podyktował kornera, co jest ewidentnym błędem.

• Przeciągnięte dośrodkowanie z wolnego Gergela. Piłka przypadkowo nabiła Misaka.

• Spokojnie broni się Termalika, która czeka na okazję do przeprowadzenia szybkiej kontry.

• Niecieczanie od początku spotkania szukają prostopadłych podań i ta taktyka zdaje na razie egzamin.

• Wypuszczony prawym skrzydłem Roman Gergel, który znalazł tuż przed bramkę Misaka. Ładna akcja gości zakończona strzałem do siatki Warty.

• GOOOOOOL!! 1:0 DLA TERMALIKI!! PATRIK MISAK!!

• Na spalonym złapany Matej Jelić.

• Warta groźnie po raz pierwszy. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i centymetrów zabrakło Bartoszowi Kielibie, by zamknąć akcję strzałem.

• Od środka rozpoczęli gospodarze.

• W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 1:1. Gola na wagę punktu w końcówce meczu z rzutu karnego zdobył Mateusz Kupczak.

• Warta Poznań po koszmarnej wpadce w Opolu ma szybką szansę na rehabilitację. Zadanie nie będzie łatwe, bo do Grodziska Wielkopolskiego przyjedzie Termalika Bruk-Bet Nieciecza, która cały czas ma nadzieję na zajęcie miejsca barażowego na koniec sezonu Fortuna 1 Ligi. Poznański klub skończył 108 lat i zwycięstwo będzie dobrym prezentem.

• Witamy! W meczu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi Warta Poznań zagra u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Zapraszamy na relację na żywo.

red

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Online

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lukasz Gdak

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Warta Poznań po koszmarnej wpadce w Opolu ma szybką szansę na rehabilitację. Zadanie nie będzie łatwe, bo do Grodziska Wielkopolskiego przyjedzie Termalika Bruk-Bet Nieciecza, która cały czas ma nadzieję na zajęcie miejsca barażowego na koniec sezonu Fortuna 1. Ligi. Poznański klub skończył 108 lat i zwycięstwo będzie dobrym prezentem.

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica ONLINE

Wtorkową konferencję prasową Piotr Tworek rozpoczął od życzeń urodzinowych dla Warty Poznań, która 15 czerwca skończyła 108. lat. Szkoleniowiec jednak nie uciekł od pytań o fatalny mecz w Opolu, który Warta przegrała 0:2.
- Cieszę się, że pracuje w takim klubie i z takimi ludźmi, ale czuję też sporą odpowiedzialność za te lata historii. Najlepsze życzenia dla klubu, wszystkich pracowników i dla wszystkich, którzy Warcie dobrze życzą ode mnie i całego sztabu szkoleniowego oraz piłkarzy.

Sytuacja w lidze dla Warty delikatnie się skomplikowała, bo jej bezpośredni rywale w walce o awans zapunktowali w 25. kolejce Fortuna 1. Ligi. Podbeskidzie odskoczyło na punkt, ale trzy z czterech straty odrobiła Stal Mielec. Margines błędu dla Warty się zmniejszył.

W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 1:1. Gola na wagę punktu w końcówce meczu z rzutu karnego zdobył Mateusz Kupczak. Piłkarz Zielonych Jakub Kiełb wspomina, że ten punkt miał dla zespołu szczególną wagę. Piotr Tworek pracował w Niecieczy przez pół roku w sezonie 2017/18 (wrzesień-luty), gdzie był asystentem Macieja Bartoszka. Dobrze zna ten zespół i docenia klasę rywala, który ma wszelkie argumenty, by włączyć się do walki o awans do PKO Ekstraklasy.

Bruk-Bet Termalica marzy o powrocie do Ekstraklasy i wciąż liczy się w grze. Choć zajmuje jedenaste miejsce w tabeli, do gwarantującego baraże Słonikom brakuje tylko trzech punktów. Dyspozycja Termaliki jest bardzo nierówna. Po porażce nadeszły dwa zwycięswa, by znów przegrać, a ostatnio nawet podzielić się punktami.

Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica TRANSMISJA

Mecz Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica rozpocznie się w środę 17 czerwca o godz. 18:10. Transmisja w Polsat Sport. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.